Ak-48 4lt saksı da yetiştirilir mi ?

Apollo34

Yeni üye
Merhaba kankalar ben ak-48 feminized tohumu sipariş ettim kokusuz büyüdüğü için çünkü pc grow yapıcam ama gördüm ki feminized esrarlar daha büyük saksılara ihtiyaç duyuyormuş ben 4lt saksı ile büyütebilir miyim ?

Stelyoo7

Üye
Bende ak48 var uzun dönem. 10 litre saksıda ekili. Pişmanım keşke 15 - 20 litre saksı kullansaydım. 4 litre saksı ilk 1 ay için anca idare eder.

Hausted

Üye
Yetişir kanka niye yetişmesin sadece küçük kalır. Pc grow yapıcam demişsin daha büyüğü seni zorlar zaten. 1L saksılarda yetiştirip 20-30g hasat alan growerler var tamamen senin becerine kalmis.

walterwhite

Yeni üye
kanka bende şu anda ak 48 yetiştiriyorum hasata az kaldı 15 lt saksıda büyüttüm ama yeterli sonuç alamadım benim ışığım da yetersiz ama 20 lt de büyütmeni tavsiye ederim sömekler isteğim gibi şişmedi

Stelyoo7

Üye
kanka bende şu anda ak 48 yetiştiriyorum hasata az kaldı 15 lt saksıda büyüttüm ama yeterli sonuç alamadım benim ışığım da yetersiz ama 20 lt de büyütmeni tavsiye ederim sömekler isteğim gibi şişmedi
Kanka fotoğraf atarmısın bende de ak48 var. 10 gün var hasata. Bi karşılaştıralım. Benim de malesef 10 litre saksı da

Stelyoo7

Üye
kanka fotoğraf yüklemeye çalışıyorum olmuyor ya benim çok hatam oldu o yüzden hasat çok az alıcam sen atabilirsen at

Stelyoo7

Üye
kanka fotoğraf yüklemeye çalışıyorum olmuyor ya benim çok hatam oldu o yüzden hasat çok az alıcam sen atabilirsen at
Kanka konuyu attım yukarıda. Fotoğrafı imgyükle diye site var. Oraya at. Linki paylaş yada burdan atabilirsin, ağacın fotoğrafını cekip tekrar ekran görüntüsü al (foto kalitesi düşmesi için) sonra ekran grntüsü aldıgın fotoyu yükle basit. At ki sorunlarını paylaş bilenler yardımcı olur. Benim de ilk grow um. Sora sora öğrenmeye calısıyoruz.

walterwhite

Yeni üye
kanka seninkiler harika benim sömekler çok küçük kaldı seninkinin yarısı bile değil ışık yetersizliğinden dolayı para da olmayınca yeni ışık alamadım 1000w diye aldığım ışık tırt çıktı 6oo w kob led altında 8 tane bitkiye bakmaya çalışıyorum tek isteğim oradan 500 gram sigara çıksın başka bir şey istemiyorum ama çok zor anca 250 gram çıkar

Stelyoo7

Üye
kanka seninkiler harika benim sömekler çok küçük kaldı seninkinin yarısı bile değil ışık yetersizliğinden dolayı para da olmayınca yeni ışık alamadım 1000w diye aldığım ışık tırt çıktı 6oo w kob led altında 8 tane bitkiye bakmaya çalışıyorum tek isteğim oradan 500 gram sigara çıksın başka bir şey istemiyorum ama çok zor anca 250 gram çıkar
Hayırlsı olsun kanka. Umarım istediğine yakın alırsın.

walterwhite

Yeni üye
Kanka konuyu attım yukarıda. Fotoğrafı imgyükle diye site var. Oraya at. Linki paylaş yada burdan atabilirsin, ağacın fotoğrafını cekip tekrar ekran görüntüsü al (foto kalitesi düşmesi için) sonra ekran grntüsü aldıgın fotoyu yükle basit. At ki sorunlarını paylaş bilenler yardımcı olur. Benim de ilk grow um. Sora sora öğrenmeye calısıyoruz.
kanka buradan bakabilirmisn oldumu bilmiyorum tam net değil fotolar ama idare der gibi

2MoreWeeks

Doktor
Merhaba kankalar ben ak-48 feminized tohumu sipariş ettim kokusuz büyüdüğü için çünkü pc grow yapıcam ama gördüm ki feminized esrarlar daha büyük saksılara ihtiyaç duyuyormuş ben 4lt saksı ile büyütebilir miyim ?
Kanka o işi yapıcaksan 1.5 litre bile yeterli. eğer yerden tasarruf olacaksa ufak saksı al. zaten yavaş yetişeceği için küçük saksıda rahat köklenir. Ayakkabıda yetiştiren adamlar var. zaman verirsen gübresini desteğini vericeksen 1.5 litrede bile olur.

