8. Hafta ciceklenmeye alma dusuncesi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum @nasa usta yazmis gerekeni. Resim yüklersen daha fazla yardimci olabiliriz.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bitkinin resmini at ustalar görsün öyle yorulmasın. Benim hatırladığım kadarıyla bodur ve sık bir bitkin vardı ışık mesafesini açmıştım boy atması için istersen 2 hafta daha bekle. Ben olsam öyle yapardım tabi çiçeğe alırsan nasıl baktığına göre değişir hasatın ve kafa raporun

Kanka bitkinin resmini at ustalar görsün öyle yorulmasın. Benim hatırladığım kadarıyla bodur ve sık bir bitkin vardı ışık mesafesini açmıştım boy atması için istersen 2 hafta daha bekle. Ben olsam öyle yapardım tabi çiçeğe alırsan nasıl baktığına göre değişir hasatın ve kafa raporun
Kanka birde ciceklenme kac hafta suruyor tahmini

nasa

Doktor
Resimler
kankacım böyle bi lst eğitimi yok ya çok kötü eğitim vermişsin keşke biraz eğitim verirken budasaydın bitki beni buda diyo bu bitki bu yaprak yoğunluğunda sökeğe girerse ortalarında küf yapar az bi şey buda bitkiyi lst ni düzelt 2 hafta sonra normal sürende sok çiçeğe ayrıca çiçek ortalama 6-8 hafta sürüyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum gayet iyi gidiyor, bence 2 hafta daha bekle öyle al cicege. Ben hep 10 haftada alirim cicege. Cicege gectikten sonra genetigine göre 7 civa hafta civarinda sürer hasat gelmlesi. Sana daha önce yazmistim, bitkini biraz buda diye.Hala cok yaprak var. Alttan catalin alt kismindan cikan yapraklardan abartmadan buda biraz.

kankacım böyle bi lst eğitimi yok ya çok kötü eğitim vermişsin keşke biraz eğitim verirken budasaydın bitki beni buda diyo bu bitki bu yaprak yoğunluğunda sökeğe girerse ortalarında küf yapar az bi şey buda bitkiyi lst ni düzelt 2 hafta sonra normal sürende sok çiçeğe ayrıca çiçek ortalama 6-8 hafta sürüyor
Kanka her hafta resim attim
@OttoMan47 @Nargile kardeslerime ozellikle sordim budama yapmam gerekiyormu diye ciceklenmeye kadar bekle dediler bun omlar ne diyorsa onlari yapiyorum ilk glow cunku

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka her hafta resim attim
@OttoMan47 @Nargile kardeslerime ozellikle sordim budama yapmam gerekiyormu diye ciceklenmeye kadar bekle dediler bun omlar ne diyorsa onlari yapiyorum ilk glow cunku
Boy atması gereken sık bir bitkin var kanka sık ise biraz buda :)

İyi. Biraz da eğitim işini toparla. Sömek verecek yerleri belli zaten az çok anlarsın mantığın sömek verecek uçları birbirinden ayırıp arada kalanların önünü açmak olsun mevzuyu çözdün mü
Kanka cozdum birde 19lt saksi bence kucuk geliyor daha buyuk sart sanki yarin tekrardan egitim verip topluyacam tekrar resim atarim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****