beyler YARDIM lütfen

bupenza

Yeni üye

Arkadaşlar daha once de baslik acip sormustum ama az once tarihlerin yanlis oldugunu gorup tekrar sormak istedim.once herkese selamlar bu cicekler ak48 fem diye 22 nisanda merhaba dediler bir cok topping yaptim photo diye 18/6 gidiyordum ama sag ondeki yapraklari dusen (su veremedim firsat olmadi yarin vericem o yuzden dustu cunku digerleri 3.5 o 1.5lt de akmaya basliyor alttan) 3hafta once diger 2 si 2 hafta once pistil cikarmaya basladilar auto ciktiklarini dusunup isigi 20/4 e aldim ve bloom gubreye basladim. sicaklar cok oldugundan kabini 26 27 de tutabilmek icin dimmeri hayli kismistim %10 20 arasi cok uzadiklari icin %50 60 lara cektim suan 29 32 arasi. aradan 3 hafta gecmesine ragmen bu kadar ciceklendiler hic bisey olmadiklarini farkediyorum daha onceki autolar hic boyke olmamislardi cok topping yaptim diye mi boyle oldu. bunlar photomu hic yapmadim bilmiyorum. isik kapaliyken oda isiginda su verdigim oldu, elektrik kesildi geldi photoyduda bunlar mi ciceege soktu 12 ye almam lazimdi 20 ye almakla yanlis mi yaptim? daha once hep auto yaptim dikkat etmedim hic sorun yasamadim bunlar cok garip oldu 20 gundur cicekteler ne bir koku var ne bir tricom var. beyler evi saticam kabini toplicam foto cekicem hic bisey yapamiyorum son 3 tohumum bunlardi ama hic birsey yapamiyorum bunlar yuzunden uzadikca uzadi sure ve ne olucaklarini bilmiyorum icimden su vermek gelmiyor LUTFEN bilen arkadaslar ne olacagini ne olabilicegini veya olamicagini soyleyerek ne kadar surebilecegini soyleyerek yardimci olsun tesekkurler simdiden.

bupenza

Yeni üye
kanka anlamadim auto veya photo farketmez 12 12 derken. auto neden 12 ye aliyoruz daha once hep ya 20 ya 24 gittim. adi ustunde auto

bupenza

Yeni üye
kanka autoda isik degistirmiyosun , kusura bakma beni cok gerdi bu bitkiler sen de oyle yazinca kafam gitti. benim olayim photo diye ektim pistil cikardi arkadaslar auto bu dediler 20 devam ettik haftalardir bir tanesi biraz digerleri nerdeyse hic pistillenmedi buyumedi gelismedi ilk etapta autoya cok topping yaptim diye ondan dusundum ama sonra killanmaya basladim simdi tam ne oldugunu kestiremiyorum herseyi toparlamam lazim artik ama sonuc alamiyorum o canimi sıkıyor

OttoMan347

√SEFİR√
kanka autoda isik degistirmiyosun , kusura bakma beni cok gerdi bu bitkiler sen de oyle yazinca kafam gitti. benim olayim photo diye ektim pistil cikardi arkadaslar auto bu dediler 20 devam ettik haftalardir bir tanesi biraz digerleri nerdeyse hic pistillenmedi buyumedi gelismedi ilk etapta autoya cok topping yaptim diye ondan dusundum ama sonra killanmaya basladim simdi tam ne oldugunu kestiremiyorum herseyi toparlamam lazim artik ama sonuc alamiyorum o canimi sıkıyor
Halledecez kanka inşallah. @Brother kanka sen anlarsın bi fikrine danışayım sana zahmet

Brother

Doktor
Kanka ışıkla felan oynaman strese sokmuş bitkiyi
benim de kafam karıştı açıkcası
sağda ki bayılmış nedenini biliyor musun

kanka uyguladığın çizelgeyi felan yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz

bupenza

Yeni üye
sagdaki, kanka sulama firsatim olmadi gelen giden oldu su verdim toplamaya basladi. cizelge, pistile kadar veg gubre gittim sonra blooma gectim advance lerin nerdeyse hepsi var. ya burda benim kafama takilan auto mu photo mu olayi daha once hic photo yapmadim bilmiyorum o yuzden photoydu 2 pistil cikti yanlis mi yaptim 20 yerine 12 ye mi almaliydim. benim stresim onlardan daha onemli kanka beni deli ettiler islerim var bunlar yuzunden halledemiyorum.

Brother

Doktor
Bro photo bitki 12/12 çekmeden çiçeğe girmezler
2 pistil derken dal aralarında mı çıktı yoksa tepesinde mi çıktı ?

bupenza

Yeni üye
Kanka ışıkla felan oynaman strese sokmuş bitkiyi
benim de kafam karıştı açıkcası
sağda ki bayılmış nedenini biliyor musun

kanka uyguladığın çizelgeyi felan yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz
kanka bak sen soyleyince dank etti hic aklima gelmemisti icerisi isindi ben dimmeri kistim sicaklik dustu dimmeri actim cok oynadim oyle acaba ondan olmus olabilir mi bosa tutuldum automu photomu diye ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ak48 auto cicege gesis süresi 50-65 gün arasi,photo bitki 12/12 isik periyoduna almadan cicege gecmez sen simdi kafani karistiran her seyi unut ve 18/6 hasata kadar devam et. Bitkin zamaninda cicege gecmis ve auto.

bupenza

Yeni üye
tamam kanka butun tereddutlerim posetin ustunde photo yazmasindandi 20/4 gidiyorum 18 6 mi yapiyim hem sicak saatler 2 saat daha kapali kalir daha iyi olur ne diyosun ? birde cok yavas buyudu tricomlar olusmadi bunlar stres sebebi midir ona gore revive vericem bir daha? son olarak ne kadar zamani var bunlarin tahmini?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Merak eteme tricom larda olusacak, 18/6 benim tercihim bitkiye yeteri kadar dinlenme süresi vermek icin. Kanka bitlinin cicekte veg dönemine göre cok daha kuvvetli isiga ihtiyaci var, elindeki isik ne lümen gücü su bu teknik bilgilerini biliyormusun. Aslinda bir lux metre ile isigi ölmem ve gerekli gücte isik vermelisin.

bupenza

Yeni üye
biliyordum alirken de unuttum ya

US $617.77 37%OFF | Figolite yüksek PPFD Lm301H DIY dim 600W kuantum teknoloji V3 kurulu Samsung paneli ışık QB288 derin kırmızı 660nm UV IR ışık büyümeye yol açtı

benim isik bu, 3500kMIX660NM UV IR

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bir baksana sendeki kullanma talimati kac kelvin yaziyor orada eger o bilgiyi verirsen bana sana daha cok yardimci olabilirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* ********