Büyümüyor Yardım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kanka resimleri acti ve gördüm. Nem % 70-80 olmali sicaklik 25-28 derece arasi. Nasil gelmis daha o ufacik bitkiye ama mantar var kanka hemen müdahele etmen lazim. Organik mantar ilaci al ve toprak dahil her tarafina ve bütün bitkilere sik.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yapraklarda beyaz nokta seklinde lekeler var ve tohum yapraginda kocaman beyaz leke, daha baslangic.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Müdahele edilmez ise 2 gün sonra cok farkli görünecek emin ol.

3987

Yeni üye
Tamam kanka resimleri acti ve gördüm. Nem % 70-80 olmali sicaklik 25-28 derece arasi. Nasil gelmis daha o ufacik bitkiye ama mantar var kanka hemen müdahele etmen lazim. Organik mantar ilaci al ve toprak dahil her tarafina ve bütün bitkilere sik.
Belli bir marka vs önerin var mıdır

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben TC de yasamiyorum, tam bilmiyorum orada ne var yok ama bir keresinde baktim. Google ye ``organik mantar ilaci bitki `` diye yaz, google sana bir sürü sayfa getirir. Kanka kimyasaldan uzak dur organik ilac sec.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
    ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Mest Mest:
    **
  • kkush kkush:
    ********** *** hahahaha** hahahaha****** hahahaha ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* **** ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Mest Mest:
    ****** ****** ******* ****** ****** ******* *** ******* *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • D despotdes:
    ** ***** *** ********** ******** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    hahahaha* ****** ******* ****** ****** ******* *** *******
  • Mest Mest:
    ***** **** ******* ** **** ***** hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** ****** ***** ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* ****
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    * ********* ******* **
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    hahahaha**
  • Mest Mest:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mest Mest: