Bitkilerim yüksek ihtimal Herma Kontrol edebilirmisiniz ?

hocam üst dallarda hiç tohum vb çıkmıyor sadece püsküller var en altlarda kese var oda çok çok az 2 tane bitkim ikiside aynı başka bitkim olmadığı için kaybedecek birşeyim yok devam etsem keseleri düzenli temizleyerek devam etsem harmanlığımı almazmı ?

Aemili31

Müptezel
Tohum kesesinin çıkması normal kankam dişilik belirtisi zaten bu herma gibi görünmüyor aynı şeyi bende gördüm telaş yaptım ilk growumda ama öyle değildi yinede üstadlar bakıp yorum yapana kadar devam et kanka

Tohum kesesinin çıkması normal kankam dişilik belirtisi zaten bu herma gibi görünmüyor aynı şeyi bende gördüm telaş yaptım ilk growumda ama öyle değildi yinede üstadlar bakıp yorum yapana kadar devam et kanka
hocam teşekkür ederim bir tık içimi rahatlattın uyuyamazdım yoksa bugun valla 2 bitkimde aynı sonuna kadar gidicem kaybedecek birşeyim yok az çok kafası olcaktır diye düşünüyorum

R

Ripley'sOG

Guest
Calyx değil bu kanka ayrica calyx tek olur ve içinden pistil çıkar

Dostum büyük ihtimal Herma gibi çiçeklenmeye sokup pistillerin çıkıp çıkmadığını gözlemlemelisin. Hermaysa atmanı tavsiye etmem. Thc Kaybı yaşıyorsun bir miktar ama genede insanı koltuğa yapıştırcak thc üretmen inan mümkün :). 2.ci olarak bedava bir sürü tohum elde ediceksin 2-3 yıl tohuma para vermezsin.
Sadece Başka dişi bitkin varsa aynı growunda çiçeklenmeye geçmeden ikisini birbirinden ayır, bitkiyi döleyip bozmasın.
Bende 3 Herma OG Kush Var Şuan 12 haftadalar Gayet Sağlıklılar, Enfes Kokuları ve Dokunduğumda ellerimi sömeğe kitleyen yapışkanlıklarını görsen İnan Koparmazsın bunca emeğini :)

Dostum büyük ihtimal Herma gibi çiçeklenmeye sokup pistillerin çıkıp çıkmadığını gözlemlemelisin. Hermaysa atmanı tavsiye etmem. Thc Kaybı yaşıyorsun bir miktar ama genede insanı koltuğa yapıştırcak thc üretmen inan mümkün :). 2.ci olarak bedava bir sürü tohum elde ediceksin 2-3 yıl tohuma para vermezsin.
Sadece Başka dişi bitkin varsa aynı growunda çiçeklenmeye geçmeden ikisini birbirinden ayır, bitkiyi döleyip bozmasın.
Bende 3 Herma OG Kush Var Şuan 12 haftadalar Gayet Sağlıklılar, Enfes Kokuları ve Dokunduğumda ellerimi sömeğe kitleyen yapışkanlıklarını görsen İnan Koparmazsın bunca emeğini :)
hocam piskiller çıktı gözle görülür derecede şimdiden kokusunuda veriyor baya zaten 2 tane çiçeğim var ikiside herma sonuna kadar gidicem kaybedecek birşey yok sadece güzel bir kafa yakalamak istiyorum sence tohum keselerini topluyayımmı yoksa olduğu gibi büyüteyimmi ?

bitkiye zarar vermeden sadece tohum keselerini cımbızla temizlemen sana ciddi fayda sağlar ama döllenmeyi tamamen kesmen imkansız.
Bu arada Tohumu nereden aldın ?

Sıkıntı olmaz kanka çıkan keseleri topla git gidebildiğince şeker yaprakların zaten thc üretmiş bu boydayken. Güzel cigaran olur umarım hergün kontrol et topla erkek organları sana yeter eminim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1