Ana dalı LST yaparken kırdım. Yardım!

arkadaşlar 27 günlük lemon og kızımın bugün LST yaparken Ana dalını kırdım. Moralim çok bozuldu, sizce şuan yapabileceğim en mantıklı hareket ne olur lütfen yardım edin.

Dostum bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum sadece o noktaya baskı varsa azaltırsan bir süre iyi olur.Hatta super cropping eğitimi vermiş oldun bu kazayla .herşey yolunda gözüküyor için rahat olsun.

yazdıklarınıza inanamıyorum çok mutlu oldum. peki bir soru daha, şimdi içindeki lifler kırıldı, dış katmanı da azıcık patladı. düzeltirken hissettim patladığını.

az önce muz kabuğu ve bant gibi şeyler okudum. kırılan yeri muz ve bantla veya sadece bantla hava almayacak şekilde bantlamalı mıyım? yoksa sadece yanında destek koyup dümdüz bırakayım mı beyler?

Marazzssc

Müptezel
yazdıklarınıza inanamıyorum çok mutlu oldum. peki bir soru daha, şimdi içindeki lifler kırıldı, dış katmanı da azıcık patladı. düzeltirken hissettim patladığını.

az önce muz kabuğu ve bant gibi şeyler okudum. kırılan yeri muz ve bantla veya sadece bantla hava almayacak şekilde bantlamalı mıyım? yoksa sadece yanında destek koyup dümdüz bırakayım mı beyler?
Kanka hic bisi yapma bu yaptigini bilerek yapan manyaklar car sende yanlislikla yapmissin sikinti olmaz jssjsj

Hoca666

Müptezel
ne kırılmalar gördüm bi bok olmuyo. seninki milletin bilerek yaptığı bi şey olmuş. sadece kankaların dediği gibi yükün altında kalmasına engel ol. bol dumanlar kanka

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kanka en kötü bi tur para bantı at tamamdır ama LST de plastik kelepçe pek tavsiye edilmiyor diye biliyorum

Byfendi

Kıdemli Üye

Dış katmani patlattiysan muz kabugunu dala sarabilecegin sekilde kesip sar üzerine bant cek bitti. Dis katmanda yirtilma yoksa hic bisey yapmana gerek yok. Bol hasatlar

N

nnDMT25

Guest
bunun bitkiye cok yarari var kanka liflerin yollari acilicak onardiktan sonra daha fazla dolasim yollarin oldugu icin bitkinin verimini arttiricaksin cok basarili bir calisma yapmissin yalnisikla :D her dala yapiyosun bitki on numara oluyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********