5 Adet Auto Lemon Haze(İlk Grow)65Günlük hasat alındı

UnkNow

Üye
Güncel 38 günlük oldular kankalar gübreyi çok az vermeme rağmen 0,4 oranında halen sıkıntıları var
1 tanesinde gelişim durdu gibi pistiller büyümüyor3E92B1E8-25DE-4584-9849-AD04F4D8122F.jpegbuna bir şeyler oldu pistillerde büyümüyorCF5F6CA9-53C2-4834-B80B-1CAB22DE443F.jpeg4D2B1221-4A26-465E-9145-ADB2A7DAB339.jpeg

Kanka

Administrator
Yönetici
birinde aşırı sulama veya susuzluk var diğerinde ph dengesizliği var diğerinde sıkıntı goremedım

UnkNow

Üye
birinde aşırı sulama veya susuzluk var diğerinde ph dengesizliği var diğerinde sıkıntı goremedım
Kanka hepsine aynı oranda su veriliyor ve advanced gübre kullanıyorum ph perfect ph ölçüyorum gene ne olur ne olmaz diye 6.5 maksimum sabitleniyor bu kadar az gübre vermeme rağmen ve drenaj olmasına rağmen morarmalar neden oluyo anlamış değilim ayrıca carbolad zamanı gelmiş mi kanka

UnkNow

Üye
kankalar 52. Günlerine girdiler 2 sin gelişimi hızlı büyük ihtimal onlar daha erken hasat olurlar öbürlerinin daha zamanı var gibiCD743360-CD9B-4614-BF0C-8012DE82925C.jpeg89DD1E59-C0F1-461D-828A-67EE55B6CA01.jpeg

Ekli dosyalar

• 22C30859-E18E-4432-8B26-98F1A6C85DC6.jpeg
    22C30859-E18E-4432-8B26-98F1A6C85DC6.jpeg
    120.1 KB · Görüntüleme: 16

UnkNow

Üye
65 günlük oldu kankalar 1 tanesini karanlıga aldım 1 taneside sık sulamadan dolayı baya geriden geliyo toparlıyor şuan digerlerindede flusa başladım
713f018e-0f30-4d4e-b0aa-da59b1ea743b-jpeg.4786

Ekli dosyalar

• 713F018E-0F30-4D4E-B0AA-DA59B1EA743B.jpeg
    713F018E-0F30-4D4E-B0AA-DA59B1EA743B.jpeg
    144.2 KB · Görüntüleme: 464

UnkNow

Üye
Hasatı aldık kankalar çok iyi kafası var düşmüyor 2 saksı kavanoza kondu 3 tane daha var kavanoza konulucak kurutuluyor sizce 2.5 kavanozdan kac gr çıkarE1BE88B8-8343-408B-99F5-7F798B38255F.jpeg7A3F0C3D-622B-4045-8FA5-1BBC7F4CFA24.jpeg4D02D974-5738-4ED5-A40B-3695DC630298.jpeg

Hausted

Üye
Kanka dumanın bol olsun. Sömeklerin tam sıkı sıkı olmamış gibi duruyor. Lemon haze yaptığımda aynı tarzda sömekler almıştım ben de. Sativa olmasından kaynaklı olabilir. Bu şekilde tek kavanozdan 40-50gr civarı diyorum ben, umarım daha fazlasını alırsın.

UnkNow

Üye
Kanka dumanın bol olsun. Sömeklerin tam sıkı sıkı olmamış gibi duruyor. Lemon haze yaptığımda aynı tarzda sömekler almıştım ben de. Sativa olmasından kaynaklı olabilir. Bu şekilde tek kavanozdan 40-50gr civarı diyorum ben, umarım daha fazlasını alırsın.
Saolasın kankam sömekler şişmedi bende farkındayım ışık yetersiz geldi bu kadar bitkiye bide ilk yetiştirmemden dolayı hatalar

JhackhaL

Üye
Tebrikler kanka

Acaba bir kavanoz ortalama kaç gr aldı (terazin yok biliyorum , sen yada başka bilen arkadaşlar da söyleyebilir )

Kanka saklamak için nemlendirici filan kullanacak mısın

UnkNow

Üye
Tebrikler kanka

Acaba bir kavanoz ortalama kaç gr aldı (terazin yok biliyorum , sen yada başka bilen arkadaşlar da söyleyebilir )

Kanka saklamak için nemlendirici filan kullanacak mısın
Valla kankam bi tahminim yok benim tahmini olan arkadaşlar yazabilirler, nem regülatürü alırım yüksek ihtimal

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Nasıl kuruttun biraz hızlı kurutma olmuş sanırım seninki? Tat ve koku nasıl aroması oturmuşmu kavanozu açınca ot saman gibi yoksa yoğun bir mari kokusu mevcut mu ? Gözün aydın bu arada ;)

UnkNow

Üye
Nasıl kuruttun biraz hızlı kurutma olmuş sanırım seninki? Tat ve koku nasıl aroması oturmuşmu kavanozu açınca ot saman gibi yoksa yoğun bir mari kokusu mevcut mu ? Gözün aydın bu arada ;)
Kankam karanlık dolapta kuruttum ara sıra havanlandırdım 10 günü buldu yaklaşık hızlı kurutma yapmadım aslında kokusu mari o yönde sorun yokta kafa açısından tam istediğimi yakalayamadım diyebilirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ** ****** ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ***** **** ***** ****** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ***** ** ***** ****** *** ********* * ***** ** ****** ****** *** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ***** **** **** ******** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • D despotdes:
    ** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** *** hahahaha******** *** ****** **** ****** hahahaha**** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** **** hahahaha****** ******** * *******
  • H Holland*:
    * ** *** ** ** ******* * ** *** ***** * ** ******* * ** ******* ** ** ****** *** ******* ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** *****
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Holland*:
    ******** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha* ******** ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* **** ********* ********* ****** ******* ***** ** *** hahahaha* *** ****** *** ** ** ***** ******
    +1
    Bandaleros Bandaleros: ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* ****... +1