Arkadaşta var bişeyler ama nedir

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22922
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22922

Guest
Nemin ideal.
Sulamayı doğru yaptığını düşünüyorsan çeyrek doz gübrelemeye başla bence.
Şuanki growlarımın bir tanesinde 5. günde gübre kullanmak zorunda kaldım yine toprak biobizz di bu toprağı sevmedim tekrar kullanmayı düşünmüyorum.
Kanka başlıcam gübreye daha toprak nemli gibi bugünde sulamıcam yarın calmag gelince onla sulayım diyorum sonra diğer sulamada başlarım gübreye

kanka bitkilerin güzel ama sanki call mag eksikliği var söyliyim. gelelim konumuza senin dediğin gibi nemi yüzde 90larda tuttuğun sürece bitkinin gelişmesi yavaşlar. denemesini yapmak istiyosan at bi tohumu suya bak bakalım yüksek nemde bitki ne kadar süre büyüyo. ya da şimdi nemi bas bakalım bitkine 1 hafta boyunca yüzde 90 bitkinin gelişmesi nasıl da duruyo. odadaki nem her dönem yeterlidir bitkiye bence. aksini söyleyen denememiştir. ben nem makinesi bardak falan hiç bi şey koymuyorum. dibine su döktüğümde zaten nem oluşuyor zaten. gelişim hızı da nem bastığımdan daha hızlı. denemesi bedava kanka deneyebilirsin :)
İlk hafta 80/90 larda tutuyoruz zaten nemi.
Veg dönemde nem 50 nin altına düşerse yapraklar kıvrılmaya başlar hemen.
Senin söylediğine göre biz boşuna nem makinesi kullanıyoruz. :)
Led kullandığım zaman 55 in altına düşmüyor nemim fakar hps taktığım zaman 30 ları görüyor zaman zaman hadi gel yap bakayım hoca nem makinesi kullanmadan nasıl yapıyorsun. :D

Hoca666

Müptezel
İlk hafta 80/90 larda tutuyoruz zaten nemi.
Veg dönemde nem 50 nin altına düşerse yapraklar kıvrılmaya başlar hemen.
Senin söylediğine göre biz boşuna nem makinesi kullanıyoruz. :)
Led kullandığım zaman 55 in altına düşmüyor nemim fakar hps taktığım zaman 30 ları görüyor zaman zaman hadi gel yap bakayım hoca nem makinesi kullanmadan nasıl yapıyorsun. :D
Ahaha. Kanka yaptim oldu nasil ispatlayayim bilmiyom ki :)) vkabin degisikliginden dolayi iki hafta nem makinesi kullabamadim ilk growda. Baktim agalarin sikinde diil. O donem benim kuzen de yapiyodu. Ayni isik ayni genetik ayni mesafe benimkiler fark atti ilk 10 gun. O gun bugundur nem makinesi koymuyorum. Suladikca yetiyo. Hatta nemi dusursun diye cikis fanini koyuyorum. Bu bitki yagmur ormani bitkisi mi 90 nemle yasasin. Soykedigim bilinene ters biliyorum ama durum bu kanka. Benim bildigim yuksek nem kokun nefes almasini engelliyo. Ha isigi tepesine dikmissindir sicaklik eli yakmasa da isik ile bitki arasindaki mesafeyi kupkuru ediyosa o baska. Neyse herkesin kendi cicegi. Isteyen istedigini yapar. Herkese bol growlae

Ü

Üye silindi 22922

Guest
hayır ayarlıyorum AN gübreyi koyunca 6.5 iniyor ph la ilgili bir sorunmu var sence ? @Gus

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** ********* *** ***** *** ********* **** ********* ******* ******* ***** ** ****** ******* *** ******
  • shellman shellman:
    ***** *** ********** ********** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
    Didrug Didrug: ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******