8. Hafta herkesten bir yorum bekliyorum..

Selam kankalar size kizimi soyle bir anlatiyim sizde degerli yorumlarinizi yaziniz.

Sicaklik:29

Nem 42

Mesafe 70

Boy 21cm

İlk glow torbaci tohumu ile basladim acemiligimi atmak icin kucuk wc buyutuyorum tum ekipmanlarim var saksi olarak 19lt bez kullaniyorum gubre olarak kati solucan verdim glow ve calmag veriyorum sablona gore suan 18/6 isik dongu ile ilerliyorum mantar sorunu ile ugrastim bu sorunu sukur cozdum isik mesafesi sikintisi cektim mesafeyi uzattim kisa kalmasinin sebebi budur sizden ozellikle @OttoMan47 den rixam resimleri iyi inceleyip guzel yorumlarini yazman tek kafama takilan soru her yerinden dal vermesi cok yaprakli ilerliyor resim icin ipleri cikardim ben govdeyi 3 gunde bir sag sola yatirarak heryerin esit sekilde buyumesini sagliyorum ama dedigim gibi cok yaprakli ve her yerinden tekrar bir dal veriyor iste tek kafama takilan olay bu bidama yapmamam gerektigi soyledi ustadlar bir de halen vegteyim degilmi ciceklenmeye var sanirim

Simiden guzel yorumlariniz icin cok saolun hasatiniz bol olsun.

@OttoMan47 @Nargile

Guzel kqnkq maşallah ama benimkiler var 5 hafta seninki gibiler nerdese biraz ufak kalmış gibi ama güzeller kanka

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka evet kısa kalmış ama sağlıklı. Işığı uzatmış olman iyi biraz boy istiyor çiçeğe girdikten sonra bile boyu uzayacak onu dert etme. Çiçeğe girince gerekli yaprakları budayacaksın biraz daha ferahlayacak bitkin. O çıkan yeni dallar da normal ışığı iyi alan bütün çatallardan yeni dal çıkar vegi uzun tutunca onlar da sömek dalı olarak uzuyor

Kanka evet kısa kalmış ama sağlıklı. Işığı uzatmış olman iyi biraz boy istiyor çiçeğe girdikten sonra bile boyu uzayacak onu dert etme. Çiçeğe girince gerekli yaprakları budayacaksın biraz daha ferahlayacak bitkin. O çıkan yeni dallar da normal ışığı iyi alan bütün çatallardan yeni dal çıkar vegi uzun tutunca onlar da sömek dalı olarak uzuyor
Kanka ben agustos sonuna kadar veg tutuyum diyorum ondan sonra 12/12 cicege donuyum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *