Bireysel kullanıcı ve ticaret sınırı kaç kök bitki ?

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Bence ihbar varsa görsel olmalı bunu da mecburen dikkate alır polis
kanka tıcarıleri dusunuyorum cogu onceden polisle munakası olmus torbacılıktan hukum vs gıymıs adamlar.
ama tıcarı olmayan ve evınde kendısı yapan adamı dusunuyorum arkadası g*t cıktı ıhbar ettı diyelim ama foto yok polis neye dayanarak savcıdan ızın cıkartıyor da evı basıyor onu dusunuyorum bı avukat arkadas vardu chatte yakalayınca sorcam bılgılenıyım burdan yzarım

Cashh

Doktor
kanka tıcarıleri dusunuyorum cogu onceden polisle munakası olmus torbacılıktan hukum vs gıymıs adamlar.
ama tıcarı olmayan ve evınde kendısı yapan adamı dusunuyorum arkadası g*t cıktı ıhbar ettı diyelim ama foto yok polis neye dayanarak savcıdan ızın cıkartıyor da evı basıyor onu dusunuyorum bı avukat arkadas vardu chatte yakalayınca sorcam bılgılenıyım burdan yzarım
Kanka ihbar eden ihbarcının ihbarı delil sayılır

1 kök yada 5 kök fark etmiyor direk satıcılıktan yargılanıyorsun sorgusuz sualsiz istediginiz kadar içiciyim deyin malesef satıcı yada temin etmek suçundan yargılanacaksınız başıma geldigi için biliyorum ihbar üzerine 4 kök yakalattım ıslak 700 gram tartıldı. kişi için yıllık esrar tüketimi 400 gram olarak belirlenmiş. 4 yıl ile 12 yıl arası cezası var.10 tane avukatla görüştüm benim daha önceden 4 tane mahkeme dosyam oldugu için bana çok büyük sıkıntı ve kesin ceza alıcam ona eminim. Fakat hiç dosyan yoksa ilk kez yapıp yakalanırsan yaptıgın esrar 400 gramın üstüne çıkmazsa eğer amatem ile tedavi cezası alıp devam ediyorsunuz.

Ü

Üye silindi 22479

Guest
1 kök yada 5 kök fark etmiyor direk satıcılıktan yargılanıyorsun sorgusuz sualsiz istediginiz kadar içiciyim deyin malesef satıcı yada temin etmek suçundan yargılanacaksınız başıma geldigi için biliyorum ihbar üzerine 4 kök yakalattım ıslak 700 gram tartıldı. kişi için yıllık esrar tüketimi 400 gram olarak belirlenmiş. 4 yıl ile 12 yıl arası cezası var.10 tane avukatla görüştüm benim daha önceden 4 tane mahkeme dosyam oldugu için bana çok büyük sıkıntı ve kesin ceza alıcam ona eminim. Fakat hiç dosyan yoksa ilk kez yapıp yakalanırsan yaptıgın esrar 400 gramın üstüne çıkmazsa eğer amatem ile tedavi cezası alıp devam ediyorsunuz.
Kanka ihbarı değerlendirirlendırırken tek ihbar delil sayılabiliyor dedi yukarıda arkadaş. bir ihbara savcı arama kararı cıkartabiliyor mu bilgin var mı?

@nefess sevgili kardeşim arama izini dedigin savcı evinde sex yaparken bile telefonda onay verebilir bu eğer polis savcıyı arayıp şüpheli biyer var dedigi andan itibaren ev arama iznini çıkartması 1 dakika sürüyor sadece bu kadar basit bu iş.

sarandal

Üye
Aynı suçtan değil de başka bir suçtan cezan varsa eski suçla birleştirebilirler mi peki içmek için yetiştirmeyi ?

nasa

Doktor
biz arıyınca açmıyor bu 155 :D elalemin aramasını açıp bi de oparasyon mu düzenliyor :D

novicegrow

Yeni üye
3 kök üstü sıkıntı evet ama 4 kökle yakalanıp içici gözüyle bakılanda oluyor. birazda esrarın potansiyeliyle alakalı örneğin tek kökten 1 kg çıkabilecek eğitimler uygulanış ve 2 ağaç ekilmişse indoor outdoor fark etmez buda seni satıcı sınıfına sokuyor. ancak indor için 3 tane gayet yeterli. daha önceden siciliniz yoksa denetimli serbestlik alırsınız bu durumda eğer suç işlemişsende 1 ile 3 yıl arası yatarı var
Daha önce denetim yemişse?

