Bedelli askerlikte dumanlanma nasıl olur

istr

Ordinaryüs
Yada gitmeden 10 gün önce herşeye mutlaka ara vereceksin yoksa orda 28 gün boyunca rezil olursun
Son cigaramı otobüs garında içtim, mis gibi dolu dolu askerliğimi geçirdim geldim, çok keyifli bir ortamdı, bir erkek için harika bir detoks bir ayı sadece erkek görerek geçirmek, gerilmeye korkmaya hiç gerek yok, sadece verilen testlerde birşey içiyormusun sorusuna hayır işaretleyin :D başınıza iş almayın.

istr

Ordinaryüs
Zaten geri kalan günlerin ne yapacağını düşünmekle geçiyor, bir de benim gibi kıdemlilik vs gibi rollerde aktif rol alırsan güzel olur zaman hızlı geçer. Bir de havacılık denk getirdiyseniz sizden rahatı yok, Allah düşmanımı ulaştırmaya düşürmesin :D ulaştırmaya düşmediyseniz gerisini düşünmeyin :D

Bedotodor

Yeni üye
bir arkadaşımdan 3. Hafta da köpeklerle arama yapıldığını öten konuşan olduğu için yapıldığından bahsetmişti.
Hakeza telefon içinde basit bir şekilde sokabileceğini ama başkasının seni ötmesi muhtemel olduğu için arama yapıyolar demişti.
Evet içeri sokamayan, sokmayan veya sevmeyenin anın da ötebileceği bir ortam olacak.
Ben iki yanağın arasın da akşamları beni rahatça uyumamı sağlayacak kadar 10-15 gr vakumlayıp götürmeyi düşündüm ama bilgi eksikliğinden dolayı emin olamadım.
Götürsemde ve bi şekilde içeri sokabilirsem uygun sote bir yere eşyaları gömüp el ayak çekildiğin de yürüyüş modun da gizliden takılmayı düşünüyorum ama nasıl bir ortam var nasıl olur ön göremediğim için sizlerin de yardımına ihtiyaç duyup konu açma gereği hissettim.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, bu konu askerliğe gidecek kankalarıma da rehber olur umarım.
He bide kanka ekliyim, bedellilere genelde uzman çavuşlar ve bitane de rütbeli + bölük komutanı bakıyor, daha çok çavuşlarla muhatap olma durumunda kalıyosun, temizlik hak getire, herkes kendi koğusundan sorumlu ve bedelliler bir sik yapmıyor kanka, kıyafetler yıkanmıyor koğuş içi cayır cayır toz oluyor, zature veya faranjit kaçınılmaz, 15. günden sonra boş sigara içmek için nefesi zor bulacan zaten, aklına gelmeyecek sigara merak etme, son cigaranı otobüse binmeden yapıştır git

istr

Ordinaryüs
Kanka öncelikle eşyalarının arasına bir şey saklayamazsın, onu aklından çıkar, eşyalarını girdikten sonra dolabında sadece izin verilen talimatlara uygun eşyaları koyabiliyorsun, bir sabah beşte nöbetçi komutanın dolap aramasına uyanabilirsin. fazla kitaba bile müsade yok. Kalan eşyaların valizinde diğer tüm valizlerle beraber duruyor. (ki bir rivayete göre kapısında köpekle arama yapılmayan yerlerde bu odada köpek gezdiriliyormuş, ben görmedim.) Günün belli saatleri muhteşem bir kuyrukla beraber açılıyor. Akşam olduktan sonra zaten tenha köşede takılayım derken birine yakalanırsan en kötü muameleyi görürsün. Boş şekilde bile kuytu köşede dursan o muameleyi görür aramaya vs tabi tutulursun. Ben telefon bile götürmedim, kapıdan telefon yakalatan çok kişinin de döndürüldüğünü gördüm. Kışladan kışlaya değişir ankara vs gibi büyük kışlalarda köpekle **** deliğini bile ararlar kankam, oralara sürekli rütbeliler gidiyor. çavuşların kafa iznine gönderildiği sakin bi kışlaya denk gelirsen evine silah bile götürürsün kanka, ama yine illa ötecek bir ibne çıkar, askerde gizli iş yapmak çok zor. Çok sağlam dostluklar da edineceksin, muhteşem bir testesteron birikmesiyle müthiş düşmanlıklarda, götürmeyi denemeni tavsiye etmem. İnzibat adamı siker. Polise benzemez

istr

Ordinaryüs
Ama dediğim gibi, kışladan kışlaya prosedürlerin işleyişi çok değişiklik gösterebilir, genelde bedellilerin düştüğü yerler ve işleyiş benzerdir.

Gittiğinde ya iyi ki getirmemişim diyeceksin, ya da keşke getirseydim diyeceksin. Bunun bi kesinliği yok, ama getirmeme kısmı daha garanti. Mart celbindesin sanırım. İçlik ve yedek eşofman al, bir de gece için yeşil bir askeri polar alırsan gece sigara içerken daha rahat edersin, diğer türlü montun valizinde olacağı için o tozlu parkayı giyinmek zorunda kalırsın. hava bir soğuk bir sıcak olur. Güne ayak uydur ve bol bol su iç kankam. Birinci haftadan sonra da boğaz pastilini kullanmaya başla, faranjit girdikten sonra bir etkisi olmuyor. En en en önemlisi sevdiğin müzikleri dinleyebileceğin kablolu bir kulaklık ve müzikleri yükleyebileceğin güzel bir tuşlu telefon (kamerasız) & yedek batarya & şarj kablosu & 2 tane kitap al, en çok bunlara ihtiyacın olacak.

yanında götürmek baya sıkıntı, önermem. uzun önemde içeride her türlü alışverişi yapabilirsin ama fiyatlar çok uçuk. bedellide durum nasıl bilemem

1 ay bedelli yaptım, son 3 güne kadar aklımın ucundan cigara içmek geçmedi, tek derdim rahatca sıcabilmekti.
Özellikle bedellide verilen seminerlerde kışlaya cigara getirenler olduğunu bildiklerini, yakalarlarsa sikeceklerini açık açık belirtiyolar.
İlk bir haftan aman amana nereye geldik ve nereye sıçacazla geçiyor, 2. hafta yürüyüş mürüyüş uygun adım derken zaten götün patlıyor, 3. haftada goygoy muhabbet sonra zaten evine dönüyon kanka. Riske değecek bir deneme değil.

Bedelli yapanlara dil uzatan uzun dönemci kankamlar gelmeden belirteyim, 6 ay boş vaktim olsa ben de seve seve normal yapardım, fakat 6 ay fazladan mıntıka atmak için bir de 6 aylık kazancımı kaybedesim gelmedi
15 ay askerlik yaptim. bide 4 devre malum devre :) 2 yilbasi, 4 bayram, 2 dogum gunu askerde geçti. Uzun degil upuzun askerlik yapanlara slm olsun :) 1 ayda aklina bile gelmez :)

deyorke

Moderator
Kankalarım öncelikle hepinize kucak dolusu sevgiler iletiyorum.
Konu başlığından da anlayacağınız üzere askerlik sürecinde dumanlanan veya tecrübesi olup aktarmak isteyen abilerimi kardeşlerimi konu altında toplamak istiyorum.
Araştırmalarım sonucu uzun dönen askerlikte herşey mübah olabiliyor hele ki rdm bölüğünde, ancak bedelli askerlikte içen kullanan götüren hakkın da bilgi edinme şansım olmadı.
Bedelli yapıpta dumanlanan veya bu 1 aylık süreci nasıl geçirdiği hakkın da bilgilendirirseniz çok memnun kalırım.
Herkese bol şans bol dumanlar.
Hahahahah tatilemi gidiyon aaa. Gittde gör bak bakalım adamın aklını nasıl alıyorlar cook iiii yaaa Allah kurtarsın hayırlı tezkereler

Knka hiç korkma hiç birşey olmaz sadece kimseye söyleme yeter 15 g otu güzelce Kubar yap ve bas eşortmanın ip geçen yerine. Kubarını ince uzun bas istersen kubar tarifi veririm oraya sıkıştır kıyafetlerin arasına koy eşortmanını hiç ama hiç birşey olmaz askerliğimi 12 ay gidip 14.5 ay yapan biri olarak tecrübeyle sabit hiç birşey olmaz tualette teklini sararsın anfi de eğitim alanın da vs hiç sigara yakar gibi arkadaşlarından 10 20 m uzakta telefonla konuşur gibi üflersin

Mordecai

Moderator
detoks olur 1 ay ara verebilirsin risk almaya değmez.
ter içinde uykularından uyanacaksın 1 hafta sonra düzelmeye başlar.

Avare

Doktor
Vay beee adam zengin bedelini de verip cigara içeyim diyor bide ahahahhaha.
Kanka benim acemi birliği 75 gün sürdü sadece. Cigara değil normal sigara içmeye fırsatın olmuyor. Usta birliğine giderken götürdüm arkadaşlara sözüm vardı. Onun haricinde bulunduğumuz yerde uygun ve güzel sigara olduğu için hiç götürmek gibi aksiyonlara girmedim. Onu da haftada bir takıldım.
Kankalar askeriyede cigara içmek lise helasında tenefüste uzun 2000 dönmeye benzemez yakalandığın an hayatın kayar.
Sırf cep telefonu almaya çalışırken yakalanan bir devrem vardı başına gelenler ve gördüğü muamele insanlığımızı sorgulattı.
Gidip temiz temiz yapın 1 ay detoksunuzu gelin.

Almora

Kıdemli Üye
yapıcağınız 30 gun askerlik. bırakında vücut temizlensin bağre detoks gibi düşünün bu kadar müptezel olmayın

omaralparslan

Yeni üye
Kütahya havacılık çıktı bana 28 gün yapıp gelcez de sigara sokamasam bile lyrica sokucam taşşakta mecbur zaman geçmez yoksa cigara sıkıntı ne olur ne olmaz heran köpek çıkabilir

#Cigâ

Doktor
Ben uzun dönem askerlik yapan arkadaşıma 2 sefer kargo yaptım, askerliğini istanbulda yapıyordu santraldeydi içeride uygun zamanlarda içiyordu Allahın delisi askeriyede wc de fişek atıyor santralin verdiği rahatlık tabi şişeyide klozet sifon altı kendi dolabı gibi yerlerde saklıyordu, asıl mesele oradaki ortamı kollamak ilk girişte elinde cebinde otla motla girmeye çalışma zaten, kim ne yapıyor kim kimdir çarşı giriş çıkışlarında nizamiyede vs neler oluyor benim tavsiyem dalgayı ilk girişte sokmaya calısma dışarıda bir yerde zulala en azından içeriye sokabileceğini düşündüğün zaman alırsın içeri bedelli bu iş için daha zor tabi fazladan dikkatli olmak lazım ortam disiplin ağırsa hiç deneme bence

Teddy7734

Yeni üye
Kütahya havacılık çıktı bana 28 gün yapıp gelcez de sigara sokamasam bile lyrica sokucam taşşakta mecbur zaman geçmez yoksa cigara sıkıntı ne olur ne olmaz heran köpek çıkabilir
Mari götüreceksen sıkıntı olabilir, sentetik bolca getiren vardı bizim tugayda. Mari de götüreceksen tugaya girdiğinde seni karşılayan çavuştan tuvalet izni iste götürdüğü lavaboya göm yemeği hafızaya kaydet gömdüğün yeri arama, karşılamadan sonra gider alırsın oradan. Sanmıyorum girişte arama yapacaklarını ama yaparlarsa önlemin bu olsun. İyi tezkereler şimdiden

Shepard

Müptezel
Acemiye giderken otobüse binmeden son cigaramı içtim. 3 hafta sonra ustaya transfer olmadan evci çıktım o ara fırsat olunca içtim. Sonraki 5 ay her gün aklımdaydı derdini anlarım o yüzden. Ne kadar anlasam da zorlamanı hiç önermem. Kapıda seni arayan **** taburun en boş elemanı olucak nizamiyeye koyuyorlar böylelerini. Birde sen onbaşısın dedilerse nizamiyedeki nöbetçi amire yaranmak için her türlü şeyi yapar. Herhangi bir şekilde yakalanırsan en iyi ihtimalle sigaranı kaybedersin. Kötü olan kısmı mimlenirsin, özellikle tutucu cemaat komutanı tarzına denk gelirsen 1 ayını 1 sene gibi geçirtirler sana haberin olsun. Ha birde işin askeri mahkeme boyutu var peşini bırakmak hayatın boyunca. Tercih senin tabi

420x

Kıdemli Üye
2010 senesinde diyarbakırdaydım. 2012 ye kadar 15 ay askerlik yaptım sadece ilk 3 ay acemilikte takılmadım. usta birliğine geçtim bizden önceki üst devreler karakola alıştırmışlar bir kaç kişi gelip gidiyordu biz çözdük bunu tim olarak. askerlik bitene kadar her gün içtik hem de ne sigaralar aman Allahım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
    S SuperKafa: ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha...