Bitkilerim yüksek ihtimal Herma Kontrol edebilirmisiniz ?

TavsiyeYok

Yeni üye
ben hiçbir zaman sponsordan aldım demedim o nerden çıktı ?
Dedin kanka çok iyi hatrlıyorm saksılardan ilk günler paylaştn köfte ektim ddn sonra q sponsordan aldm autn dedin sonra sponsordan aldm erkek çıktı dedn şimdi herma tohumu diosun Yeşil odadaki paylaşmlarına bi göz gezdir :)
Silmediysen tabi :)

h
Dedin kanka çok iyi hatrlıyorm saksılardan ilk günler paylaştn köfte ektim ddn sonra q sponsordan aldm autn dedin sonra sponsordan aldm erkek çıktı dedn şimdi herma tohumu diosun Yeşil odadaki paylaşmlarına bi göz gezdir :)
hocam yanlış hatırlıyorsun evet bantla lsd yaptık :) o yazılarımı tekrar okursan tohum istedim evet ama bunları onlar gelmeden ektim o tohumlar geldi fakat çatlamadı bende ziyan etmiyim diye sakladım bunlar içtiğim sigaradan çıktı yazmıştım yeşilodada paylaşmıştım:)

ben sponsordanda almamıştım tohumları ***** diye bi yerden almıştım patlamadı tohumlar büyük iht dolandırıldım zaten şanslıyımki bunları tohumları beklemeden ektim :) bunları ektiğim yerde auto tohum için bilgi topluyordum ordan kafan karıştı herhalde senin

Ekli dosyalar

• 035BB869-E987-465D-8041-25894F756483.jpeg
    035BB869-E987-465D-8041-25894F756483.jpeg
    251.3 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
hocam gene bir hermo sigaradan çıktı tadı çok güzeldi bende ekeyim dedim
Bende Arkadaşımın herma bitkisinin tohumlarından yapmıştım 3 growdur devam ediyorum :) Hermadan Çıkan Tüm Tohumlar gene Herma Oluyor Elimdeki İstatisliğe göre :)
Bitkin İndica Dominant Bir Genetik, Gayet Sağlıklı Gözküyolarlar, Sana Bol Şanslar Diliyorum.

Wireman

Üye
Benim çocuklarında bazıları tamamen erkek çıktı denemek için atmadım kuruttum iyi oldular atacaksanızda dediğim gibi bir değerlendirin olmazsa atarsınız erkekte kafa yapıyor yani genç thc si yüksekken

Ü

Üye silindi 23782

Guest
bitkiye zarar vermeden sadece tohum keselerini cımbızla temizlemen sana ciddi fayda sağlar ama döllenmeyi tamamen kesmen imkansız.
Bu arada Tohumu nereden aldın ?
usta selam geçen grow sonlarına doğru oluşan hermo bitki polenlerini odaya 9 nem makinesini supropil alkol doldurup sis basmama ve komple odayı boşaltıp herşeyi sile sile yıkaya yıkaya içeri koymama rağmen temizleyemediğimi düşünüyorum. çünkü vantilatöre ufak ufak beyaz beyaz kırçıllar şeklinde yapışıyolar düzenli olarak temizliyorum kızlar şuan 12 ve 14. cü günündeler 20 tane kız var usta ve nasıl bir yol izleyeceğim hakkında ne t bir bilgim yok geçen grow 1.5 aylık 15 bitkiyi hermo olduğu için ve ne yapacağımı bilmediğim için söktüm attım ama bu sefer öyle bir şansım yok bu grow ne olursa olsun sona ulaşmalı ne yapmalıyım bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim, teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** ** *** **
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ******* ******** ******** *
  • D despotdes:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ** ******
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*** ******* hahahaha **
  • D despotdes:
    hahahaha********* *********
  • D despotdes:
    ******* ****** hahahaha****
  • kkush kkush:
    hahahaha** *** hahahaha **
  • kkush kkush:
    ****** ****** hahahaha **
  • D despotdes:
    ****** ****** ***** ******** ********* ********** hahahaha**** ****** ******* **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** ***** **** ******** hahahaha*** hahahaha** ******* ****** ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** *** ***** ******** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ******* ***** ********** ****** *