Stelyoo7

Üye
kanka buradan bakabilirmisn oldumu bilmiyorum tam net değil fotolar ama idare der gibi
Kanka bizim çiçekler uzun dönem. Ben tam 65 gün veg de bıraktım sonrasında çiçeklenmeye aldım. Son 15 gün biraz daha şişiyor. Gübre olarak çiçeklenmeden sonra bigbud kulandım. Son 20 gün overdrive. Şimdi ise sade sulama yapıyorum. Senn bitkiler kaç günlük şuan ve gübre olarak neler kullandın

walterwhite

Yeni üye
Kanka bizim çiçekler uzun dönem. Ben tam 65 gün veg de bıraktım sonrasında çiçeklenmeye aldım. Son 15 gün biraz daha şişiyor. Gübre olarak çiçeklenmeden sonra bigbud kulandım. Son 20 gün overdrive. Şimdi ise sade sulama yapıyorum. Senn bitkiler kaç günlük şuan ve gübre olarak neler kullandın
70 gün kadar veg bıraktım bende kanka şu an çiçeklenmenin 10. haftasındayım ve gübre olarak biobiz top max bio grow algamic bio blom ve calmag kullandım kanka şu son 20 gün overdire ne oluyor onu çözmedim birde ışık sıkıntım var ek olarak

Stelyoo7

Üye
70 gün kadar veg bıraktım bende kanka şu an çiçeklenmenin 10. haftasındayım ve gübre olarak biobiz top max bio grow algamic bio blom ve calmag kullandım kanka şu son 20 gün overdire ne oluyor onu çözmedim birde ışık sıkıntım var ek olarak
Yani şuan 140. Gündesin. Kanka overdrive hasata son 2 hafta kala kullanılan bir gübre. Sömeklerin şişmesine yardımcı olan destek gübresi. Ben 4 defa kullandım 17 18gün sürdü. Son overdrive dan sonra sade sulamaya geçtim.
Kanka benim ışıklarımda cobled. Kendim yaptım. Tanesi 50w.toplam da 10 tane var. 500w takabül ediyor. Ama kendimiz yaptığımız için el becerisi tam randıman alamadım. Ortalama 15 günde 1 patladı. Yedeğibi bulundurmaya calıstım söl tak leğimle baya yordu. Diğer growuma inşallah durumumu toparlarsam marshydro1000alcam

walterwhite

Yeni üye
Yani şuan 140. Gündesin. Kanka overdrive hasata son 2 hafta kala kullanılan bir gübre. Sömeklerin şişmesine yardımcı olan destek gübresi. Ben 4 defa kullandım 17 18gün sürdü. Son overdrive dan sonra sade sulamaya geçtim.
Kanka benim ışıklarımda cobled. Kendim yaptım. Tanesi 50w.toplam da 10 tane var. 500w takabül ediyor. Ama kendimiz yaptığımız için el becerisi tam randıman alamadım. Ortalama 15 günde 1 patladı. Yedeğibi bulundurmaya calıstım söl tak leğimle baya yordu. Diğer growuma inşallah durumumu toparlarsam marshydro1000alcam
knaka kullandığın overdrive gübrenin markası nedir ve bu ışık konusunu çok araştırdım bende bir dahakine bava green almayı düşünüyorum marshydro da iyi diyorlar yalnız yurt dışından getirtebilirsem sorunsuz yurt dışından alacağım

Stelyoo7

Üye
knaka kullandığın overdrive gübrenin markası nedir ve bu ışık konusunu çok araştırdım bende bir dahakine bava green almayı düşünüyorum marshydro da iyi diyorlar yalnız yurt dışından getirtebilirsem sorunsuz yurt dışından alacağım
Advanced Nutrients Overdrive..
Işık için yurtdışı proplem yaşıyanlar ı okudum, gümrük de takılma ihtimalinden konusuyorlar. Sipariş geçmeden iyice araştır kanka.

Mhmt1212

Üye
knk yeter ama erken çiçeklenmeye al zaten pc grow da daha büyük saksı olmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kiryue0:
    ****** ****** ** ***** hahahaha ********* ***** ***** ** *********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha hahahaha **** ***** **** hahahaha ***
  • C clackster:
    ***** *** *** **** hahahaha ******** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ****** ** ****** * *** ****** ******** ******* *** ****** ********* ****** ****** ** ***** hahahaha ********* ***** ***** ** *********
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
    C clackster: ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** ***...