80x80x180 ekipmanlar nasıl toplanır

penguin

Yeni üye
herkese merhaba çok güzel faydalı yararlı bilgiler topladım fakat kafam hala karışık 80*80*180 minnoş bir çadır edindim bugün. buradan aldığım güzel tavsiyelerle parçaları ayrı ayrı toplamaya karar verdim @HippieKanka harika tavsiyelerin var ama profilini göremiyorum :) araştırdım lemon og autoflower ile başlamak istedim. bakımı başlangıç için kolay ancak
hangi ışığı seçmeliyim
380 m3 fan çok mu büyük olur onun yerine ne tavsiye edersiniz
kısacası bu minnoş çadırda 2 saksı nasıl sağlıkla büyür tavsiye ve önerilerinizi heyecanla bekliyorum:)

penguin

Yeni üye
150 w cob led iş gorur birde profılımı nasıl goremıyorsun
yetkim yetmedi sanırım yeni üyeyim belki ondan ama şimdi görebiliyorum:) önerdiğin ürünün beyaz ve gün ışığı iki seçeneği var hangisi tercih edilmeli birde ışık aralıkları nasıl oluyır bu ledlerde bilmiyorum birde iş led ile bitmiyor tabi fan da almak lazım onu kaç m3 almalıyım

Kanka

Administrator
Yönetici
bazı sıtelerde set halınde hazır satıyorlar mor renkte , ısık mesafenı ben anlatırım sen başla o zaman konuşuruz

Yesil088

Üye
kanka ışıklandırma sistemleri kısmında cob led ve montaj olan konuyu oku ışık olayını tamamen ordan halledersin, havalandırma ise çıkış 280m3 giriş 180-200m3 lük yeter nem makinası alman gerek 2 autoya 300w cob led çok güzel olur 2 tane vantilatör alman gerek zaman ayarlı priz al 2 tane ısı nem ölçer toprak plagron veya monkey al gübre serisi sana kalmış autolara 15 lt saksı yeter bez veya air al hadi kolay gelsin :*

penguin

Yeni üye
kanka ışıklandırma sistemleri kısmında cob led ve montaj olan konuyu oku ışık olayını tamamen ordan halledersin, havalandırma ise çıkış 280m3 giriş 180-200m3 lük yeter nem makinası alman gerek 2 autoya 300w cob led çok güzel olur 2 tane vantilatör alman gerek zaman ayarlı priz al 2 tane ısı nem ölçer toprak plagron veya monkey al gübre serisi sana kalmış autolara 15 lt saksı yeter bez veya air al hadi kolay gelsin :*
aynen onları okuyorum şimdi
bu tavsiye ettiğin kalemlerin arasından fanın ve ışığın sitelerde aratabileceğim tam ismini de yazar mısın
dostum çok teşekkürler bilgiler için

Yesil088

Üye
aynen onları okuyorum şimdi
bu tavsiye ettiğin kalemlerin arasından fanın ve ışığın sitelerde aratabileceğim tam ismini de yazar mısın
dostum çok teşekkürler bilgiler için
fanları elektromarketimden alabilirsin orada ucuz oluyorlar ama kabine uygun fanlar olucak önce kabin setlerine bak growkentten orada nasıl fanlar alman gerektiğini anlicaksın gidip değüşük bişeyler alma sakın

penguin

Yeni üye
fanları elektromarketimden alabilirsin orada ucuz oluyorlar ama kabine uygun fanlar olucak önce kabin setlerine bak growkentten orada nasıl fanlar alman gerektiğini anlicaksın gidip değüşük bişeyler alma sakın
fan da karar kıldım gibi td 350/125 susturuculu slient kanal tip 380 m3
ama ışık konusu beni bitirdi asla anlamıyorum kafama girmiyor :/

Yesil088

Üye
bak bu gayet iyi adam iyi döşemiş ama çok paraya satıyor bunun 50x50 ye yapılmış 300w tını iste yaparlar belki indirimde iste ama zaten 600w 1300 yapıyorlarsa 300ü 650 ye yaparlar 500e zorla bunun 300w'ı 2 autonaçok iyi yeter

penguin

Yeni üye
bak bu gayet iyi adam iyi döşemiş ama çok paraya satıyor bunun 50x50 ye yapılmış 300w tını iste yaparlar belki indirimde iste ama zaten 600w 1300 yapıyorlarsa 300ü 650 ye yaparlar 500e zorla bunun 300w'ı 2 autonaçok iyi yeter
sağolasın bunu böle yaptırabiliyorsak harika kaça kaç ölçüler için konuşmalıyım çadırın ne kadarını kaplamalı

penguin

Yeni üye
bi bunlara bakar mısın

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
fan da karar kıldım gibi td 350/125 susturuculu slient kanal tip 380 m3
ama ışık konusu beni bitirdi asla anlamıyorum kafama girmiyor :/
Öncelikle growun hayırlı olsun kardesm. Senın o minnos cadırına o fan 2 gömlek büyük ben 150 150 kabinde o fanı kullanıyorum 190 da aksiyel giriş kullanıyorum. Bu halde bile vakumluyor senın kabinin havaya ucurur haberin olsun :)

penguin

Yeni üye
Öncelikle growun hayırlı olsun kardesm. Senın o minnos cadırına o fan 2 gömlek büyük ben 150 150 kabinde o fanı kullanıyorum 190 da aksiyel giriş kullanıyorum. Bu halde bile vakumluyor senın kabinin havaya ucurur haberin olsun :)

eyvah ne diyorsun e nasıl yapıcam ben bu fan ve ışık işini var mı bi tavsiyen yandı benim kafa çünkü:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...