Abiler bi yardım be!!!

Timsah

Yeni üye
@OttoMan47 @Odin3479 brolar nasıl sizce durum diğer saksı öldü kurtaramadım onu tek saksıyla devam ettim elimden geldiğince ilgilendim balkonda güzelde ışık alıyor ama yinede durumu böyle pistiller 17günde bu kadar gelişti yapraklar kıvır kıvır gördüğünüz gibi. Max hasat almak istiyorum stress önerileriniz neler ne yapsam hem hasat süresini kısaltırım hemde max çiçek toplarım

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Suyu fazla gelmiş sanki bide alabiliyorsun içeri al hava çok soğuk bitki için varsa birazda bloom gubresine yüklen çok zayıf kalmış somekler doldursun biraz bulabilirsen overdirive iyi olur bloom artı over

Timsah

Yeni üye
Elimde bio bloom ve owerdrive var biobloom ve fishmix veriyordum fishi kestim biobloom ve bigbud veriyorum. Şimdi elimdeki gübreler biobloom bigbud fishmix owerdreve. Kalan sürede Neyi nasıl kullanmam gerekiyor?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
17 gundemissin ciceye gireli 17 gün olduysa overe vardaha şimdi okudum 17 yi bioyla an aynı anda olmaz ama elinde olmadı icin ikisini kullanican overe daha var iyice kuruşun bitki çok sulamissin bogulmus benim gördüm ve aksamları içeri al suyuda ayarlı ver hava soğudu artık kuruması zor icicek biseyler çıkar ama büyük hayallere kapılma güzel ışık altına koysan iyi olur sanırım kapalı kabinin yok güneşle yapmaya çalışıyon bu mevsimde zor güneşle genede bol hasatin olur insallah

Timsah

Yeni üye
Güzel ışığım yok elimde çin işi bi led var full spektrum diye aldım ucuz bi led tabla. Bide cfl ampüllerim var 10w led 2tane ampülerim var bide giysi dolabım var. Baska hiç bi medyam yok malesef.

Timsah

Yeni üye
Tahmini kaç hafta gider overa ne zaman baslayım kaç kere kullanym. Abi bu bitki martta atıldı toprağa ne vadireler geçti üzerinden hasadı 10g alırsam başarı saycam inanki. Bir sonraki growum daha techizatlı olucak.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Elindeki tüm ışıkları kullan yaklastirabildin kadar yaklastir cfl Ler 15 cm kadar çek over son iki hafta deniyo ben sonnuc hafta veriyom 17 gün diyon iki hafta desek sekiz hafta çiçek olsa dört hafta sonra başla ortalama ortamınıda sıcak tut sende farkındasın sistemin zayıf elindekilerdem maksimum fayda almaya çalış önceki yazımda soledim bidaha soluyom sulamani dikkatli yap havalar soğuk çabuk kurumaz saksıda delik yoksa altını del drenaj olsun varsa ok

Timsah

Yeni üye
Saksımda deliklerim bol suyu herserfinde altından 3te 1 akıtıyom akıtmadan sulama yaparım ozaman bundan sonra zaten 5 güne bir su veriyorum suan 1.5 lt cok gelmiyordu miktar olarak baktıgımda. 1.2 dğşürürüm ozaman onuda. Cfl ve led ampül artı led tablam hepsi tepeden 20 cm bi düzen kurayım ozaman. Peki Bitki güneş ışığından cıkıp yapay ışığa geçtiğinde olumsuz etkilenme yüzdesi nedir şu vakitten sonra alacağımdan olmak istemem.

Timsah

Yeni üye
Biobloomla bigbudı ml olarak değilde çeyrek kapak olarak veriyorum her sulamada gereklimi miktarı arttırymmı. 2 ay epey cokmuş ya biraz daha bekletsem senesi geliyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ****** ****** hahahaha **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
    T Turco: hahahaha