Beyler first ladies, yardım pls.

bilocan

Yeni üye
Kankalar herkese selam,

Bebekleri ekeli 7 gün oldu. Bugün bez saksılara alacağım. Ph dengeleyici ile su veriyorum kuru gördükçe 50w torch beyaz var.

Genetic: LSD (Sponsor)

Sizce nasıl görünüyorlar. Işıkları tepeye alıp 3 adet 50w torch yapacağım.
Ne zaman gübre vermeliyim vs gibi soruları çok merak ediyorum. Bu işin sokak kısmında ki kovalaması ve stresinden yorulanlardanım. Kendim için yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hepiniz iyi ki varsınız. Bol hasatlar.

Son durum:

higthead

Jolly Green
Dostum öncelikle bol hasatlar şimdiden ama acilen o plastik saksı tarzı şeyi değiştirmelisin kökler ışık görürse sorun çıkar. Toprak ne? ne zaman ektin? ne zaman slm verdilker? sıcaklık ne? nem ne? bu bilgileri yazarsan daha çabuk cevaplanır.

bilocan

Yeni üye
Brocum biraz gariban grovu gibi aslında. Plastiklerden hemen çıkarıyorum süpersin.

Toprak : Plagron Lightmix

3 gün peçetede kaldılar toprağa koyalı tam bir hafta oldu. Sıcaklık ve nemi ayarlayamıyorum daha makinayı sipariş ettim bekliyorum bakalım.

higthead

Jolly Green
Brocum biraz gariban grovu gibi aslında. Plastiklerden hemen çıkarıyorum süpersin.

Toprak : Plagron Lightmix

3 gün peçetede kaldılar toprağa koyalı tam bir hafta oldu. Sıcaklık ve nemi ayarlayamıyorum daha makinayı sipariş ettim bekliyorum bakalım.

Dur saksı değişimi sürekli yapılmaz o plastik kabın etrafına kumaş gibi birşey sar bantla vsvsvs. Bitkin automu auto ise zırt pırt saksı değiştirilmez. toplam 17-18. günden sonra yarım doz gübre vermeye başlıyabilirsin. Elindeki gübreler neler?

OttoMan347

√SEFİR√
Lightmix ilk 15 gün gübre istemez, nemi 70 civarlarında tut nem makinem gelene kadar delikli pet geçir üzerlerinde petin içine su spreyle kanka nemden beslenecekler kökler gelişen kadar. Sularken direk kök üzerine suyu dökme birkaç cm etrafında di çember halinden gezdir suyu kökler suyu toprakta arasın ve uzasın

bilocan

Yeni üye
Kanka auto evet zaten ilk saksı değişimi olacak başka bir şeyde değildi direkt bu plastiklere koydum ardından kumaşa alacaktım ben kumaşa alıp dediğiniz gibi üzerine plastik bardaklar ile nem yapayım çok saolun.

Birde şimdi ışıkları tam tepelerine vereceğim kaç cm olmalı

Kankam gübreler bio gübreleri aldım grow top max ve bloom aldım.

Ve bu sıralamalarıda bilmiyorum. Nasıl yapmalıyım bunlarıda.

Nasıl hazırlanması gerektiğini vs onları youtubedan öğrendim fakat takvimi bulamadım.

Kankam merhaba bende torch kullanıyorum ışığı başta 45 cm yaptım daha sonra 35 e çektim bitkinin durumuna göre indirirsin.

Buda biobizz kullanim tablosu

Litre başına oranları kanka onlar ona dikkat et.

Son olarak suya gübreleri koyduktan sonra ph ölç ona göre ph ini ayarlarsin

bilocan

Yeni üye
Kankam merhaba bende torch kullanıyorum ışığı başta 45 cm yaptım daha sonra 35 e çektim bitkinin durumuna göre indirirsin.

Buda biobizz kullanim tablosu

Litre başına oranları kanka onlar ona dikkat et.

Son olarak suya gübreleri koyduktan sonra ph ölç ona göre ph ini ayarlarsin
Kankam çok saolasın gerçekten süpersin bende bunu arıyordum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********