Arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

Selamlar kankalar. Ciceklenmenin ilk ayini tamamladim.Kizlarim photo onunde henun 4 ile 6 hafta zaman var. Ilk ayinda kigelisme durumu hakkinda yorumlarinizi bekliyorum
Screenshot_20210618-170122_Gallery.jpg

Son düzenleme:
Önce masallah. Ne yorumu bekliyorsun kanka milletin agzi sulamacak simdi, yapma böyle olan var olmiyan var :)
Oncelikle tesekkur ederim kanka. Ilk growum oldugu icin ilk 1 ay icin bu gelisim normalmi bunu merak ediyorum. Geriye kalan haftalarda somekler sisicek saniyorum ama kalan 4 ile 6 haftada bu gelisimi gosterirmi senin dusuncen nedir. Ikisinden 150 gr hasat beklentim var sence beklentim gerceklesirmi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ne gübre kullaniyorsun bilmiyorum ama su andan itibaren bitkinin potasyum ve fosfor agirlikli gübreye ihtiyaci var sömeklerin sismesi icin. Yeterli isik var gibi görünüyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sömekler iyi büyürse fazlasini bile alirsin kanka, cok cicek var. Tabi dayamaz tirtiklamaya baslarsan o ayri.

Sömekler iyi büyürse fazlasini bile alirsin kanka, cok cicek var. Tabi dayamaz tirtiklamaya baslarsan o ayri.
Kanka tirtiklama yapiyorum ama altta kalan isik gormeyenleri aliyorum o da ana dallarin enerjisini kesmesin diye. Ust kelle olanlara dokunmuyorum. 24000 lumen var kabinde. Gubre olarak sivu solucan gubresi, kendi hazirladigim isirgan otu gubresi ve sivi yarasa gubresi kullaniyorum. Bahsettigin mineraller yarasa ve solucan gubresinde vardir herhalde. Bu gubrelerle bahsettigin siskinlige verime ulasirmi kanka

Bide kanka gecenlerde seftali suyu verdim 5 lt suya 5 ml falan koydum 2. 3. Gunlerde strese girdi sonra su verdim bitki costu sanki somek yapraklarinin damarlari kipkirmizi oldu yapraklarda dimdik duruyor. Seftali suyu ise yaramis gorunuyor. Overdrive yerinede farkli bi meyve kullanarak overdrivenin verecegi etkisi planliyorum. Hersey dogal olsun istiyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet yarasa gübresinin ciceklenmede iyi oldugunu duydum, seftali suyunla tabi stresse girer icine votkada koyacaktin. :) Bildigin gibi devam kanka cok iyi gidiyor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka birde istersen gelismeye göre balik ve muz kabugu gübresi yapar veririsi. Balikta fosfor muz kabugunda posfot var. Yapmak cok kolay youtebe de videolar var.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bitki azot diye bağırıyor rengini görmüyonmu birader bu bitkinin bu dönemde olması gereken renk koyu yeşillin bi altı çok koyuda olmıcak ama seninki narenciye gibimolmuş limon rengi bloom gübresine ek growda ver biraz bak konulara bak biraz önce yaxdım o renk yanmaya başlamış bitki okadar koyuda olmıcak bukadsr açıkta olmıcak biriniz yakmışınız birinizde açlıktan öldürüyonuz hiç bişey bilmiyosan aç interneti sağlıklı bitki rengine bakın

Ü

Üye silindi 20701

Guest
He öle şetali suyu falan verirsen yakında böcek basar görürsün ucuz gübreler var grow bloom onlardan al öle şeftaliyle falan olmaz bu iş

He öle şetali suyu falan verirsen yakında böcek basar görürsün ucuz gübreler var grow bloom onlardan al öle şeftaliyle falan olmaz bu iş
Bitki azot diye bağırıyor rengini görmüyonmu birader bu bitkinin bu dönemde olması gereken renk koyu yeşillin bi altı çok koyuda olmıcak ama seninki narenciye gibimolmuş limon rengi bloom gübresine ek growda ver biraz bak konulara bak biraz önce yaxdım o renk yanmaya başlamış bitki okadar koyuda olmıcak bukadsr açıkta olmıcak biriniz yakmışınız birinizde açlıktan öldürüyonuz hiç bişey bilmiyosan aç interneti sağlıklı bitki rengine bakınyo