Ü

Üye silindi 22479

Guest
@nefess sevgili kardeşim arama izini dedigin savcı evinde sex yaparken bile telefonda onay verebilir bu eğer polis savcıyı arayıp şüpheli biyer var dedigi andan itibaren ev arama iznini çıkartması 1 dakika sürüyor sadece bu kadar basit bu iş.
Kanka ben surecı bıraz sıkıntılı ve problemlı bılıyordum tesekkur ederım acıklamaların ıcın.
biz arıyınca açmıyor bu 155 :D elalemin aramasını açıp bi de oparasyon mu düzenliyor :D
kanka tam olarak bunu yapıyorlarmış :D

MasterOf

Kıdemli Üye
@koala kardeşim kapıcı yada bina sakinleri yada 1 kaç tane bilen arkadaşlarım dan birisi malesef kestiremiyorum şunu ögrendim 2 kişinin bildigi gerçekten sır degil ..
Kanka oncelikle gecmis olsun cok uzuldum. Burda hepimizin merak ettigi ve tribine girdigi mevzuyu yasamissin, biraz detay verebilirmisin ? Saat kacta geldiler kac kisi ve koc boynuzuyla falan baskin gibi mi yoksa normal kapiyi tiklatip arama emri var hesabimi kankam sana zahmet biraz aydinlat bizi

@MasterOf dostum yemek siparişi vermiştim 15 dakika sonra kapı çaldı kapıyı açtıgımda güzel bi kız samsung şarj aleti sordu ne oldugunu anlıyamadan içeriye 10 kişilik bi ekip girdi koç boynuzu tutan elaman dan tut çilingire kadar kapıda bekliyolardı ve polislerin hepsi çelik yelek giymiş silahlar elinde daldılar içeri ben yemek geldi sandım ve kapıyı direk açtım. Tabi onların geldigini de fark etseydım mecbur acıcaktım kapıyı açmamazlık yapmazdım. kelepçe yaptılar beni narkotik amiriyle oturup sigara içtim ve bana dedi ki beni hayal kırıklıgına ugrattın 4 kök için günlerdir seni araştırıyoruz falan dedi adamlar beni baron sanmış baron almaya gelmişler ama bilmiyolar ki kendime bile yetmiyecek kadar sigara yetiştiriyorum. Cuma günü akşam 8 8.30 sularında operasyon yedim evi didik didik ettikten sonra da yüzüme arama emrini fırlattı. Ve adamlar evime girdiklerinde bütün secerem ellerindeydi kamera kayıtlarından tut en son nerede sıçtıgıma kadar herşeyi söylediler.

C

Cibril

Guest
@MasterOf dostum yemek siparişi vermiştim 15 dakika sonra kapı çaldı kapıyı açtıgımda güzel bi kız samsung şarj aleti sordu ne oldugunu anlıyamadan içeriye 10 kişilik bi ekip girdi koç boynuzu tutan elaman dan tut çilingire kadar kapıda bekliyolardı ve polislerin hepsi çelik yelek giymiş silahlar elinde daldılar içeri ben yemek geldi sandım ve kapıyı direk açtım. Tabi onların geldigini de fark etseydım mecbur acıcaktım kapıyı açmamazlık yapmazdım. kelepçe yaptılar beni narkotik amiriyle oturup sigara içtim ve bana dedi ki beni hayal kırıklıgına ugrattın 4 kök için günlerdir seni araştırıyoruz falan dedi adamlar beni baron sanmış baron almaya gelmişler ama bilmiyolar ki kendime bile yetmiyecek kadar sigara yetiştiriyorum. Cuma günü akşam 8 8.30 sularında operasyon yedim evi didik didik ettikten sonra da yüzüme arama emrini fırlattı. Ve adamlar evime girdiklerinde bütün secerem ellerindeydi kamera kayıtlarından tut en son nerede sıçtıgıma kadar herşeyi söylediler.
Dostum geçmişler olsun, tutuklu mu dosyan devam etti ,yoksa saldılar mı?

Türk

Üye
Aynisini yasadim mk .d torbaci bzie geliyor mali birkaiyor. Cikiyor baskasina verirken paket oluyor. Bize birini ver seni salalim diyrolar. Oda bzie 5 gr mal getirdigi icin surdan aldim diyor. Yemek geldi sandim kapiyi actim asagidan yukari 5 adam cikiyor. Elime bciagi aldim tabi asker adamiz hayirmi. Mk polismis. Demek devlet memuruna bicak cekersin haa. Seni mina godugum seni. Bizi bi oaketlerler. Kiralik evde dağıtmadık raf cekmece birakmadilar. Dostlar izah edeyim. Bir suç varsa ortada. Gecmiste o suca benzer suclar varsa ust uste eklenir. Uyusturucunun ana dali kacakciliktir. Kacakciligin bir dunya cesidi var. Ama genel adi kacakciliktir. Benim darptan gasptan yagmadan turlu talihsiz olaydan dosyam vardi. Farkli farkli 4 olaydan hagb kararim vardi. Lakin o baskinda bisey olmadi. Icicilikten islem yedim amatem yedim. Bir kac sene sonrada ustumde satisa hazir 3 cigarayla alindim. Muhbirmis beni cagiran o.c. polis beni ordada aldi. Lakin ortada bir alici olmadigindan ötürü ondan da hagb yedim. Yani eger benzer bir olay varsa gecmisinde eklerler ust uste. Ama kavgadan trafikten ondan bundansa bisey ekleyemezler. Polis baskinina gelinxe. Ihbar varsa. Ihbarsan itibaren teknik ve fiziki takibe alinir eleman. Bir sure narkotik takip ettikten sonra eve girip cikanlar suphe cekerse. Savcıya detau verilir. Su kadar izledik ve suphelendik denir. Savci girin dedigi anda izin cikmis demektir. Girerler acimazlar. Suan narkotik muhbirler ile calisiyor. Sokakta cigara içerken yakalanan bir enayi tavuk narkotigin gozunu korkutmasiyla surdan aldim diyor. Yakalanan aptal bilmedigi icin olacaklari. Polisin bu cbeinden cikan paket seni 10 sene iceri atar tehditine kaniyor ve oraya gelene kadar ciktigi agaca kadar anlatiyor. Zincirleme gelisiyor olaylar. Iciciden saticiya. Saticidan toptancıya. Narkotigin belli bir kotasi var. Haftada su kadar icici ve satici islemi yapacaksin diyorlar. Yasamadan bilinmez bazi seyler. Ve evet. Iki kisinin bildigi sir sir degildir. Siz siz olun en yajin dostunuza bile sirrinizi vermeyin. Sokakta biyerde yakalanir gozunu korkuturlar hayatinizdan olursunuz. Narkotigin arabasindan inebilmek için neler verecek insanlar var. O arabanin bi girisi var bide cikisi var. Iskenceler eziyetler. Kafamda 4 dolu soda sisesi kirildigini bilirim. Demem o ki dostlar. Istersen 50 kök yetiştir. Sadece sen bildikten ve tedbir aldiktan sonra kime ne mk .d

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    **** *** *** ***** ****** ***** ***** ********** ******* ****** * ***** ***** ******** ***** ***** ******** ********* ********* ** ** ********** ******** ****** *** ****** * ******** ****** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** *** ***** ******* ** ***** ** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** **** *** ****** ********** *** **** ******* hahahaha ********* **** ** ****** ******* ****** ***** ********* ** ***** ******** **** ** *** **** ***** ** ****** ****** hahahaha ****** *** ******* ***** ******
    +1
    **** *** *** ***** ****** ***** ***** ********** ******* ****** * ***** ***** ******** ******* ***** ********** ****** ***** ** ****** ****** ******* *** *** hahahaha ***** ********** ** *********
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha**** **** *** *** ******* ******** ***
    ***** *** *** ******* ******** ********* hahahaha ***** **** hahahaha*** hahahaha ******** ******** ******* ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    **** ** ******** *** ***** ********** ******* ***** ******* ***** ********** ****** ***** ** ****** ****** ******* *** *** hahahaha ***** ********** ** *********
    **** ** ******** *** ***** ********** ******* ***** ** ***** **** ****** ***** ****** *********
  • deyorke deyorke:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ***** *** *** ******* ******** ********* hahahaha ***** **** hahahaha*** hahahaha ******** ******** ******* ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**
  • deyorke deyorke:
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** **** ****** ***** ****** *********
    ********** ***** ***** ***** hahahaha** ** ** **** ******* *** *** ** ** ****** ******* *** ** ** **** **** ********** **** ****** ** ** ** ***** *** ******* ******* * ******* hahahaha *** ** ***** ******* hahahaha *** ******
  • C clackster:
    hahahahahahahaha*** ****** ** ******** **** ******* ***** ******* **** ***** **** **** * ********
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • C clackster:
    * **** *** ***** ***** ** ***** *** ********** ***** ****** ***** ********* ********
  • C clackster:
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** *******
    ****** ***** ******* ******** ** ********** **
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** hahahaha* *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* ***** ****** ******* ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • C clackster:
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ***** ****** ********* ******