90w led ne kadar yeterli ?

Eystertytr

Yeni üye
Selamlar, 90w led almıştım 2 haftadır bitkide 3.ve 4. yaprak çok yavaş büyüyor cihazla ölçtüğümde led 7000lux sağlıyor bildiğiniz ucuz yollu cfl ampul var mı bu ledden daha iyi büyütcek ?

köfteci

Yeni üye
Cvp: 90w led ne kadar yeterli ?

Eystertytr' Alıntı:
Selamlar, 90w led almıştım 2 haftadır bitkide 3.ve 4. yaprak çok yavaş büyüyor cihazla ölçtüğümde led 7000lux sağlıyor bildiğiniz ucuz yollu cfl ampul var mı bu ledden daha iyi büyütcek ?

kanka led lambalarda lümene bakılmaz spektrum ve par değerlerine bakılır.

Eystertytr

Yeni üye

köfteci' Alıntı:
Eystertytr' Alıntı:

kanka led lambalarda lümene bakılmaz spektrum ve par değerlerine bakılır.

spektrum ve par değeri luxtan bulunmuyor mu peki ?

cannabis16

Ordinaryüs

Eystertytr' Alıntı:

o ledle menekşe falan büyütürsün anca.cfl ile düşük wattlı ledle uğraşıp boşuna kendini yorma,
illa ledle büyütecem diyorsan en az 400w lık doğru spektrumda led al,ledler konusunda birsürü paylaşım var forumda arat oku,ufkun açılır
dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    S SuperKafa: hahahahahahahaha hahahahahahahaha