Bireysel kullanıcı ve ticaret sınırı kaç kök bitki ?

Rica ederim dostum. Ben şuna inanıyorum. Yaşadığımız kötü veya iyi olaylar bizi belli bir olgunluğa ve daha sonra karşılaşacak olduğumuz serüvenlere hazırlamak için gerekli. Sonuçta hepsi bizim seçimlerimizim sonuçları. İyi ise ödül kötü ise bedel. İkiside baş tacı.
Evet müslüman da bu şekil düşünür
İyi bir iş olduğunda şükür, kötü bir iş olduğunda hamd eder müslüman. İkisin de de kazanan olur düşünüp öğüt alanlar için.
Adamın konuyu patlattık :D Bak ama işin uzmanlarından yorumlar aldı munchs kardeş de epey yol yapmış belli:)

Bu arada ben o wc lerin yatağın yanında olan tek gözlü odaların adının disko diye adlandırıldığı ortamda Yerlere paspas yapmak ve ıslatılmak sureti ile usta as*** diye hitap edilen üniformalı personellerin stres atmak sureti ile bir kaç çeşitli akrobatik hareketler sergileyerek eğlendirmek zorunda kaldım kankaaaaammmm deşme fazla.
:D :D Deştikçe dökülüyor varımız yoğumuz :D

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Üç aşağı beş yukarı bu forumda ki çoğu kişi aynı olaylardan geçmiştir demi ? Hobi de değil kanka hastalık bizim ki bence tedavi edilmesi gereken hususlar var :D
Tedavi olayına ben katılmıyorum kankam. Çocukken yada ergenken yapmış olduğumuz seçimler 10 sene sonra bize kişilik veya psikoloji olarak karşımıza çıkıyor. Kankam ben çocukluğumdan düşkündüm keyif veren zımbırtılara şimdi bunun neresinden başlaman gerek tedaviye. Abi tedavi diye birşey yok bence. Anksiyete ye mantar ruhsal çöküntüye DMT eroin gibi kötü bağımlılığa ibogine. Herşeyi yaradan bir sebeple yaratmış bitkileri. Tedavi zaman kaybı gibi geliyor bana heleki ilaç tedavisi.

Tedavi olayına ben katılmıyorum kankam. Çocukken yada ergenken yapmış olduğumuz seçimler 10 sene sonra bize kişilik veya psikoloji olarak karşımıza çıkıyor. Kankam ben çocukluğumdan düşkündüm keyif veren zımbırtılara şimdi bunun neresinden başlaman gerek tedaviye. Abi tedavi diye birşey yok bence. Anksiyete ye mantar ruhsal çöküntüye DMT eroin gibi kötü bağımlılığa ibogine. Herşeyi yaradan bir sebeple yaratmış bitkileri. Tedavi zaman kaybı gibi geliyor bana heleki ilaç tedavisi.
Allah şahit yaşımız 15-16 cigara içerken ben yetiştirme olayına takmıştım kafayı jointcan denilen bi blog da öğrendim ilk başta 10 seneyi geçti bu muhabbetler :) Şimdi sizden çok daha farklı muhabbetler öğreniyorum. Mesela sorucam cevap bulamadım net şekilde çekiniyor insan 200w torch ampuller ile 20.000 lümen değerinde veg dönemini 4 bitkiye tamamlatabilir miyim ? 8 haftada 18-6 geçip sömeklenmede 20.000 lümen takviye ile toplam 40.000 lümen ile bitirebilir miyim ? Sorular, sorular.. sabah işe gideceğim saat kaç oldu araştırıyorum. Outdoor’un gözünü seveyim öyle de 6 ay bekliyoruz çalıyorlar kesiyorum bahçeden arkadaş dediklerimiz çalıyor yalnız kurtu oynucam artık

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam elektronik bilgin varsa set toplarım elimden gelir dersen benim konuda çizimler ve değerler var bi bak istersen. Dolapta açan çiçekler ismi konunun. Ama 200w torç ile baştan sona yaparsın.

Chat a gel uyumayacaksan :) yada yat saat420

tutukluyacaklar dı pandemi den dolayı adli kontrol ile imza verdiler mahkemeye kadar mahkemede belirsiz ne zaman olacagı
kanka merak etme içini rahat tut ceza kesicekler sana bunu üst mahkemeye taşıyacak avukat üst mahkeme karara baglaycak en az 3 sene atıcak 3 sene sonrada infaz yapıcak ya ada imza yapıcakaar benimde başımda benzer olay var bekliyoruz

19 kok e kadar içmek için yapıyorum diyebilirsin fakat uyusturucudan dosyan varmı vs onlar cok onemli faktor birde arkadas demis dosyana bakan hakim savci cok onemli onlara içm2k için yaptigini inandirabilürwen belki serbest kalma sansın var ama suan uyusturucunun ustune cok dusuluyor
Yanı kolay kolay serbest bırakmazlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ******** ********** ******* *** hahahaha*
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    hahahaha ** ********** ***** ******** ***** *** **** **** ******** ***** ****** ******* ******* ******** ***
  • G gokzn:
    hahahahahahahaha
  • puslu77 puslu77:
    ******** ******** ***** ***** ****** ****** ****** **
  • puslu77 puslu77:
    ** hahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • G gokzn:
    hahahahahahahaha
  • G gokzn:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ******** **** **** ******* *** **
  • G gokzn:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ********** ***** *** ** ******* hahahaha* ******* *** ***** hahahaha hahahaha****
  • G gokzn:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ***** ******** ******* ******** ******* **** ******* hahahahahahahaha
  • G gokzn:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** **
  • G gokzn:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • G gokzn:
  • G gokzn: