Alt kuruyan dallar

GROWER_TR

Yeni üye
Kankalar photo bitkim 85. Günde. Çiçeklemeye geçireli 25. Gün oldu. Başta auto diye almıştım photo çıktı ve bu yüzden eğitim toping vs hiçbirşey yapamadım geçti gitti. sativa bitki 2 metre oldu boyu. En altta çok ışık almayan gelişemeyen yaprakları da dalıda kuruyan dallar var 2-3 tane 20-30 cm uzunluğunda kibrit gibi kurudu bu dalları budasam mı kankalar faydası mı olur zararımı bilemedim. Bilgisi olan kankalarım yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Herkese şimdiden hayırlı bayramlar.

OttoMan347

√SEFİR√
Kankalar photo bitkim 85. Günde. Çiçeklemeye geçireli 25. Gün oldu. Başta auto diye almıştım photo çıktı ve bu yüzden eğitim toping vs hiçbirşey yapamadım geçti gitti. sativa bitki 2 metre oldu boyu. En altta çok ışık almayan gelişemeyen yaprakları da dalıda kuruyan dallar var 2-3 tane 20-30 cm uzunluğunda kibrit gibi kurudu bu dalları budasam mı kankalar faydası mı olur zararımı bilemedim. Bilgisi olan kankalarım yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Herkese şimdiden hayırlı bayramlar.
Foto?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **