Blue dream kafa raporu

Uzay11

Kıdemli Üye
Selam kankalar b.d photo yapmayı düşünüyorum bu genetik hakkinda bilgili arkadaşlar yetiştirme ve kafa raporu verebilirmi. Çok agır kafa sevmiyorum sohbetlik eglenceli bi kafası varmıdır, koltuga yapıştirsın istemiyorum. Bilgilerinizi esirgemeyin lütfen.

Brother

Doktor

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Lemon kuskh yok orda kankalat auda indica da yok keşke olsaydin bunlari bilen

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Ağır sevmiyorsan sativa yüksek genetikleri bak

Uzay11

Kıdemli Üye
Ağır sevmiyorsan sativa yüksek genetikleri bak
Kanka bakimda çok sıkıntı yaratmicak bide hasat olarakta tatmin etsin, bakim konusundada gercekten titizim bakiyorum ama hastaliklar konusunda tecrubeli degilim, kanka limon og için ne dersin peki yada bunu al mutlu eder deneyimledigim dedegin bi genetik varsa tekliflere açıgım photo yapicam kanka

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kabinine dışardan steril olmayan hicbisey sokma bikere girdimi temizlemek çok zor sana sole soliyim kabinine ameliyat hane gibi gör ve purple haze tavsiye ederim sponsorda yok sanırım ben dışarıdan çözdüm şimdi onu bakıyorum ilk mesajdada dediyin gibi senin ilacın sativa genetikleri incele bulabilirsen saf sativa bulamassan hibritlerden sativa ağırlıklı genetikler bak ama sativa biraz nazlidir bakımı özen ister sativa bı tık daha özen ister

Uzay11

Kıdemli Üye
Saol kanka limon og den yana kullanicam şansimi disardan sipariş biraz sıkıntı

cannabis16

Ordinaryüs
Blue Dream ,Sativa baskın genetiktir.o yüzden ince dallı,uzamaya çok meyilli,,dalları bolca saçaklı (sömekleşen boğumlar) ..verimkar bi genetik.. şuan yine yetiştiriyorum fotolarını attım açtığım konuda,girip bakabilirsin

kafa raporu şöyle..içinde indika genetik olduğunu çözüyorsun,gevşetiyor ama koltuğa yapıştırmaca yok..gün içinde dozu abartmadan alırsan işlerini halledersin..enerjik kafası var ve THC %20 ler civarı...yani az biraz malzeme kafa yapıyor..acayip yapış yapış aynı Glue genetikler gibi...

Bigbut

Müptezel
Aldığınız ya da yetiştirdiğiniz genetiği ınternette aratin hangi bankanin tohumu kafasi nasil ortala thc orani aromasi efektler m2 ye hasat ulasacagi max boyut sicakmi sever serin mi herseyi bulabilirsiniz.
Bunlara ulaşamadığiniza inanamıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • 2 2008Grower:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ******* hahahaha ******
  • W westside83: