6 bitki , çiçeklenmede 7. haftadalar

cannabis16

Ordinaryüs
2 adet High Level (Eva Seeds) ilk defa yetiştiriyorum.sitede %100 sativa diyor genetik hakkında ama indica gibi çalımsı,çok dallı olarak büyüdü.boyutlarına göre gayet güzel budlar yaptı..yandan çekimde ortadaki karşılıklı iki bitki kendileri oluyor..daha flusha girmediler..çok kompakt ve tek toppingle multitopping etkisi yapıp tepede şemsiye gibi açılan birsürü tepe budu oluşturdu..biraz yavaş büyümesi harici bi sıkıntı vermedi..kafasını bilmiyorum..2 ve 3. fotograf kendilerini daha net göreceğiniz fotolar..5. fotodada size yakın olanlar..

2 adet Sweet Tai (Sweet Seeds) ilk defa yetiştirdiğimden bununda kafasını bilmiyorum.. Afgan xThailand Sativa kırması ve sativa baskın bir hibrit..bu bitkilerde biraz yavaş büyüdü ama çiçeklenmede cüssesini 2 katından fazlasına çıkardı,çok uzadı.flusha girdi ikiside..erkenci bi genetik...en son resimdeki uzun budlar (bitki destek çubuklarına bağlı budlar) kendisi oluyor..

1 adet Grand Daddy Purple (****** Seeds) Purple Urkle x Big Bud kırması..%80 indica..daha öncede yetiştirdim..bu seferki uzun çıktı,2 sefer topping gördü,5. ve 7. kat üstünü kelle uçurma tekniği kullandım..o yüzden dalları ince kaldı ve budlarını tutamıyor..çok büyük budlar yapmadı bu sefer,daha çok hibrit gibi büyüyüp çiçeklendi..daha flusha girmedi..pistillerde beyazlar oldukça baskın hala..kafasını bilmiyorum,olduğu gibi birine hediye verdim..HPS altında objektife en uzak olan destek çubuklarına bağlı budları olan bitki..

1 adet Stickey Monkey Gorilla Glue#4 (Seedstockers) hibrit genetik..daha öncede yetiştirdim,kafası GG#4 lerin hepsi gibi ağır,THC oldukça yüksek..indica etkileri daha baskın..bedensel etkiler,zihinsel etkilerden daha fazla..hızlı büyüyen ve gayet dayanıklı dallar yapıp budlarını desteksiz taşıyabilen güçlü bir bitki.. 5 ve 7. katlardan 2 defa topping gördü..6. fotoğrafın çoğu ona ait..flusha girdi,8. haftanın sonu gibi kesime hazır olur..

ekipman olarak ışık ve havalandırma ; 400 HPS + 370 wat enerji çeken clue led.
880 metreküp çıkış fanı 200 mmlik... 180+250 metreküplük 2 adet 100 mmlik giriş fanı..

gübreler ; Terra Aquatica grow+bloom+bio root + bio bud +CalMag
Hesi Powerzym (enzim)
Hesi supervit (vitamin ve amino asit takviyesi)

saksılar ; 19 litre %70 Compo Sana çiçekli bitki toprağı %30 perlit karışımı medya..

aklıma bunlar geldi şimdilik..

Son düzenleme:

Shepard

Müptezel
Yapıyorsun bu işi kanka hps biraz zahmetli olay ama verimini her türlü alıyorsun çok sağlıklı mutlu bitkiler yüzümü güldürdü valla

cannabis16

Ordinaryüs
Yapıyorsun bu işi kanka hps biraz zahmetli olay ama verimini her türlü alıyorsun çok sağlıklı mutlu bitkiler yüzümü güldürdü valla
sağolasın can..
artık son demleri, hasadı almadan bi paylaşayım dedim..
HPS benim 2. growumdan beri vazgeçemediğim ana ışığım..içerisi 28-29 derece civarı ama lamba altına vantilatörle hava durdurduğumdan daha serin ve tepe stresi yaşamıyorum..sıcaklığıyla başetmesi kolay olsa ledlerin yüzüne bile bakmam da,iki tane HPS içerisini cehenneme çevirir..ilave ışık o yüzden LED..

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Vay be kardeşim şöyle bi hasadım olsa 1000 g . Yarım g 100 den veririm. 2000 bin fişek yapar 2000*100= 200 bin güzel para ama nerde. Zenginin malı züğürdün çenesini yorar

2 adet High Level (Eva Seeds) ilk defa yetiştiriyorum.sitede %100 sativa diyor genetik hakkında ama indica gibi çalımsı,çok dallı olarak büyüdü.boyutlarına göre gayet güzel budlar yaptı..yandan çekimde ortadaki karşılıklı iki bitki kendileri oluyor..daha flusha girmediler..çok kompakt ve tek toppingle multitopping etkisi yapıp tepede şemsiye gibi açılan birsürü tepe budu oluşturdu..biraz yavaş büyümesi harici bi sıkıntı vermedi..kafasını bilmiyorum..2 ve 3. fotograf kendilerini daha net göreceğiniz fotolar..5. fotodada size yakın olanlar..

2 adet Sweet Tai (Sweet Seeds) ilk defa yetiştirdiğimden bununda kafasını bilmiyorum.. Afgan xThailand Sativa kırması ve sativa baskın bir hibrit..bu bitkilerde biraz yavaş büyüdü ama çiçeklenmede cüssesini 2 katından fazlasına çıkardı,çok uzadı.flusha girdi ikiside..erkenci bi genetik...en son resimdeki uzun budlar (bitki destek çubuklarına bağlı budlar) kendisi oluyor..

1 adet Grand Daddy Purple (******** Seeds) Purple Urkle x Big Bud kırması..%80 indica..daha öncede yetiştirdim..bu seferki uzun çıktı,2 sefer topping gördü,5. ve 7. kat üstünü kelle uçurma tekniği kullandım..o yüzden dalları ince kaldı ve budlarını tutamıyor..çok büyük budlar yapmadı bu sefer,daha çok hibrit gibi büyüyüp çiçeklendi..daha flusha girmedi..pistillerde beyazlar oldukça baskın hala..kafasını bilmiyorum,olduğu gibi birine hediye verdim..HPS altında objektife en uzak olan destek çubuklarına bağlı budları olan bitki..

1 adet Stickey Monkey Gorilla Glue#4 (Seedstockers) hibrit genetik..daha öncede yetiştirdim,kafası GG#4 lerin hepsi gibi ağır,THC oldukça yüksek..indica etkileri daha baskın..bedensel etkiler,zihinsel etkilerden daha fazla..hızlı büyüyen ve gayet dayanıklı dallar yapıp budlarını desteksiz taşıyabilen güçlü bir bitki.. 5 ve 7. katlardan 2 defa topping gördü..6. fotoğrafın çoğu ona ait..flusha girdi,8. haftanın sonu gibi kesime hazır olur..

ekipman olarak ışık ve havalandırma ; 400 HPS + 370 wat enerji çeken clue led.
880 metreküp çıkış fanı 200 mmlik... 180+250 metreküplük 2 adet 100 mmlik giriş fanı..

gübreler ; Terra Aquatica grow+bloom+bio root + bio bud +CalMag
Hesi Powerzym (enzim)
Hesi supervit (vitamin ve amino asit takviyesi)

saksılar ; 19 litre %70 Compo Sana çiçekli bitki toprağı %30 perlit karışımı medya..

aklıma bunlar geldi şimdilik..
Öncelikle seni ayakta alkışlıyorum kanka eline emeğine sağlık. Yaş ve kuru gr paylaşırsan seviniriz. Hasatın bol olsun kazasız belasız

@cannabis16 sen büyük sanatçısın abi saygılar.. daha sık grow yapsan daha sık başlık açsan keşke :D

