Amatör vakalarindan Ustalara Saygiii

Panzehirs

Yeni üye
Saygilarr bu kardesiniz ilk growu 3 adet critical kush 1 adet lemon kush buyutuyor gidasat goruntu nasil sizce cok kafanizi agritmak istemiyorum . 1 bitkide 1 2 yapragi sararmalar yapiyor anliyamadim . Fikirlerinize açığım

30 günlük oldular ...

C

Canna

Guest
Dostum bitkilerinin ikisinde de toprak tam kurumadan su vermissin kök cürümesi baslamis, büyük bitkinde gübre fazllaligi var, ve her iki bitkinde calmag istiyor.

C

Canna

Guest
Dostum @Sezar23 her alttan saramanin nedeni ayni degildir, Nedeni göre sariligin tonu bile faklidir.

Panzehirs

Yeni üye
Dostum bitkilerinin ikisinde de toprak tam kurumadan su vermissin kök cürümesi baslamis, büyük bitkinde gübre fazllaligi var, ve her iki bitkinde calmag istiyor.
Genel olarak toprak kurumadan su vermemem gerekiyor dogrumu ve gubre olayini 4 gunde bir 1 ml seklinde 3lu yapip karistirip veriyorum . Ama artik kurumadan su vermemeye dikkat edicem . Cok sagol canna reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** *** **** ********** ********* ** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** ********* ********* ** ****** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha**** ******* ********* *** ***** hahahaha****
    * ***** ******* *
    hahahahahahahaha
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** hahahaha****** ****** *****
    ****** hahahaha** hahahaha hahahaha** *****
    ******** hahahaha**** ******* ********* *** ***** hahahaha**** ***** ********** ******** *** *** ****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** ****** *** ********* **** ******
    2 2008Grower: hahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** ****** *** ********* **** ******