Amatör mainlining. Exif.

pilaki

Kıdemli Üye
32
Veg 47 Bloom 3
Bloom 9
14
21
25
30
44

Son düzenleme:

pilaki

Kıdemli Üye
Abi fotoyu birde yan çevirdim baktım, ustam gibi isim veremesemde, bende uzanmış bir hatun kişisi görür gibi oldum. Benimki algıda seçicilik de olabilir tabii :)

pilaki

Kıdemli Üye
40

6 ana dala yaptım hatlar karıştı, genelde 4 dala yapıyorlar ve alt kollarını alıyorlar sadece kelle kalıyor eğitimde. Ara dallar biraz daha uzarsa belki ama şu anda birbirlerine çapraz girdiler. Mainlining yapacaklara duyurulur.

6sı 4ü falan yok,main lining yapmışsın sen işte...ister üstüste topping atar 8-10 ana dal çıkarır onları ayırırsın birbirinden..bitkiyle oynamayı seviyorsun,tam senlik bu teknik :)

pilaki

Kıdemli Üye
Tek bitki olduğu için vegi uzun tutayım diyorum, yüksek strese maruz kaldı bitki, toparlansın ve her kelle tam eşit seviyede olsun... 14 litrede şu anda, minimum 27 ye alayım diyorum. Medya Coco ve şunu farkettim kök tam sarınca saksıyı 2 tokatlayıp gövdesinden tutup çekince gram dağılmadan çıkıyor ve saksı değişiminde 0 stres yaşıyor, mikorizanın da katkısı var tabii. Tam sarmadan değişiklik yapmamak gerek.
@Cannabis16*yeni abi bekleme direkt çiçeğe geç mi dersin?

Tek bitki olduğu için vegi uzun tutayım diyorum, yüksek strese maruz kaldı bitki, toparlansın ve her kelle tam eşit seviyede olsun... 14 litrede şu anda, minimum 27 ye alayım diyorum. Medya Coco ve şunu farkettim kök tam sarınca saksıyı 2 tokatlayıp gövdesinden tutup çekince gram dağılmadan çıkıyor ve saksı değişiminde 0 stres yaşıyor, mikorizanın da katkısı var tabii. Tam sarmadan değişiklik yapmamak gerek.
@Cannabis16*yeni abi bekleme direkt çiçeğe geç mi dersin?
saksı değişiminde tesbitin güzel..kök güzel sarınca gövdeden tut çek,kalıp halinde geliyor zaten dediğin gibi..mikorizayla coco aynı anda olunca bitkiler de daha gür köklenme yapması gayet doğal..saksının daha erken kurumasından heh iyice köklenmişler diyorsun,anlaşılıyor toprak içi yada coco içi faaliyetin artıığı,buda kökleşmenin büyümesiyle mümkün olan bişey..mikorizalar da kökün olmadığı yerdeki besinleri parçalıp kökle ağ kurarak veriyor..tam anlamıyla beslenebilen bir bitki çıkıyor ortaya..

bu çiçeğe alma zamanın veya vaktin sen ne uygun görürsen artık..bitkin çiçeğe girecek güce geldi..bundan sonrası senin düşünce boyutuna-hayal gücüne ve emeğine bakıyor..nasıl istersen öyle..

saksı boyutu senin gübreye harcayacak fazladan paranın olması,daha çok emek verecek gücünün olmasıyla alkalı bi olay..sınırı senin gücün..cocoda olduğundan 27 litrelere gerek var mı tam emin değilim..20-22 litreye geçirsen yeter gibi geliyor bana..ışığın ve havalandırman neye yeterse o kadar bud verecekler..hikayenin gerisi bu..

bitkiye bakınca ne güzel yaymışsın,açılmış..emeğine sağlık..deyme growera taş öıkarır bu main lining eğitimin..

işin rast gitsin can..

Son düzenleme:

pilaki

Kıdemli Üye
@Cannabis16*yeni
"saksı boyutu senin gübreye harcayacak fazladan paranın olması,daha çok emek verecek gücünün olmasıyla alkalı bi olay..sınırı senin gücün..cocoda olduğundan 27 litrelere gerek var mı tam emin değilim..20-22 litreye geçirsen yeter gibi geliyor bana..ışığın ve havalandırman neye yeterse o kadar bud verecekler..hikayenin gerisi bu.."

Abi bu tavsiyen üzerine, ışık ve havalandırmanın da yetersizliğini hesaba katıp 12'ye çekmeye karar vermişken 47. günde pistil gösterdi.
. Yeterli umolu sağlamak için 18'i arttırmalı mıyım. Işığın torch olduğunu anımsatmayı unuttum, @Yesil888 kankaya, onun 18'den devam tavsiyesiyle ilerliyorum hali hazırda.
. Auto olduğunu bilmeden 2 kere topping ve mainlining yaptım. Vegin 47 gün sürmesi bu eğitimlerin stresiyle ilintili mi, alakasız mı?
. Auto bitkiye bunlar yapıldığın da büyümesine ve hasata olumsuz katkısı olur mu?
. Azotu biraz kaçırdım, 2,3 sulama sadece PK versem medyadakini emer mi?
Bir pilaki deyişi der ki: "Güzel insanlara soru sorduğunuzda cevap almakla kalmaz, sohbette edersiniz." :)

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
    TabldotLife TabldotLife: *********