Autolar için yardımcı olur musunuz?

noname35

Üye
Herkese merhaba öncelikle;

şimdi hali hazırda 3 tane normal uzun dönem bitkim var arkadaşım almanyadan orjinal auto banana blaze getirdi am abuna sakın kelle uçurma yapma bitkin cılız kalır bunların herşeyi kendi kendine yaptığı için sen kelleyi uçurduğun anda yerine gelicek kelle gelene kadar çiçeklenme başlıyo ve tam anlamıyla büyüyemeden giriyor yani çöp edersin dedi ama ben burdaki ustalardan da fikir almak isterim autolar da kelle uçurma yada hasat daha verim almak için bişey yapılması gerekiyormu yoksa hiç bişey yapma gübre lst su ver bitsin bukadar mı ? birde benim uzun dönemle bu autoyo aynı şekilde yani 18x6 yapsam bi sıkıntı olurmu yoksa auto için 20x4 mü kesinlikle yapmam gerekiyor.
şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bluedreamxx

Yeni üye
Kardeşim stres kelimesini duymuş olman lazım bu işi yqpıyorsn eğer şimdi sen kelleyi aldığın zaman bitkinin hasat süresi otomotikmen uzayacak yani günü gelince çiçeklenmye girmez fakat gübrelerin iyi olsun sonuçta bitki strese girecek . Genelde autolar için lst yapılır kelle alanda var ve sonucunda iyi bakarsan bitkiye muazzam bir hasat alırsın bende auto yetiştiryom .

noname35

Üye
anladım çok saol valla kafamı kurcalıyor şimdi tohumu patlattım topraga geçicem bu soruları çözmem gerekiyor diye size bi danışayım dedim peki ışığı kaç saate ayarlıyosun sen bende uzun dönemde var ikisini de 18 saat açık 6 saat kapalı yapsam sence bi sıkıntı olurmu.

S

silas

Guest
Çok iyi autolar yetiştiren mod arkadaşlar da genetiği bozulduğu ve geriye attığı için kelle uçurmuyorlar. Fakat autoda toping yapan bir çok arkadaşımızda var. Bana sorarsan sakıncası yok, ben en az 3 kere kelle uçuruyorum autoda. Kelle uçurdukça eğitim verdikçe hasat uzayacak, yetişme süresi zaten kısa olan auto bitki bu özelliğini kaybedecektir. Auto bitki ilk filizlenmeden hasada kadar bir ölme telaşında zaten. Önemli olan senin tecrübe edip öğrenmen. Bir kaç bitkin varsa 1 tanesine toping yap karar ver kanka.
Auto ışık süresinden bağımsız girer çiçeklenmeye 18/6 yapsan da 20/4 yapsanda çiçeklenme zamanı olarak farkı olmaz ama 20/4 verirsen gelişim açısından daha iyi olur. Bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ******* *** ******* ***** ****** ***** hahahaha ******* ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** *** ****** ******** *** *** ** *** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** hahahaha
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ********** ** ***** hahahaha ********** ****
    +2
    ***** ******** ********* hahahaha ********** **** hahahaha ***** ********** ***** *** ****** ******** *** *** ** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** ******** ***** ******** ********* hahahaha ********** **** hahahaha ***** *******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* ** hahahaha *** ****** ********** ** ***** hahahaha ********** ****
    +1
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ******** *** ********* ********** ** ******* *** ******* ******* *** ******* ***** ****** ***** hahahaha ******* ******** *********
    *** ******** ** *** hahahaha* ********** ****** ****** **** * ******** ****** ** ******* ****** ***** ** *** ***** ******* *****
    +1
    ***** hahahaha*** ****** ******* *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ***** hahahaha ** ****** hahahaha***** *** ****** ****** ***** ***** ** ***** *** hahahaha*** ********* ********** ******* ******* ** **** ******* ** ******** * ******* **** ***** ******* ** hahahaha
    ***** ********* hahahaha* ******
    +1
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* * ** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ********* *** ******* **** ** ***** ** ***** ***** ******* ** ***** ****** ** ***** ******* ** ******* ** ***** ***** ******* ******* ** ***** ********* ****** ** ********** ********** ********** ******** ***** ******* ********* *** hahahaha ***** ******** *** ********* ********** ** *******
    ***** ******* ******* **** ******** ***** *** ***** hahahaha*** hahahaha*** *** ******** ********* **** ******** *****
    +2
  • psychdelicman psychdelicman:
    *** ********* ***** **** hahahaha** hahahaha **** ** ******* ** ***** ****** ** hahahaha** ***** **** ***** ********* *** ******* **** ** ***** ** ***** ***** ******* ** ***** ****** ** ***** ******* ** ******* ** ***** ***** ******* ******* ** ***** ********* ****** ** ********** ********** ********** ******** ***** ******* ********* *** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** hahahaha** ********** ******* ******* ******* **** ******** ***** *** ***** hahahaha*** hahahaha***
    Bandaleros Bandaleros: ***** **** hahahaha** ********** ******* ******* ******* **** ******** ***** *** *****...