Auto diye aldik ama 65.gun

Revolver

Yeni üye
Ustalarim abilerim ilk growum sağolun burdan ogrendiklerimle bi setup kurdum sponsordan temin ettim 65.gunundeler ph ayarli suyla gubreli an cicege girmedi biri disinda digerleri fotograflari ekledim yardimci olursaniz duaciniz olurum.
13.gun
30.gun

60.gun

Biri boyleyken digerlerinin cicege girmemesini anladim yardimci olan herkese simdiden tessekur ederim.
(İlk konum bi hatam bi eksigim olduysa affola uyardiğıniz seyleri ekler cikartirim)

Ü

Üye silindi 16241

Guest
kankam bu ara forumda çok fazla auto aldım photo çıktı gibi konular var. photo olabilme ihtimali nedir hiç düşündün mü?
yeteri kadar geliştiğini ve hasat vermediğini düşünüyorsan ışık periyodunu photo bitkiye göre bi takip et 12/12 ye geçir gerekirse

Revolver

Yeni üye
Cok tessekur ederim abicim oncelikle zaman ayirip ilgilendigin icin. Bir tane girmis olan var onun icin sorun teskil eder mi 12/12 ye almam hep 20/4 ayarliydi isik @Herijuana

Ü

Üye silindi 16241

Guest
Cok tessekur ederim abicim oncelikle zaman ayirip ilgilendigin icin. Bir tane girmis olan var onun icin sorun teskil eder mi 12/12 ye almam hep 20/4 ayarliydi isik @Herijuana
işte bu konuda pek bi fikrim yok hiç karşılaşmadım. auto 12/12 de yapsan 24/0 da yapsan sonuçta çiçeğe gireceği zamanı kendi belirliyor. hasatı arttırıyorsun sadece zamanı uzatarak. ama eğer autonun hasatına az kaldıysa bekle istersen biraz daha o sırada biraz daha gelişsin diğeri. belki autodur geç girecektir.

illaki bu konuda deneyim edinmiş biri bişey söyler bekleyelim bakalım.

CahilKush

Doktor
işte bu konuda pek bi fikrim yok hiç karşılaşmadım. auto 12/12 de yapsan 24/0 da yapsan sonuçta çiçeğe gireceği zamanı kendi belirliyor. hasatı arttırıyorsun sadece zamanı uzatarak. ama eğer autonun hasatına az kaldıysa bekle istersen biraz daha o sırada biraz daha gelişsin diğeri. belki autodur geç girecektir.

illaki bu konuda deneyim edinmiş biri bişey söyler bekleyelim bakalım.
Beklemeyim kanka benim hep rahatsız ettiğim deneyimleri kuvvetli 3 ustayı davet edelim buraya bende sponsordan auto diye aldım photo çıkarlarsa sıçanzi öyle bir alan yok :D @Kanka @Aguş @silas ben size bela oldum kankalar ama gördüğüm en deneyimli insanlar sizlersiniz kusura bakmayın artık :) @Aemili31kanka senin profili yeni keşif ediyorum :) sende deneyimlerini eklersen ne mutlu bu grow'lara

Son düzenleme:

Reception

Kıdemli Üye
Bence mantıklı olanı o ışık 20-4 devam et photo ise gelişmeye devam etsin, zaten biraz kıyıda köşede kalmış gibi belki ondan geç kaldı ama görünüşü photo ya benzettim ben

Revolver

Yeni üye
1-2 hafta daha bekleyip 12-12 ye alayim ozaman baska birsey yapmam gerekiyo mu ? Gubre kullaniminda bi degisiklik yapayim mi ?
@Reception cok sagol kardesim burda ne okuduysam yapmaya calistim ama ufak tefek sikintilar oldu. Soguktur bocektir..

Reception

Kıdemli Üye
1-2 hafta daha bekleyip 12-12 ye alayim ozaman baska birsey yapmam gerekiyo mu ? Gubre kullaniminda bi degisiklik yapayim mi ?
@Reception cok sagol kardesim burda ne okuduysam yapmaya calistim ama ufak tefek sikintilar oldu. Soguktur bocektir..
Dirençlidir kenevir bitkisi öldürmek kesip atmadığın sürece daha zor die düşünüyorum ben sende sevgini ilgini kattın mı iş bitiyor işte maşallah eline sağlık kardeşim gayret güzel bir grow

Reception

Kıdemli Üye
Sıcaklık nem kaç bu arada kanka soba çok yakın duruyor gibi geldi bana, oda nemi kurutur ortamdaki nasıl yapıyorsun nem işini?

Revolver

Yeni üye
Cok soguk yedi sonra boyle gecici bi cozum buldum. İki adet nem makinasi var bu aralar 45-55 seviyelerinde nem.

Revolver

Yeni üye
Big bud, lemon bir genetik daha var ama hatirlamiyorum cok oldu alali
Ama cok ben auto aldim diye hep oyle ilerledim gubresiz hic su vermedim calmag revire verdim gubre vermedigimde bos hic gecmedim. Surekli buyuyolar 3 ne hic egitim vermedim uzadilar gittiler agac gibi oldular ama cok saglikli degiller gibime geliyo hic tecrubem yok belki evham yapiyorumdur ama aouto olmayinca bocaladim saatide kademeli olarak dusurmeye basladim 18/6 simdi 20/4 du sonra nasil olcak bakalim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****