Alternatif exif temizleme

smokeotherday

Yeni üye
sabitteki konuyu okuduğunuzu varsayıyorum o yüzden direkt açıklayayım

resimleri yüklediğiniz sitenin gizlilik politikasını bulamadım ve exif verileriyle fotoğrafları depolayıp depolamadıkları hakkında da hiçbir bilgi yok ve iletişim için bir mail adresi var yani ihtimali nedir bilmem ama yine de yaşadığınız ülkenin kolluk kuvvetleri site sahibiyle iletişime geçebilir

isterseniz siteyi kullanabilirsiniz ya da benim kullandığım yöntemi kullanabilirsiniz

play storeden signal mesajlaşma uygulamasını indirin ve fotoğraf çekerken kamera uygulamasından fotoğraf çekmek yerine signalden çekin ve 'Kendime Not'a gönderin ve konuşmaya gelip sağ üstteki üç noktaya basıp cihaza kaydet diyin

uygulama otomatik olarak exif verilerini temizliyor

böylece herhangi bir üçüncü tarafa gerek kalmadan güvenli bir şekilde exif verilerini silmiş olursunuz

ayrıca mesajlaşma uygulaması olarak da en güvenli uygulamalardan biridir signal

signal:

smokeotherday

Yeni üye
Çok bilgi isteyince tırstım numara doğrulama falan istedi alacaklar dedim bizi sen de bugün üye olmuşsun. Temiz adamlarız içiciyiz hepimiz :D
yok be knk whatsappla karşılaştırınca filan çok daha az şey topluyor ve ne topladığını da görebilirsin
signali araştırabilirsin istersen en güvenli uygulama olduğunu görürsün zaten

ben de daha önceden takip ediyordum bu forumu ama kayıt olmamıştım sonra malum ilk konumu biliyorsun zaten gelmişken elim boş gelmeyeyim dedim benim de yararım dokunsun :)

OttoMan347

√SEFİR√
yok be knk whatsappla karşılaştırınca filan çok daha az şey topluyor ve ne topladığını da görebilirsin
signali araştırabilirsin istersen en güvenli uygulama olduğunu görürsün zaten

ben de daha önceden takip ediyordum bu forumu ama kayıt olmamıştım sonra malum ilk konumu biliyorsun zaten gelmişken elim boş gelmeyeyim dedim benim de yararım dokunsun :)
Teşekkür ederim dostum iyi yaptın amca da olsan aramıza hoş geldin :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ** **** ****** ***** hahahaha* **** ********** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ******* ********* ******** **
    +1
    +1
  • R Raven Drugs:
    ****** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** ***** ****** *** ***** ********** ******** hahahaha ********* ******* *** ******* ******** ***** hahahaha**** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
    T terbiyeligunahkar: ********** ********** ***** **