Ağalar,Babalar,Üstatlar hasat zamani nedir triclomlara bakın

Ea64

Üye
Hasat tahminleri daha flaş atmadım hiçbirine hala bir gübreler bir bos sulamaya devam ediyorum.

Ak 47

Lemon 1

Lemon2

Lemon3

photo

Üye
ak 47 amber göstermiş diğerleri göstermemiş sanki kanka ben olsam pazartesi salı ak 47 e flash atardım yani yanlış yönlendirmeyim bende daha 2 grow yaptım hasadın bol olsun

Ea64

Üye
ak 47 amber göstermiş diğerleri göstermemiş sanki kanka ben olsam pazartesi salı ak 47 e flash atardım yani yanlış yönlendirmeyim bende daha 2 grow yaptım hasadın bol olsun
Knka flush attıktan sonra kac tekrar yapılmalı
Bir kere flush atıp toprak kurulunca yeterli mi yoksa kurulunca tekrar, tekrar flush atıyor muyuz benimde 2 sayılır grow

photo

Üye
valla ben bi kere yapyrum kanka ama böleblirsin mesela bnm saksım şu an 27 lt ben ona 75 lt su dökmem lazım muhtemelen 3 kerede fln dökerim diye düşnyrm onu artık sen kafana göre ayarlıcan

Aguş

Doktor
Ben son hafta normal sulama miktarı kadar sulayıp hiç gübre katmıyorum 6.5 ph yapıp veriyorum(varsa flawless finis yada melas olabilir)
3-4 sulamadan sonra trikomlarda amber görürsem flush atıp 2-3 gün gene ışık altında tutuyorum sonra 2 gün karanlıkta bekletip kesiyorum

Ea64

Üye
Ben son hafta normal sulama miktarı kadar sulayıp hiç gübre katmıyorum 6.5 ph yapıp veriyorum(varsa flawless finis yada melas olabilir)
3-4 sulamadan sonra trikomlarda amber görürsem flush atıp 2-3 gün gene ışık altında tutuyorum sonra 2 gün karanlıkta bekletip kesiyorum
Knka amber görürsem derken bir kac adet görmen yeterli mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • F FirstGrowing:
    ********** ******* **** **** *** **** ******* hahahaha
  • funny1joint funny1joint:
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** ***** ********** ** ***** *****
  • istr istr:
    hahahahahahahaha*** ******** *** ****** ****** ***** ****
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** *****
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    ***** ******** *** ******** hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha******* **** hahahaha* ***** ***** *** ***** ******** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • istr istr:
    ********** ****** **** ******** **** ******** ***** ********* ******** ** *** ******
    ******** ***** ********* ******** ** *** ****** ********** ******** hahahaha*** **** ****
    +1
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
    M Makro: ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* **...