Baskın

ksmsm

Yeni üye
Kardeşim ilk hatan insanlar babasına bile güvenmiyor sen arkadaşına söylüyorsun diyeri kart alışveriş yapıyo olman gidip al nakit paranla evini taşı bidaha orda grow yapma bu basit bi konu değil.

Afrodit

Üye
Tek grow yaptım zaten kankam malzemeleri taşıdım gübremden ışığıma kadar, karbonfiltreme kadar set olarak satmayı düşünüyorum malzemeleri kaldırdım hem alacak arkadaşta kendisi alışveriş yapmadan tek grow kullanılmış set alacağı için güvenli olur bence satılabilir diye düşünüyorum. Bir satış sitesine koyucam artık buradan satış yapılamıyor gizlilikten ötürü

Arkadaşlar öncelikle binada iskan olmadığı için siteye gelen elektrik oturanlar tarafından ortak ödeniyor. Benim payıma 1300 falan düşüyordu klimalı bir memleketteyim zaten ortalama yaz ayları 900-1000 gelir her eve normal yani kimse problem yapmadı bu durumu biriyle bir sorun yaşamadım. Evde asla sigara içmedim bu altın kuralımdı. Dışarıda başka yerlerde içtim evet ama evde hiç oturupta içmedim. Bugün karakoldan bir tanıdığım vasıtasıyla edindiğim bilgiye göre ihbar olmuş evet. Kart dökümümlerimi istemiş savcılık growkent görünmüş onun için ihbar da olunca arama izni vermiş savcı evde hiçbir şey bulamadılar. Meslek olarak organizasyon işine girmek istediğimi gerekli çiçek üretimini yapmak için sipariş ettiğimi söyledim karakoldaki tanıdığım arkadaşıma da madem bu sipariş üzerine arama emri çıkabilecek kadar suç içeriyor neden satışı yasal ben hiç anlamam öyle esrar mesrar dedim geçtim. Ama adli bir dosyaya taşınmamış sanırım bir avukat tutup bu işin peşine düşecek gibiyim. Çünkü growu benden başka bilen 2 arkadaşım vardı. Kahpelik hangisinden geldi onu bilmek için biraz para dökücek gibiyim haberiniz olsun mücadelem bütün growerlar için diyip balkon konuşmamı kafam güzel bir şekilde noktalıyorum. MİSSİON COMPLETED
sahi kaç gr kuru aldın :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********