BİG BUD & AK48 / TOHUMDAN HASATA

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Güzel görünüyorlar kanka bu seviyeden sonra çok aşırı lst tavsiye etmem bide voodoo ilk başlangıç ve çiçek başlangıcı veriliyor diye biliyorum kanka sen baştan sonamı kullanıyosun

Myhtra

Müptezel
Güzel görünüyorlar kanka bu seviyeden sonra çok aşırı lst tavsiye etmem bide voodoo ilk başlangıç ve çiçek başlangıcı veriliyor diye biliyorum kanka sen baştan sonamı kullanıyosun
Kanka eyvallah file için veg de alan yönetimini iyi yapamadık alan küçük malesef o yüzden tekrar Lst için yatırdım sürekli yatırmayacam şu süreçte eşit ışık alsınlar diye açtım. Vodoo tabloda olduğu için verdim 3. Haftada yok o yüzden vermeyecem bidahaki sulamada

higthead

Jolly Green
3. Haftada vodoo pırhana tarantula varsa sulama suyuna ekle. Koklendırıcılerı bu denlı kullanmamızın sebebı bitkiyi başta hızlıca komple kokle doldurmamız. Sağlam kök sağlam bitki demektir. Mesela autolarda ben ön çiçeğe kadar her sulama koklendırıcı eklıyorum bloom a girerken topragı parmagımla kuruluk testı yaptıgımda toprak yuzeyının 2cm altı full kök oluyor buda sağlam bıtkı demek. Tabi saksı lt sine göre köklendiricez bıtkıleri.

Myhtra

Müptezel
3. Haftada vodoo pırhana tarantula varsa sulama suyuna ekle. Koklendırıcılerı bu denlı kullanmamızın sebebı bitkiyi başta hızlıca komple kokle doldurmamız. Sağlam kök sağlam bitki demektir. Mesela autolarda ben ön çiçeğe kadar her sulama koklendırıcı eklıyorum bloom a girerken topragı parmagımla kuruluk testı yaptıgımda toprak yuzeyının 2cm altı full kök oluyor buda sağlam bıtkı demek. Tabi saksı lt sine göre köklendiricez bıtkıleri.
Kanka bitkiler çılgın köklendi zaten ben parmağı daldırdığımda kök geliyor ki lst için teli saplarken bile köke denk geliyor çiçeğe kadar full b52 vodoo bastım 3. Hafta yine yarım doz girerim

higthead

Jolly Green
Brom tamam ozamn bloom 3. hafta kes verme artık. Vodoo harıcı pırhana falan varmı? eger mıkorıza yanı pırhana tarantula var ıse 3-4 sulamada 1 pırhana tarantulatyı ekle.

Myhtra

Müptezel
20.08.2022 GÜNCELLEMESİ BLOOM 15.GÜN
dostlar merhaba

Sıcaklıklar ile eminim herkes boğuşuyor kabin içi gündüz 32c kadar çıkmıştı geldiğimde kızlar yaprakları salmışlar aşağı doğru hem aç kalmışlar hem de ısı stresi ile boğuşuyorlar. Gübreli sulama girdim 5 litre sulama yaptım 1 damla runoff gelmedi 2.5 lt daha pH ayarlı soğuk su ekledim su akıttım alttan. Kızlar her geçen gün çok hızlı büyüyorlar günde 2-3 cm boy atıyorlar. Bir sonraki sulamam boş sulama olacak şayet bloom geçişi hariç boş sulama yapmadım birsonraki sulama pekmezli boş sulama olacak
Sensi bloom AB-10ML
Big bud-5ML
vodoo 3 ML
B52 3 ML
Bud candy 5ML
Bud factor x-5ML
calmag 3ml
Bitki başı 7.5 LT sulama yapıldı 5 LTsi yukarıdaki gibi bitki başı eklendi

@higthead @TheGlobalDJ @OttoMan347
@HighMann

VERİLER : Sıcaklık 29-30C / Nem : 55-70 / pH 6.3 /ppm 1400 / ışık mesafe 50 cm

AK48

E033484-F-64-C0-4-C71-BB94-C0-CFDBD18-EC7.jpg

BİG BUD

GENEL

@AllGreen kanka merhaba benim koşullarım ile senin koşulların çok benzer bende big bud photo yapiyorum 12-12 ye alalı 15 gün falan oluyor bende de aynı şekilde ısı sorunu oldu 30 derecelerde- sana tavsiyem aloevera ile yapraklara sprey yapman Ben her stress olduğunda kullanıyorum muhteşem fayda gördüm.
Güncel hali detayları ile aşağıdaki günlükte var

Myhtra

Müptezel
https://www.tohumsuz.com/threads/mucizevi-kenevir-dostu.20154/ burda konusu var dostum, ben iki tatlı kaşığı aloevera jelini 600 ml suya iyice karıştırıp ışıklar kapalıyken bolca spreyliyorum, iki seferde kullanıyorum dolapta saklayarak
Kankam tarifi çokça kullandım bende ancak tatlı kaşığı az 500 ml suya 1 yemek kaşığı kadar hatta biraz daha fazla koyuyorum ben hatta şimdi yapacağım tarifi ışıklar kapalıyken

higthead

Jolly Green
Maşallah ellerine sağlık güzel geliiyor kızın=)))). eger bırbırıne cok yakın duran somekler var ıse ıple saga sola acabılırsın dalları. Dostum 2 sulama ust uste calmag vermıssın dıkkat et fazla calmag topragı kıtler.

