bitkilerim sizce ne durumda

doktor53

Üye
üç adet blue dram photu bitkimim 85 günlerinde son üç haftadır çiçeklenmeye girmiş bulunuyorlar
bu süreçte son 3 sulamaya big bud, bud cady ekledim
ilk deneyimim olduğu için aşırı heyecanlanmaya başladım hasata muhtemel ne kadar kalmıştır
ve bitkilerim sizce ne durumda
son olarakta bitkiler aşırı yapış yapış bunun sebebi nedir şimdiden teşekkürler arkadaşlar bilgiler için
0e03c3c6-a746-445a-a10f-afcd07f2630f.jpg0d321efb-3523-4257-93e2-57f00b88b382.jpgf3a284d1-4127-479d-a1d9-73540820476a.jpg6bda23d3-3927-4a25-9126-de8280cd5d7f.jpgb51abacd-38ba-45c0-aa57-582b8c8b4198.jpg

Aguş

Doktor
Yapış yapış olmasının nedeni THC kardeşim ne veriyorsan devam et biz senin kafana ateş edicez diyorlar :)
Güzel eğitim vermişsin 30-40 güne olur gibi bu kızlar
Hayırlı hasatlar

LucaChangretta

Kıdemli Üye
kankam gayet iyi durumda ne kadar yapışkan olursa o kadar kafan yüksek olur ben ayıklama yaparken elimde biriken macunu bıçakla sıyırıp jointe katıyorum muazzam oluyor tabi jointe katılacak kadar olması için en az bi 50-100gram ayıklaman lazım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha hahahaha* ****
    *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    +1
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    lavrens lavrens: **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** **** ********* hahahaha* ***** ******* ***...