Bahçeme saldıran haini yakaladım

xOutdoor

Üye
Bahçeme giren yaratık bitane anne köpekmiş. Ayrıca uyuzmuş. Ona gerekeni yaptım. Şuanda son durum bu. Gereksiz büyüyen yaprakları kesiyorum. Bu arada bitkilerimde aktif olarak besin takviyesi ve gübre kullanmıyorum. Çeşme suyu ile aktif haftada 2-3 kez bolca sulama yapıyorum. Bu ilk deneyimim değil. Daha önceki sezonlarda da sadece çeşme suyu ve inek ve şeker gübresi kullandım. Çok güzel kızımdan bir parça daha gitti. Bahçemde hayat eskisi gibi devam edermi ? hasata ne kadar süre var? Yorumlarınız benim için önemli.
@OttoMan47 seviliyorsun reis

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Daha dadanan olmazsa devam eder tekrar geçmiş olsun hasatına daha var da bu kırılmalar stresi senin işine yarayacak gibi. Gerekli besinleri alabilirsem onarım sonrası kendini korumak için tricom üretmeye yüklenecek bi nevi supercrooping uygulandı bitkiye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B boomdraw:
  • B boomdraw:
    ******** **** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ****** ******* ***** ***** ***** hahahaha ** ********* **** **** ********** ******* ****** ******
  • T Turco:
    *** ******** **** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ***** ******** *** *** ** * ***** ******* ********** **** ********* **** hahahaha**** ***** ***** ****** ****** ** *********
  • B boomdraw:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B boomdraw:
  • B boomdraw:
  • T Turco:
    hahahaha* ** ** **** * ** ** ****** ****** ** ** ******* ******** ***** ******
  • T Turco:
  • B boomdraw:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ** **
  • T Turco:
  • B boomdraw:
  • T Turco:
    ***** ******* ********** *** ******** ******* ********** ********* *** ********* ******** * ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha***
  • T Turco:
    ** ** ** hahahaha **** *****
  • T Turco:
  • B boomdraw:
  • T Turco:
    *** ****** ***** ********** * ********* **** ********* ****** ****** *********
  • T Turco:
  • Kadirard1 Kadirard1:
    ********** hahahaha ********** hahahaha* ******** ******** ****** ******* **** ******** ******** ********** ******** ********** ******** ********** ********** ********* hahahaha **** ****** ********** ** hahahaha** ********** *** hahahaha*********
    Kadirard1 Kadirard1: ********** hahahaha ********** hahahaha* ******** ******** ****** ******* **** ********...