Açlar mı?

Organik

Kıdemli Üye
Gir baba grow bloom micro ne var elinde kendilerine getir biraz fazla sulama gir su guzelce aksin toparlarlar 1hafta geri atar maksimum

Peki genel görüntü itibari ile ne zaman çiçeğe almalıyım? 2. growum ama yine büyütürken yavaş büyüttüm sanki. 85 günlük 2 tanesi hariç.

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Evet yavaş olmuş nerdeyse 3 ay olucak . Benim şahsi fikrim bitkilerin aç şuan onları 2 sulama güzelce doyur 1 hafta sonra al çiçeğe . Aç ac sokma çiçeğe stres yapmasinlar . Tabi ben 2 senelik growerim burda benden çok daha tecrübeli arkadaşlar var onlarında fikrini al derim iyi growlar

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Merhaba kardeşim benim de tam iki aylık iki tane photo bitkim var şu an 18/6 ışık periyodu ile devam ediyorum bu işte çok yeniyim sorum şu acaba 3 ay olmadan çiçeğe almamalımıyım tam bilemiyorum istersen resim atabilirim bi yardımcı olsan kardeşim şimdiden teşekkürler
Dostum 3 ay beklemene gerek yok aslında bitkinin büyüklüğü ile alakalı durum aslında .ne kadar buyutursen bitkiyi o kadar hasat alırsın. Bu birazda alan la alakalı yerin yeterli büyüklükte 3 ay da büyütebilirsin. Alanın ufaksa 1.5 2 ay dada alınabilir çiçeğe. Bitkiyi çiçeğe alınca biraz daha büyücek onuda göz önünde bulundur çiçeğe alirken.alan sorunun yoksa büyüt biraz daha alan yetersiz ise hemen al çiçeğe karar senin hasatin bol olsun

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Alanın müsait bitki daha yeni yan dallari gelistirmeye başlamış bence 1 ay daha bekle yan dallar iyice gelişsin öyle al çiçeğe şuan sokarsan hasat miktarın düşük olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********