Bitki azot diye bağırıyor rengini görmüyonmu birader bu bitkinin bu dönemde olması gereken renk koyu yeşillin bi altı çok koyuda olmıcak ama seninki narenciye gibimolmuş limon rengi bloom gübresine ek growda ver biraz bak konulara bak biraz önce yaxdım o renk yanmaya başlamış bitki okadar koyuda olmıcak bukadsr açıkta olmıcak biriniz yakmışınız birinizde açlıktan öldürüyonuz hiç bişey bilmiyosan aç interneti sağlıklı bitki rengine bakın

Azotmu eksik diyorsun anlamadim. Ilk growum elimden geldigi kadar deneme yanilma yontemiyle daha guzel saglikli bitkiler yetistirmeyi istiyorum. Elimden geleni yaparak bu seviyeye kadar getirdim. Ne sartlar altinda yetistirdigimi bilmiyosun emegimi gormuyosun sonra da bana kalkip bu sekilde hitap ediyorsun. Tecruben varsa eger tavsiye ver yardimci ol. Bu sekilde yazarak sadece seni cok bilmis zannedicem. O yuzden eksik olan varsa anlat ogreniyim. Derdin ukalalik yapmaksa konuyu hic uzatmayalim. Tesekkur ederim yorumun icin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Ukalalık olsun diye sölemedim bilmişlikse hiç sevmedim şeyler önerilerme gelirsek söledim bitkin azot diye bağırıyor en ucuz yollu biobiz alıcan yoksa emeklerin çöp olucak onu bilirteyim mahsul alıcanmı alıcan ama bişeye benzemicek kafası tadı olmıcak biobiz al dedim gibi en ucuzu biogrow biobloom topmax bide ekleyebilirsen aktıvera yeter sana dedim gibi öle şefali suyu falan olmaz bazı arkadaşlar sonlara doğru senin bitki gibi çiçekte sona gelen bitkilere keçiboynuzu pekmezi veriyo bende verdim faydasını görmedim sinek yaptı sadece ukalalık bilmişlikte yapmıyom

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka pekmezi bende duydum ama hic vermedim, benim bildigim hic bir bitki disaridan verilen sekeri kökleri ile almadigi. Veren arkadaslar bir aciklarsa bu konuyu sevinirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ** ********* hahahaha** ******* ****** ****
  • kokokoco kokokoco:
  • Kanka Kanka:
    ***** ***** ********** ******** hahahaha ******** ******** ******** ********* **** ******** * *** ********* ******* ******** **
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* ****** ****** hahahaha* **** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* ****
  • lavrens lavrens:
    ********** ***** hahahaha*
  • Kanka Kanka:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha hahahaha ******* hahahaha ******** **** ****** ******* ******** ** ********* hahahaha*** ****** ********** ********* **** ****** ** ***** hahahaha* ****** ****** ****** hahahaha****** ** ****** hahahaha** hahahaha ***** hahahaha
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ** ***** ******** * ******* *** * ****** hahahaha* ****** ***** hahahaha *** **** * **** ********** ******** ** ********** ******* ****
  • lavrens lavrens:
    **** ******* ******* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** ** ******** ****** hahahaha ********* hahahaha** *********
  • lavrens lavrens:
    **** ********* hahahaha ***** ******* ******** ****** *****
  • marcoo marcoo:
    ********** hahahaha ****** ****** ******** ****** **** ****** **********
  • marcoo marcoo:
  • lavrens lavrens:
  • marcoo marcoo:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha hahahaha* ***** ******** ****** ***** ***
  • marcoo marcoo:
    ***** ******** ***** ********* ********* ** ******** ******* ********* *** **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ***** **** ****** ********** ****** ***** ***** * **** ********* *** ****** ***
  • marcoo marcoo:
    marcoo marcoo: ******** ****