Auto ve Fem Aynı Yerde Nasıl Olur

Aguş

Doktor
Sponsorda regular seed yok hepsi fem o yüzden öyle bi ihtimali yok fem tohumlar %99.9 dişi çıkar

1 tane photodan alcagın hasat zaten 2 belkıde 3 autoya bedel ne geregı var 2 photo max 600 700 bıle verırı belkı daha fazla ? bırde ben photoların erkek cıkma ıhtımalı var dıye bılıyorum autoların deıl

Aguş

Doktor
yani zamanın yokmuş olsa dedikleri gibi yapardın 4. 5. haftada femleri ıslatıp otolar hasat alana kadar onlarda veg dönemi geçirirdi hasadı alıncada onları 12 / 12 ye alırdın çiçeklenip 2 ay sonra hasadını alırdın ancak 4 ay zamanın varsa birinden birini yapıcaksın artık
tamam o konuda hem fikiriz. 5 i normal fem, 2 si auto fem. bu sefer oldu sanırım :D

bafici

Müptezel
yani zamanın yokmuş olsa dedikleri gibi yapardın 4. 5. haftada femleri ıslatıp otolar hasat alana kadar onlarda veg dönemi geçirirdi hasadı alıncada onları 12 / 12 ye alırdın çiçeklenip 2 ay sonra hasadını alırdın ancak 4 ay zamanın varsa birinden birini yapıcaksın artık
autolar 12 hafta ise bana uyuyor zamanlama. 12 hafta autolar, 16 hafta photolar . 1 ay sonra photoları koylarsam 4 ayda da onlar olacak. beklerim burda 5 ay problem değil o kadar. aldığım ışıkta veg ve bloom modu var, mecbur ikisini de açıcam autolar için, sıkıntı olmaz sanırım ?

Aguş

Doktor
Hayır olmaz sadece nem biraz sıkıntı olucak çiçeklenmede 40 45 nem idealken veg dönemde 55 60 daha iyi geliyor ama sen 50 ye sabitliycen artık ayrıca photolara en az 20 litre saksı yapıp eğitim vermelisin yoksa boyları otoları kapar
autolar 12 hafta ise bana uyuyor zamanlama. 12 hafta autolar, 16 hafta photolar . 1 ay sonra photoları koylarsam 4 ayda da onlar olacak. beklerim burda 5 ay problem değil o kadar. aldığım ışıkta veg ve bloom modu var, mecbur ikisini de açıcam autolar için, sıkıntı olmaz sanırım ?

bafici

Müptezel
Hayır olmaz sadece nem biraz sıkıntı olucak çiçeklenmede 40 45 nem idealken veg dönemde 55 60 daha iyi geliyor ama sen 50 ye sabitliycen artık ayrıca photolara en az 20 litre saksı yapıp eğitim vermelisin yoksa boyları otoları kapar
ona çalışıyorum bayadır, anladığımı düşünüyorum. uzadıkça masaj yaparak yatırıp sabitlicem. tabii en büyük sıkıntım aynı poşette gelen auto ve photoları nasıl ayıracağım konusu :S

Aguş

Doktor
photoları 3 veg yaparsın diyecemde ağaç gibi olurlar kabine sığmazlar dsfjkwf ben 10 hafta yapıyordum kabinsiz oda da tavana yaklaşıyordu 40 litre saksı ile 4 topping yaptığım halde

S

silas

Guest
Selam. Aynı kabinde olmaz, bu işin öncesi sonrası yok. Autoya baştan sona 20/4 veya 24 saat ışık vermen gerek, fakat photoya veg döneminde 18/6, çiçeğe sokacağın zamanda 12/12 ışık vermen gerek, yani ışık periyotları tutmaz alakaya teyyare olur. Ayrıca photo çok büyür auto bodur bitkidir, ışık mesafesi konusunda, verimli kullanma konusunda sıkıntı yaşarsın.

bafici

Müptezel
Selam. Aynı kabinde olmaz, bu işin öncesi sonrası yok. Autoya baştan sona 20/4 veya 24 saat ışık vermen gerek, fakat photoya veg döneminde 18/6, çiçeğe sokacağın zamanda 12/12 ışık vermen gerek, yani ışık periyotları tutmaz alakaya teyyare olur. Ayrıca photo çok büyür auto bodur bitkidir, ışık mesafesi konusunda, verimli kullanma konusunda sıkıntı yaşarsın.
sponsora sordum, gönderdiklerinin içinde auto yokmuş. bana 2 auto hediye edeceğini söylemişti, elinde kalmadığı için hepsini photo göndermiş. o sorun çözüldü. şimdi tek ihtiyacım olan şu biobiz listesindeki gübreleri photo bitkilere nasıl periyotlarla uygulayacağıma dair bilgi. gübreler elimde, veg ve çiçeklenme dönemine göre orantılayarak uygulayacağım en kötü

S

silas

Guest
Photo bitki sana çok şey öğretir daha iyi olmuş, 15. günden itibaren gelişim iyiyse ilk calmagla başla 1lt 1 ml, daha sonra 1 lt 1 ml grow verirsin sonraki sulamada, her sulamada 100-150ml su ver 2-3 günde 1, calmagı 2 sulamada 1 kullan mutlaka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    **** ****** hahahaha*
  • Avare Avare:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** **
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ********** ***** ******* *** **** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** hahahaha*** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ** *** ********* ***** ********* ***** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Zorro Zorro:
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    hahahaha**** ******** ******** *********
  • Zorro Zorro:
    * ******* hahahaha *** *** hahahaha** * ***** **** ****** ********* ***** ***** **** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** *** ***** ** ** ****** ** ***** ********* ****** *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Zorro Zorro:
    ******** ****** ***** hahahaha ****** hahahaha ** *** ******* ********** ****** **** ******* ***** ***** ****** **** ***** **** *** ******** **
    +1
    Zorro Zorro: ******** ****** ***** hahahaha ****** hahahaha ** *** ******* ********** ****** ****... +1