Alıyım mı kellesini kızın ?

OttoMan347

√SEFİR√
Knka amber nedir ne işe yarar ve ne zaman oluşmaya başlar, amberin +ları ve -leri nelerdir. Bu aralar ismini pek çok duyuyorum ama aydınlanamadım
Kanka Esrar bitkisi hasat zamanını takip etmek doğru zamanda kesmek için gözlemlediğimiz en önemli parçası. Tricomlar beyazladığında HTC en yüksek evresine ulaşmış demektir. Beyaz tricomları güneş ışığı v.s etkilerinden bozulmasının sonucunda amberleşme oluşur kehribar rengini alır ve son bulur. Yanlız bunun bozulması demek kötü sonuç demek değil HTC hızlı bır kafa yapmaya sahip özelliğinin yanı sıra CBN yatıştırıcı bir özellik sağlar ki bu uykusuzluk, ağrı ve iltihaplanmalara karşı faydalı sonuçlar verir. Tamamen amber olması bizim işimize gelmez çok saçma ağır kodu mu oturtan bi kafa yapar ki bunu istemeyiz. Biraz hızlı hafif de bi yatıştırıcı kafa her müptezeliz aradığı kafa olduğu için tricomların tamamı rakı kıvamı %15 gibi bir kısmı da amber rengini alınca hasat vakti gelmiş demektir

OttoMan347

√SEFİR√
Knka amber nedir ne işe yarar ve ne zaman oluşmaya başlar, amberin +ları ve -leri nelerdir. Bu aralar ismini pek çok duyuyorum ama aydınlanamadım
Birde kanka yanlış adamı takip ediyorsun. Ben uzman değilim. Outdoor photo bitki yetiştirip kendi gübremi kendim yaparım hazır gübreden hiç anlamam. Hastalık v.s anlarım okadar

Helopapa

Üye
Kanka Esrar bitkisi hasat zamanını takip etmek doğru zamanda kesmek için gözlemlediğimiz en önemli parçası. Tricomlar beyazladığında HTC en yüksek evresine ulaşmış demektir. Beyaz tricomları güneş ışığı v.s etkilerinden bozulmasının sonucunda amberleşme oluşur kehribar rengini alır ve son bulur. Yanlız bunun bozulması demek kötü sonuç demek değil HTC hızlı bır kafa yapmaya sahip özelliğinin yanı sıra CBN yatıştırıcı bir özellik sağlar ki bu uykusuzluk, ağrı ve iltihaplanmalara karşı faydalı sonuçlar verir. Tamamen amber olması bizim işimize gelmez çok saçma ağır kodu mu oturtan bi kafa yapar ki bunu istemeyiz. Biraz hızlı hafif de bi yatıştırıcı kafa her müptezeliz aradığı kafa olduğu için tricomların tamamı rakı kıvamı %15 gibi bir kısmı da amber rengini alınca hasat vakti gelmiş demektir
Bilgilerin için sağol kanka, uzun zmndır aklıma takılan bir soruydu yeri gelmişken sorayım dedim teşekkürler

Helopapa

Üye
Birde kanka yanlış adamı takip ediyorsun. Ben uzman değilim. Outdoor photo bitki yetiştirip kendi gübremi kendim yaparım hazır gübreden hiç anlamam. Hastalık v.s anlarım okadar
Benden ve çoğu kimseden uzman olduğun kesin sürekli aktifsin ve herkese yardımcı oluyorsun knka teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
    ******* ******** ***** *** hahahaha**
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* ****** ** ***** ******* ** ***** ** **** ***** ******* ****** ****** ** ******** ******* *** ** **** ****** * ******* ******* ******* ** * **** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ****** ** **** * hahahaha ******** ** **** ******* **
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** hahahaha** ******** ******** ** **** ******* **
    **** ********** ********* ****** ** ***** ******* ** ***** ** **** ***** ******* ****** ****** ** ******** ******* *** ** **** ****** * ******* ******* ******* ** * **** ***** *******
    ***** ** ** **
    ********* **** ** *** hahahaha ********* *** * *** * ***** ********* ****** ***** * ******* ** ********* ******* ******
  • gorilladam gorilladam:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ***** **** ****** hahahaha
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** *** ***** ***** **** ***** ***** **** ***** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    *** ***** ***** ********* *** *** ********* ***** **** ****** hahahaha
  • M muşul:
    hahahaha** *** hahahaha**** **** ****** hahahaha
    * ******* ****** ***** ********** ***** hahahaha **** ** *** hahahaha ********* *** * *** * ***** ********* ****** ***** * ******* ** ********* ******* ******
    ****** hahahaha ***** ****** ****** ******** ***** ***** **** ******* ********
    +1
  • 420x 420x:
    ****** hahahaha ***** ****** ****** ******** ***** ***** **** ******* hahahaha **** *****
    ********* **** hahahaha**** ** ***** hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
  • gorilladam gorilladam:
    ********** ***** ***** ** ****** ***** hahahaha** *** **********
    ***** ***** ****** hahahaha **** *****
    *** ** **** ** **** ******** *** ******* ***** ******** ******* ***** ********** ****** ******* ***** **
    +1
  • M muşul:
    ******** ***** ***** **** ********** hahahaha******** **** hahahaha**** ** *****
  • 420x 420x:
    *** *** ****** *** ****** ***** ****** ***** ****** ********* * ********* **** ******** * ***** ********** hahahaha **** ******** ***** **** ****
  • gorilladam gorilladam:
    *** **** ******** **** ********* **** *** *** ** **** ** **** ******** *** ******* ***** ******** ******* ***** ********** ****** ******* ***** **
    gorilladam gorilladam: *** **** ******** **** ********* **** *** *** ** **** ** **** ******** *** ******* *****...