Arkadaşlar hasat vaktimi dikimler aralıklı

reyhalıcrow

Yeni üye
4 bitkim var 1 tanesi 15 gün önce dikmiştim seker sömekleri şişti sımdı diğer 3 ü olmadı nasıl hepsini flush atacagım karanlıga alacagım falan bi yardım etseniz akıl verseniz

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Flush için örn 10 lt saksı için 25 lt normal su 5 lt keçi boynuzu pekmezli (5 ltye bir yemek kaşığı) ph ayarlı soğuk su toplam da 30 lt yani saksı boyutunun x3 suyla flush kanka burdan örnek alabilirsin

OttoMan347

√SEFİR√
Henüz vakti gelmemiş görünüyor. Hasat vaktinin yaklaştığı fan yapraklarının sararmasından, pistillerin kızarmasından anlaşılır. Tricom takibi gereklidir. Pistiller %50 kızarmış olduğu vakit tricom takibine başlarsın ortalama %70 80 civarları hasat vakti oluyor ama tricom takip etmek gerekir. Tricomlar tamamen rakı kıvamına gelince thc en yüksek seviyeye gelmiş olur istersen hasat edersin tercihen %15 kadar amber olursa da kesebilirsin ben amber görmeyi daha çok tercih ediyorum ve tavsiye ediyorum. Amber oluşumu thc maddesinin bozularak cbn oluşumu demektir ki kötü bir sonuç değildir. (az olmak kaydıyla) eklem ve baş ağrılarına, uykusuzluğa, iltihaplanmalara iyi gelir ve antidepresandır. Kafa raporu olarak da kafanın ortalarındaki o mayhoş tatlı rahatlamaya sağlar

OttoMan347

√SEFİR√

reyhalıcrow

Yeni üye
Böyle anlayamayız kanka çok pahalı değil ve rahat bulunabilen bi alet. İyi bi büyütec işini görür.
Kendin daha net görebileceğin için bu resim sana yardımcı olur aynı kıvamı yakalarsan en iyi sonucu alacağını düşünüyorum
Sağol kral sen bu bitkiyi tanıdım aloe veralarla kurtarmıstk cok emegn gectı sımdı bıde tadına bakabılsel beklıcez artk ustalar boyle dıyorsa bi 2 haftası daha var galiba

OttoMan347

√SEFİR√
Sağol kral sen bu bitkiyi tanıdım aloe veralarla kurtarmıstk cok emegn gectı sımdı bıde tadına bakabılsel beklıcez artk ustalar boyle dıyorsa bi 2 haftası daha var galiba
Kanka hakkını helal et okadar çok bitkiyle ilgileniyorum ki burada hatırlamak çok zor. Müptezelin hafızasından da bişe beklememek lazım bilirsin :D işini gördüysem ne mutlu hasatın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******