Acil Yardım Lütfen !!!

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba 2019 da üzerimde bi sigaralık yakalattım denetime tabi tutuldum 5 yıl ertelemeli denetim verdiler sabıkam olmadığı için herşeyi tertemiz hallettim denetim bitti dosya kapandı 22 Temmuz 2021 de bi ay geçti tekrar yakalandım başıma gelecek olan nedir neye dikkat etmem gerekiyor yatarı olur mu adli sicile işler mi süreç nasıl işliyor yardımcı olur musunuz ??

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sanslisin denetim bittikten sonra tekrar yakalanmissin.Ya denetimde iken yaklansaydin .Peki denetimden baska ne yaptilar, anlatta yesillenelim dostum,

smt1634

Yeni üye
Sanslisin denetim bittikten sonra tekrar yakalanmissin.Ya denetimde iken yaklansaydin .Peki denetimden baska ne yaptilar, anlatta yesillenelim dostum,
Kanka aslında zor bi yanı yok ama psikolojik olarak çok yıpratıyor ilk gün işeyemedim sabah 9 da gittim öğlen 13.30 da çıkabildim komik gelecek belki litrelerce su içtim girip girip çıkıyorum ikincide alışıyorsun işeme Faslı bitince yine seminerlere çağrıyorlar seminer yok aslında pandemi vs bireysel görüşmelerde muhabbet ediyorsun tatlı dilliysen güzel geçiyor eşgal bi tipin varsa adam yerine bile koymuyorlar denetim memurları zor tarafı şu iş güç hiç bişey dinlemezler kanka her ay gidip gözükeceksin ya öyle ya böyle onun dışında bir zorluğu yok alışkın olmayan adamı bunaltıyor o kadar

smt1634

Yeni üye
Kanka denetim bitti derken kamu davasının ertelenmesi olayının içinde yani o 5 yılın içinde yakalandım ama denetim bürosuyla işim bitmişti yani seminer vs 22 Temmuzda bitti **** bi ay geçmedi yine yakalandım İstanbul’da zor bı işler yakalanmam diyorsun hiç beklemediğin anda adamların kucağına düşüyorsun bende de sıkıntı var ama biraz ben rahat takılıyordum iki kere yakalandım ikisinde de lap diye kucaklarına düştüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...