Bedelli askerlikte dumanlanma nasıl olur

Bedotodor

Yeni üye
Kankalarım öncelikle hepinize kucak dolusu sevgiler iletiyorum.
Konu başlığından da anlayacağınız üzere askerlik sürecinde dumanlanan veya tecrübesi olup aktarmak isteyen abilerimi kardeşlerimi konu altında toplamak istiyorum.
Araştırmalarım sonucu uzun dönen askerlikte herşey mübah olabiliyor hele ki rdm bölüğünde, ancak bedelli askerlikte içen kullanan götüren hakkın da bilgi edinme şansım olmadı.
Bedelli yapıpta dumanlanan veya bu 1 aylık süreci nasıl geçirdiği hakkın da bilgilendirirseniz çok memnun kalırım.
Herkese bol şans bol dumanlar.

istr

Ordinaryüs
1 ay bedelli yaptım, son 3 güne kadar aklımın ucundan cigara içmek geçmedi, tek derdim rahatca sıcabilmekti.
Özellikle bedellide verilen seminerlerde kışlaya cigara getirenler olduğunu bildiklerini, yakalarlarsa sikeceklerini açık açık belirtiyolar.
İlk bir haftan aman amana nereye geldik ve nereye sıçacazla geçiyor, 2. hafta yürüyüş mürüyüş uygun adım derken zaten götün patlıyor, 3. haftada goygoy muhabbet sonra zaten evine dönüyon kanka. Riske değecek bir deneme değil.

Bedelli yapanlara dil uzatan uzun dönemci kankamlar gelmeden belirteyim, 6 ay boş vaktim olsa ben de seve seve normal yapardım, fakat 6 ay fazladan mıntıka atmak için bir de 6 aylık kazancımı kaybedesim gelmedi

istr

Ordinaryüs
yağını boş ilac kapsüllerine koyup bi ilaç kutusunda geçirebilirsin sarıp içmek riskli olur
uzun dönemde yapılıyomu bilmem ama bedellide ağrı kesici dahil tüm ilacları kontrol ediyorlar ve revire teslim ediyorlar, revir dışında kafana göre ağrı kesici bile alamıyosun kanka

istr

Ordinaryüs
Sokma konusunda seni kontrol eden kişi yine asker, ve valizin tek kontrol + xrayden geçiyor, köpek vs yok hızlı hızlı işlem halletmeye çalışıyolar, soksan sokar mısın evet çok rahat, ama içeride herkes herkesi etiket edebilir çok riskli bir iş, 28 gün olur sana 2888

omaralparslan

Yeni üye
Sokma konusunda seni kontrol eden kişi yine asker, ve valizin tek kontrol + xrayden geçiyor, köpek vs yok hızlı hızlı işlem halletmeye çalışıyolar, soksan sokar mısın evet çok rahat, ama içeride herkes herkesi etiket edebilir çok riskli bir iş, 28 gün olur sana 2888
Bence içeriye cigara sokmak sıkıntıda lyrica falan rahat sokulur 20-25 tane taşşakta

kargoyla falan göndertirsin birine dışarı saklarsın çarşı izninde atarsın bi tane ağzına 2 3 tane cebine

istr

Ordinaryüs
He bide kanka ekliyim, bedellilere genelde uzman çavuşlar ve bitane de rütbeli + bölük komutanı bakıyor, daha çok çavuşlarla muhatap olma durumunda kalıyosun, temizlik hak getire, herkes kendi koğusundan sorumlu ve bedelliler bir sik yapmıyor kanka, kıyafetler yıkanmıyor koğuş içi cayır cayır toz oluyor, zature veya faranjit kaçınılmaz, 15. günden sonra boş sigara içmek için nefesi zor bulacan zaten, aklına gelmeyecek sigara merak etme, son cigaranı otobüse binmeden yapıştır git

omaralparslan

Yeni üye
kapıdan girdikten sonra koğuşa uğramadan kıyafet değişimine gidiyosun, yine etiket olursun
Kıyafeti değiştirirken biri sana bakacak değil ya dar bi boxer giyeceksin göte yapışacak kıyafet değişirkende yine taşşağa alıcan rahat bi zamanda zulalican içeriye girdikten sonra gerisi basit bence

istr

Ordinaryüs
Kıyafeti değiştirirken biri sana bakacak değil ya dar bi boxer giyeceksin göte yapışacak kıyafet değişirkende yine taşşağa alıcan rahat bi zamanda zulalican içeriye girdikten sonra gerisi basit bence
Boxer hikaye :D paçalı asker donunla gidiyosun mis gibi, 40 tane adam dandik bi spor salonunun soyunma odası gibi yerde giyiniyosun, bakmasına gerek yok bi tutmadığı kalıyor :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!