Balkon grow 51.28.20 gün

Ü

Üye silindi 25603

Guest
@OttoMan47 gel sen su islerini biraz toparla, hayirlisi ile korana bitecek gene herkez güzel paralar kazanacak. Seni indoorcu yapacagim cocoda yetistir canna kullan bak sen cigaranin kalitesine

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan47 gel sen su islerini biraz toparla, hayirlisi ile korana bitecek gene herkez güzel paralar kazanacak. Seni indoorcu yapacagim cocoda yetistir canna kullan bak sen cigaranin kalitesine
İnşallah abim hanım da kendine kabin yap küçük odaya diyor zaten. Balkondan içeri girmiyorumya :D kısmetse yapacam abi ama organik gübreye oluyorsa yoksa hiç başlamicam

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bile bile kimyasal yüklermiyi vücuduma, Ben konserve edilmis hic bir seyi bile yemem. en azindan 30 senedir bit tek konsrve kutusu almadim acmadim yemedim,

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Cigara raki sorun yok ama kimyasal cok dikkat ederim. Bütün hastaliklarin basi kimyasallar.

OttoMan347

√SEFİR√
Cigara raki sorun yok ama kimyasal cok dikkat ederim. Bütün hastaliklarin basi kimyasallar.
Sen beni az çok çözdün abim. Sen tavsiye ediyorsan yaparım. Hergün başının etini yerim ama haberin olsun :D çok gözlemciyim en ufak rütuşu erken müdahaleyle yapıp en az stresle yetiştirmek huy oldu hemde vakit geçiriyorum. Oyüzden çok soru sorarım :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Senin üslüp hosua gidiyor, merek etme yazdiklarimi yap, ne hastalik ne stress, sorunsuz yetistireceksin. ben yillar oldu bir tek sikinti yasamadan hasat aliyorum, bitki kafayi cikatiyor hasat kadar bütün yapraklar yesil. Tabiki hasat yaklasinca bitki normal düzeninde sarartigi yapraklar oluyor.

OttoMan347

√SEFİR√
Senin üslüp hosua gidiyor, merek etme yazdiklarimi yap, ne hastalik ne stress, sorunsuz yetistireceksin. ben yillar oldu bir tek sikinti yasamadan hasat aliyorum, bitki kafayi cikatiyor hasat kadar bütün yapraklar yesil. Tabiki hasat yaklasinca bitki normal düzeninde sarartigi yapraklar oluyor.
Onun için de besinleri zamanında ve doğru vermeyi tam nokta atışıyla yapıyorsun abi. Güzel hasatın sebebi zaten coco hergün sulama istediği için herşeyi taze taze alıyor bir besini tamamen yemeden teyzesi geliyor. Yep taze hep sağlıklı. Oyüzden zamanlama ve miktarı isteyeceğim abi başladığımda söylediklerini de not alıp öyle uygulayacağım ezberleyen kadar. Allah ömür ve nasip verirse inşallah senden öğrenecek abim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Amin hepimize Allah saglikli ve uzun ömür versin. Burdayim kanka ama TC ye gittigimde foruma bu kadar vakit ayiramiyacagim, Orada yeni hanim var, gerci onuda alistirdim bizim ota ama anlarsin iste zamanin nerelerde kullanilacagini. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ****** **** *** ****** hahahaha *** **** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********* ********* *** ********* * ** ****** ***** **** ******* ** *** ********* ** ********* **** ********** ******* ****** ** **** ********* ***
    hahahaha hahahaha***** *** ** *** ****** **** *** ****** hahahaha *** **** ******** ***
  • S SuperKafa:
    *** ******* hahahaha**** ** ********* **** ** ******** hahahaha*** ****
  • S SuperKafa:
    **** ******* ****** **
  • S SuperKafa:
    ** ********** ****** ******** ****** **
    ***** ** **** hahahaha******** ***** * *** *****
    ***** ** ******** ** ********** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    *** ** ** ******** hahahaha ********** **** **** hahahaha**
  • S SuperKafa:
    *** ** ******* **** *** ****** ** hahahaha ** ** ********* ***** hahahaha ********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    **** ********** ** ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** **
    Night owl Night owl: ***** ****** **** **