Myhtra

Müptezel
Maşallah ellerine sağlık güzel geliiyor kızın=)))). eger bırbırıne cok yakın duran somekler var ıse ıple saga sola acabılırsın dalları. Dostum 2 sulama ust uste calmag vermıssın dıkkat et fazla calmag topragı kıtler.
Açtım brom dalları açabildiğim kadar kabin upgrade ilk işim yada bir sonraki grow 40-50 lt tek bitki çılgınca bir proje ne dersin :) calmag lt 0.4 ml gelecek şekilde oldu bu sefer bir sonraki sulama keçiboynuzlu boş sulama gireceğim toprağı rahatlatmak için ne dersin üstat?

higthead

Jolly Green
Dostum 80x80de 40 lt 7 hafta veg ile inanılmaz şeyler yaratabilirsin. Boş sulamalarını 3 sulamadan sonra yap. Son 3 hafta kala boş sulama yapma alttan sureklı akıtacagın ıcın ve dengelı gubrelı gıdecegın ıcın.

Myhtra

Müptezel
Dostum 80x80de 40 lt 7 hafta veg ile inanılmaz şeyler yaratabilirsin. Boş sulamalarını 3 sulamadan sonra yap. Son 3 hafta kala boş sulama yapma alttan sureklı akıtacagın ıcın ve dengelı gubrelı gıdecegın ıcın.
40 lt yapacağız o growdada bolca etiketlerim seni :) anladığım olay şu bloom geçişten sonra 2 gübreli sulama oldu birsonraki sulama da gübreli sulama sonra boş mu yap diyorsun ?

higthead

Jolly Green
Dostum bunun net sayısı yok bıtkıne gore hareket edıceksın baktın gubre kaldırıyor zorlucaksın sonra bos sulama yapıcaksın. Senın ıle bıtkın arasında=)

Ceg18

Üye
Dostum bunun net sayısı yok bıtkıne gore hareket edıceksın baktın gubre kaldırıyor zorlucaksın sonra bos sulama yapıcaksın. Senın ıle bıtkın arasında=)
Usta ben araya girerek bişey sormak istiyorum bitkinin gübreyi kaldırması iyi kök gelişimi sağlıklı bir metabolizma ile oluyor diye düşünüyorum ben ben Plagron Light mix kullanmaya başladım sadece pH ayarlı su ve voodoo veriyorum ama sayfalarda 1 haftadan sonra başlayabilirsiniz yazıyor ben AN serisinin çoğu ürünü temin ettim sağlıklı bir gelişim ile bitkiyi yakmaz diye düşüyorum tabi yapraklara bakacağım seninde fikrini almak istedim yoksa diğer türlü 2. Haftadan sonra başlıyacağım ama AN kullanacağım AN tablosunu link olarak bırakıyorum AN ye e posta ile ulaştığımda bana bunu önerdiler.

higthead

Jolly Green
Dostum lıght mıx 2 hafta goturucek kadar gubre ıcerıgıne sahıp oldugu ıcın 2 hafta sadece koklendırıcı vıtamın vs ph ayarlı verıyoruz. 2 Hafta sonra bıtkın guzel gelıstı ise yarım ml gubrelerı koklatarak baslayabılırsın. Köklendırıcılerı ıse 2-3-4 hafta kullanabılırsın ml dusuruerek.

hazelence

Yeni üye
hasadın bol olsun cok iyi biraz yaprakları budamanı tavsiye ederim alt yaprakları budayarak bitkinin enerjisini çiçeklere versin boşuna yapraklar harcamasın.. ufak bir tavsiye ve bence bitki daha güzel görünüyor kıza benziyo tıraşlayınca :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    ******* ***** **** * ** hahahaha *** ******* ******** ******** ****
    +1
    ***** **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha *********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    **** ***** **** **** ***** ****** *** *** ***** ***** ** **** **** ***** **** *** ****** ** ******* *******
    hahahaha** ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    ** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
    +1
    +1
    ***** **** *** ***** ***** ***** ** ********* ****** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
  • L lityum:
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha* ****
  • L lityum:
    **** ******** hahahaha*** ***** ****** **** hahahaha****
  • A alperdelicitas:
    ***** hahahaha ** ********* ***** ****** hahahaha**** *******
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • A alperdelicitas: