An serisi ph perfect teknolojisi hk

Doğuş

Üye
Dalların tartmama sorunu yaşayacağını sanmıyorum dostum, özellikle saksın hep sabit olacaksa. En fazla sağa sola esnerler. Yani en azından doğada böyle oluyor :) Fakat için rahat edecekse yap gitsin zararı olmaz, faydası olur. File daha çok tüm kafalar aynı seviyede olsun diye kullanılıyor.

Gönder gelsin dostum, elimizden geldiğince bakalım hep beraber.

Sonne

Kıdemli Üye
Dalların tartmama sorunu yaşayacağını sanmıyorum dostum, özellikle saksın hep sabit olacaksa. En fazla sağa sola esnerler. Yani en azından doğada böyle oluyor :) Fakat için rahat edecekse yap gitsin zararı olmaz, faydası olur. File daha çok tüm kafalar aynı seviyede olsun diye kullanılıyor.

Gönder gelsin dostum, elimizden geldiğince bakalım hep beraber.
Şu şekildeler dostum,

Doğuş

Üye
Şu şekildeler dostum,

10 numara gözüküyor dostum, ellerine sağlık... Sıkıntılı yaprakları çıkar gitsin :)

Öndeki sativalar harika olacak gibi, kafa raporlarını paylaşırsan çok mutlu olurum. Kazasız belasız hasatlar dilerim.

Sonne

Kıdemli Üye
10 numara gözüküyor dostum, ellerine sağlık... Sıkıntılı yaprakları çıkar gitsin :)

Öndeki sativalar harika olacak gibi, kafa raporlarını paylaşırsan çok mutlu olurum. Kazasız belasız hasatlar dilerim.
Çok sağol dostum. Mutlaka paylasirim tabi.
Bişey sorucam ama kizma :) sativa hangileri? Netten baktigimda yaprak farki birinde 7 parmak diger cins de 9 parmak olarak gordum ama bendeki tum bitkilerin yapraklari 7 olarak gorunuyor. Bende dedim bunlarin hepsi indica demekki. Ince uzun yapraklarda da gormeyince 9 parmagi :) Ozaman bende 3 sativa 2 indica mi var? Tohumlar corbaci :) bu forumda inanilmaz cok sey ogrendim 2 yilda ama hala tonla sey var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ******* ******* ******* **** *** ***** ******** ********** ******** ** ******** ******* *** *** ******* ********* **********
  • H happyworld:
    **** *** *** hahahaha** * ***** ** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
    H happyworld: hahahahahahahaha