Balkon da cicekkk

OttoMan347

√SEFİR√
Birde kökleri iyice uzamadan büyük saksıya acil geçiş yapmalısın zamanı gelmiş geçiyor haberin olsun

Yaprak uclarini daha toplu dursun diue kestim bunlar sadece denek sigara kac gram aldığım önemli degil gelisimi sizce iyimi
Genetik 7 8 senelik yerlimi yerli sigara

OttoMan347

√SEFİR√
Kesme uçlarını hastalık yoksa, toplu durmasını bi önemi yok bitkiyi strese sokar. Bahçe süs çiçeği değil kanka süs budaması mı yapıyorsun :)

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Nebiçim konuşuyon terbiyeni bozma sokmıyım bitkinede sanada **** beyinsizi

OttoMan347

√SEFİR√
Yani bu işin raconu bu değil sende benzer bi karşılık versen neyse direk hakaret hoş olmadı dostum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Görmüyonmu konuşmayı agam çakal atkafası napsaydım teşekkürmü etseydim terbiyesize susarsan yaptını marifet sayar ahlak dersi vermeye kalkarmış

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bu forumda ne adasmlar ne ustalar vardı bitkiyi gözünden tanıyım şak diye teşşis koyup insanlara yardım eden hep bu boş geveler yüzünden gittiler forumda bunun gibi boş geveze çoluk çocugun eline kaldı

OttoMan347

√SEFİR√
Bu forumda ne adasmlar ne ustalar vardı bitkiyi gözünden tanıyım şak diye teşşis koyup insanlara yardım eden hep bu boş geveler yüzünden gittiler forumda bunun gibi boş geveze çoluk çocugun eline kaldı
Kanka sana demedim ben sakin :)
Görmüyonmu konuşmayı agam çakal atkafası napsaydım teşekkürmü etseydim terbiyesize susarsan yaptını marifet sayar ahlak dersi vermeye kalkarmış

Kanka

Administrator
Yönetici
beyler şakalaşmaya gelmeden b*kunu cıkarıyorsunuz illa herşey resmı olmalı , bu bırınıze soylıcegım oburunuze soylıcegımde şakalaşacagınız adamın tanıdıgınız bırı olmasına dıkkat edın herkes her kelımeye aynı duyarlılıkta olmaz uzatmayın kankalarım. @OttoMan47 - @erhan12

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********