Bitkim neden 3 yapraklı

Travisbickle

Yeni üye
Merak etmedostum, can suyu verdiysen 1-2 güne toparlar bitkin.
Hocam iyi akşamlar 4 gun civarı zaman geçti sadece bu alttaki 2 yaprak kurudu sence kurumalar devam eder mi solucan gubresi siparis ettim pazartesi gelecek onun da faydası olur diye düşünüyorum

C

Canna

Guest
O alttan sararan iki yapraga takma kafana, toprakta yeteri kadar gübre olmadigi icin bitkin o yapraklardaki besini cekti. Nasil toz solucan gübresimi, dostum 4 günde iyi gelisme var, ama hala yapraklarda kükürt var, yazmistim sana birak su kükürt isini. Bitkine gübre ver, su anda ihtiyaci olan NPK gübresi, bütcen zayifsa arastir netten cok iyi yerli, hesapli gübrelerde var. Bul su NPK gübresini netten almadan önce danis.

Travisbickle

Yeni üye
O alttan sararan iki yapraga takma kafana, toprakta yeteri kadar gübre olmadigi icin bitkin o yapraklardaki besini cekti. Nasil toz solucan gübresimi, dostum 4 günde iyi gelisme var, ama hala yapraklarda kükürt var, yazmistim sana birak su kükürt isini. Bitkine gübre ver, su anda ihtiyaci olan NPK gübresi, bütcen zayifsa arastir netten cok iyi yerli, hesapli gübrelerde var. Bul su NPK gübresini netten almadan önce danis.
Hocam dediginiz gibi kükürtü tamamen kestim yaprakları da ıslak peceteyle temizledim azıcık kalmış onları da alırım birazdan. Aldığım solucan gubresi bu ;
https://www.amazon.com.tr/dp/B09P4BM7X5/ref=cm_sw_r_apan_i_1MKSRYE2HC83ZEF6TJN2

NPK gubresi olarak da bunu buldum https://www.trendyol.com/gubretas/2...rontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true buna olur derseniz alayım

C

Canna

Guest
O solucan gübresini üstten karistir topraga, yok bu NPK gübre olmaz, markasini hatirlamiyorum, bir yerli üretim A ile basalyan sivi gübre var, onu bulmaya calis, danis foruma bilen kullanan kankalar var. Ac yeni konu sivi yerli NPK gübresi diye.

Travisbickle

Yeni üye
O solucan gübresini üstten karistir topraga, yok bu NPK gübre olmaz, markasini hatirlamiyorum, bir yerli üretim A ile basalyan sivi gübre var, onu bulmaya calis, danis foruma bilen kullanan kankalar var. Ac yeni konu sivi yerli NPK gübresi diye.
Hocam cidden çok sağolun sorduğum hiç bir sorumu yanıtsız bırakmadınız tekrardan teşekkür ederim

Travisbickle

Yeni üye
Hocam iyi günler uzun zaman oldu iki bitkimde dişi çıktı hatta sömeğe bile girdiler fakat birinin sömeklerinde morluk var bu genetiğinden midir bir de cicege girdikleri için yarasa gubresi vereceğim baska tavsiyen varsa onları da alayım https://ibb.co/nmY9Mys

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahaha**** **** hahahaha* * ******* **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ****** ********** **** ********** *** hahahaha **********
  • kkush kkush:
    ****** ****** hahahaha ** ***** **** ********* ******** ********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******* ******* ********** ********** ********** *** ******** hahahaha* ***** *******
  • G gardastohumlazim:
    ***** ****** *** ******** ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
    * *** *** ***** ******* ***** ******* ****** ********** ******** ********** ***** ****** **** ** ***** ******* ******* ******* ********** ********** ********** *** ******** hahahaha* ***** *******
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ********* ** ***** ***** *** ****** ******* **
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    **** ** ** ********* * **** ** **** ******** ***** ******** ********* **** *** **** *** **
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** hahahaha* ******** **** hahahaha* *** *** ***** ******* ***** ******* ****** ********** ******** ********** ***** ****** **** ** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    ****** ********* *** hahahaha ****** **** ********* ** ******* **** ****** ** *** ****** *** ******* ********
  • kkush kkush:
    **** ** hahahaha*** ** ******* *** hahahaha*** ********* *** hahahaha ****** **** ********* ** ******* **
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha* ******
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
    ****** ***** hahahaha hahahaha** ******** ****** **
  • deyorke deyorke:
  • kkush kkush:
    ** ****** **** ******* ******** ******** ******* **
  • deyorke deyorke:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha**** **** hahahaha* * ******* ** *** ******* ****** ***** ****** **** ****** ***** **** ******** **** ****** ****** hahahaha **** hahahaha** *** ********
  • kkush kkush:
    *** ******** ********* hahahaha ***** ****
    kkush kkush: *** ******** ********* hahahaha ***** ****