Bayıltan indica

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31508
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31508

Guest
Selamlar kankalar uzun zamandır araştırıyorum bir çok konu ve bilgi var yazan çizen herkesten Allah razı olsun fakat ben kendi aradığımı bir türlü kesin kaynak şeklinde bulamadım. Daha önce yapıp tecrübe eden ustalara sesleniyorum orta halli şartlar ile inddorda nasıl olursa olsun her türlü ağır indica kafası yaşatan genetik bildiğiniz varmi hani demek istediğim en iyi sartlardada en kotu sartlardada hasatı alınan indica herturlu ağır olmali istediğim valla bilen yapan kankalar abiler yardımcı olursaniz sevinirim sağlıklı bol dumanlariniz olsun .

cannabis16

Ordinaryüs
blue dream sativa dominant genetiktir ..ağır indica kafası istiyor adam..

benim tavsiyem ve en kolay bulabileceğin ; Master Kush,White Widow .. bu türlerden elde edilen genetikler de olur .. mesela bu growda White Widow Skunk yetiştiriyorum..kafası çok ağır bi White Widow gibi..koltuğa yapıştıran indica kafası..fenaa.. zaman-mekan ne varsa unutturuyor...

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Çok teşekkürler kankalar valla ben şimdilik afghan kush aldın kanka genetik raporlarında baya övmüş bunu bakalım inşallah bana istediğim kafayı yakalatir ben sativadansa indica tek sigara kullukte unutturacak ki ozaman sigara içtim diyeyim kafasindayim yinede cansiniz dumaniniz bol olsun.

Uzay11

Kıdemli Üye
Selamlar kankalar uzun zamandır araştırıyorum bir çok konu ve bilgi var yazan çizen herkesten Allah razı olsun fakat ben kendi aradığımı bir türlü kesin kaynak şeklinde bulamadım. Daha önce yapıp tecrübe eden ustalara sesleniyorum orta halli şartlar ile inddorda nasıl olursa olsun her türlü ağır indica kafası yaşatan genetik bildiğiniz varmi hani demek istediğim en iyi sartlardada en kotu sartlardada hasatı alınan indica herturlu ağır olmali istediğim valla bilen yapan kankalar abiler yardımcı olursaniz sevinirim sağlıklı bol dumanlariniz olsun .
Bro ağır indica gorilla glu asla pişman etmez iyi bakarsan adamı yapıştırır :) ama oto değil FEM alman lazım.

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Birde hasatta tricomu biraz geçirince daha ağır etki yapıyor diye biliyorum ben prof arkadaşlar daha iyisini bilir tabii
Kanka bende öyle seviyorum zaten tek bı sigarayi 3 kişi yarısında bırakıp biraz dinlenelim dedik dusunki sabah akşam gencligimizden beri içen insanlariz bide sırf o tarz sigara bulamıyorum bulsamda çok pahalı hergun içersen çok maliyetli olur diye burdan ustalar sağolsun verdikleri güzel bilgilerlr yola çıktık dumanın bol olsun kafam güzel bu mevzu çok uzar Allah'a emanet kanka

Amca35

Kıdemli Üye
Kanka bende öyle seviyorum zaten tek bı sigarayi 3 kişi yarısında bırakıp biraz dinlenelim dedik dusunki sabah akşam gencligimizden beri içen insanlariz bide sırf o tarz sigara bulamıyorum bulsamda çok pahalı hergun içersen çok maliyetli olur diye burdan ustalar sağolsun verdikleri güzel bilgilerlr yola çıktık dumanın bol olsun kafam güzel bu mevzu çok uzar Allah'a emanet kanka
Dediğim gibi mi yaptın kanka

szrlkrsii

Müptezel
blue dream sativa dominant genetiktir ..ağır indica kafası istiyor adam..

benim tavsiyem ve en kolay bulabileceğin ; Master Kush,White Widow .. bu türlerden elde edilen genetikler de olur .. mesela bu growda White Widow Skunk yetiştiriyorum..kafası çok ağır bi White Widow gibi..koltuğa yapıştıran indica kafası..fenaa.. zaman-mekan ne varsa unutturuyor...
Kanka bi çok blue dream var indica olanı en iyisi bilen bilir ^^

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *