Budama konusunda yardım

WeedMann

Üye
Öncelikle selam herkese bol dumanlar

Bitkim super lemon photo 22 ocak topraktan çıkış bugün 12-12 almayı düşünüyorum

AN gübre serisini kullanıyorum

Budama hakkında pek fazla bilgi sahibi olamadım ilk deneyim o yüzden danışmak istedim

Hausted

Üye
Işık görmeyen ve görmeyecek yaprakları kesebilirsin. Bitkinin yaklaşık 1/3 lük kısmını alttan temizliyorum bu sayede enerji sadece gerekli kısımlara harcanıyor.

OGpuşt

Üye
çiçeklenmenin 3. haftasına kadar budama işini bitirmeye çalış kanka sonra yaparsanda çok tek tük yapmanı öneririm bol hasatlar.

higthead

Jolly Green
Ben bugun photolarıma çiçeklenmenin 2.haftasındayım super cropping yaptım hıc bır yaprak bırakmadım tektük hariç.Şuan efsaneler heryer ışık alıyor ve sömekler dolucak

Ben bugun photolarıma çiçeklenmenin 2.haftasındayım super cropping yaptım hıc bır yaprak bırakmadım tektük hariç.Şuan efsaneler heryer ışık alıyor ve sömekler dolucak
knka dikkat et bitkiyi patlatma. Tüm yaprakları kesmek çok tehlikeli. Bitki ışıktan yapraklarıyla yararlanır. Her yer sömek dolacak diye beklerken korkunç bir sonla karşılaşma :D

12/12 ye aldıktan sonra çiçeklenme gerilimi başladığında fazla abartmadan al kanka ve ortalama 7/10 gün sonra bir tur daha al gerilim bitmeden daha da dokunma istersen sonlara doğru ufak dokunuşlar tekrar yapabilirsin görsel olarak gözüne güzel görünüp büyük budlarının fotoğrafını çekebilmek adına

higthead

Jolly Green
Kanka durumlar nedir strese girdi mi bitkilerin foto atsana bide bitkiler kaçıncı gündeler

şuan 66. gündeler. 17 gün oldu çiçeklenmeye alalı. Şuan yaprakları full aldığım için 2 gündür stresteler 2 gün sonra sulamam var sulama gününe kadar stresleri bitmiş olur.Bu arada yeni çıkan ve küçük yaprakları budamadım.

Hausted

Üye
şuan 66. gündeler. 17 gün oldu çiçeklenmeye alalı. Şuan yaprakları full aldığım için 2 gündür stresteler 2 gün sonra sulamam var sulama gününe kadar stresleri bitmiş olur.Bu arada yeni çıkan ve küçük yaprakları budamadım.
Budama yaptıktan sonra bitkilerini sularsan ya da sulamadan önce budama yaparsan stresi azaltabilirsin. Stres ardından beslenme ile çok çabuk toparlanma oluyor aklında bulunsun :)

higthead

Jolly Green
Budama yaptıktan sonra bitkilerini sularsan ya da sulamadan önce budama yaparsan stresi azaltabilirsin. Stres ardından beslenme ile çok çabuk toparlanma oluyor aklında bulunsun :)

Brom zaten sulama oncesı budamayı gerçekleştirdim 2gün önce. şuan file var kabınde boya atmışlar 1 günde stresi attılar helal olsun valla=))) 600w hps lumatekte yardımcı olmadı deil=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ***** ********* ******** hahahaha ****** ****** ****** hahahaha *** ******** **** ******* hahahaha ********** ***** ***** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M merto1835:
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ********* ********* ***** ** ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ***** ********* hahahaha ****** ***** *** ******* ***** hahahaha* ** ***** ******** hahahaha ********* ****** * * **** ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** hahahaha ********** *** ****** ****** *** ***** ******* ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ****** ********** ***** ********* ****** hahahaha* ********** **** ********* ***** ** ********* ********* ***** ** ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • M merto1835:
    ******** ******* hahahaha ******** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** **** ********* **** ********* ** **** ***** ***** **** ***** hahahaha ********** *** ****** ****** *** ***** ******* ********
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    * ******* ****** ***** ***** ********** ***** ***** ****** **** *** ********
  • kkush kkush:
    ********** *** ******* ***** ********* ***** ***** ******* **** hahahaha***** hahahaha** ******* hahahaha ******** ***
    +1
  • M merto1835:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******* ***** ** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** **
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ***** ****** ******* *** ****** ********* ****** ********* ******** *** ***
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* ********** *** ******* ***** ********* ***** ***** ******* **** hahahaha***** *****
  • A active661:
    *** hahahaha** ****** ***** ****** ******* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** **** ******** ***** ******* ******* ******* ******* ******** hahahaha ********
    Ü Üfürükçü gargamel: ***** ****** **** ******** ***** ******* ******* ******* ******* ******** hahahaha ********