400w hps ile iki üç güne başlayacağım cob ledlerim son iki turdur bitkileri strese sokup tohuma sebep oluyor, ilk kez bu mevsimlerde hps ile yapacağım sıcaklığı düşünüyorum abi var mı herhangi bir önerin ayaklı klima tarzı bişey almak şart galiba

cannabis16

Ordinaryüs
Öncelikle seni ayakta alkışlıyorum kanka eline emeğine sağlık. Yaş ve kuru gr paylaşırsan seviniriz. Hasatın bol olsun kazasız belasız
benim sunduğum şartlarda bitkilerin verdikleri üç aşağı beş yukarı aynı gramlar..bunlar da o kadar verecek,budlardan bellli..6 bitkiden 1000-1250 arası hasılat çıkar gene..1100 civarı gibi görünüyor bana sorarsan..son demleri artık..
vegetatif süreyi artırıp,coco medyayla uğraşabilirsen,daha büyük saksılarda bide giriş fanlarına bitane daha ilave ederek dahaiyi sonuçlar alınır..ama ben bukadar uğraşabiliyorum..

cannabis16

Ordinaryüs
@cannabis16 sen büyük sanatçısın abi saygılar.. daha sık grow yapsan daha sık başlık açsan keşke :D

400w hps ile iki üç güne başlayacağım cob ledlerim son iki turdur bitkileri strese sokup tohuma sebep oluyor, ilk kez bu mevsimlerde hps ile yapacağım sıcaklığı düşünüyorum abi var mı herhangi bir önerin ayaklı klima tarzı bişey almak şart galiba
aynen bu aylarda HPS çok sıkıntı..klimasız çok zor..heleki k.ç kadar kabinlerde çok çok daha zor ısıyı stabil tutmak..
ben bodrum katta 12 metrekare odada kuvvetli çıkış fanı +2 adet kuvvetli vantilatörle anca 29 civarında tutabiliyorum..600 HPS denedim 32 leri geçti,hasat ısı stresinden p.ç oldu..HPS nin ısı sorunu olmasa zatn LEDi kim napsın..
sana tek önerim ; aklın yolu bir..klima şart..en azından ayaklı bi klima 9000 btu falan var ikinci el uygun fiyata denk getirebilirsen işin çok rahatlar..

Cannabis34

Yeni üye
Sana ezelden tavım zaten abi biliyosun eline sağlık. Sağlıklı ve kaliteli görünüyorlar klasik olacak ama yapıyosun bu sporu. Grow işiyle alakalı bir dileğim olsa senin bilgi birikimini isterdim harbiden

benim sunduğum şartlarda bitkilerin verdikleri üç aşağı beş yukarı aynı gramlar..bunlar da o kadar verecek,budlardan bellli..6 bitkiden 1000-1250 arası hasılat çıkar gene..1100 civarı gibi görünüyor bana sorarsan..son demleri artık..
vegetatif süreyi artırıp,coco medyayla uğraşabilirsen,daha büyük saksılarda bide giriş fanlarına bitane daha ilave ederek dahaiyi sonuçlar alınır..ama ben bukadar uğraşabiliyorum..
İşallah kanka seni takip ediyorum. Bu emek gayret ve sabr işi. Yaptıkça bide daha da tecrşbe oluyor aynı hataları yapmıyorsun. Ve böylelikle verimde artıyor kaza belada olmuyor neticede çıkan mahsül de seni tatmin ediyor. Ellerine meğine sağlık kanka.

Ü

Üye silindi 26084

Guest
üstadım eline sağlık,, sıkıntısız sorunsuz growlar diliyorum şimdiden..
arkadaşların söylediği gibi yapıyorsun bu sporu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    hahahaha*** *****
  • A ax-b:
    ****** ***** ********** hahahaha ********** * ****** **** ******* ********** ****** ********* ******** *
  • shellman shellman:
    ****** ** ********* **** ***** ***** **** hahahaha** ***** **** ********* ******* ******** **** ******** ****** ******** **** **
  • shellman shellman:
    **** ***** ********** hahahaha*** ****** *** ****** **** ***** ********** ********* ********* *** ******* ****** ******** ********* ***** **** **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha** **** **** ****** ** **** hahahaha*
  • shellman shellman:
  • shellman shellman:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    *** ******* ********** **** ******** ******** ******* ******** **
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    * ********* * ******* ****** ***** **** **
  • D despotdes: