4 Bitki Koku anlaşılır mı yardim

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben cıkış fanını balkon kapısı Pimapen altrafı dilim dilim cıkıyor pimpenin bir dilimi cıkartıp boru cıkacak kadar kestim geri taktım deligin önünede cuval koydum hiç belli olmuyor. Girişinde gün içinde camı acıyorum arada odanın kapısını acıyorum evin içinden alıyorum girişi kışın yazın cam acık full

Knk genetik tamamen hiç dısarı vermeden kokuyu kesmek tek çözüm karbon :) ben bi kac auto genetik yetiştirdim hiç kokmuyor sunan 4 adet 25 günlük photo kızlarım var 2 silver haze 2 si treawncrack öyle bişi acayip kokuyorşar şimdiden :)
Kokmayan 4 auto yetiştirdim dediğin genetik hangisi dostum . Benim de koku problemim var bir daha ki grow için aklımda bulunsun

Woppy

Ordinaryüs
Knk white haze,amnezia haze, white widow, notherlgith bunlar sadece cicegin son zamanların genetige göre çam narenciye tarzı yeşil cimen tarzı bi koku olusuyor oda cok problem olmuyor. Dedim gibi daha 25 günlük photolarım ve kokmaya basldı ve ben esrarım diye kokuyor.

Knk white haze,amnezia haze, white widow, notherlgith bunlar sadece cicegin son zamanların genetige göre çam narenciye tarzı yeşil cimen tarzı bi koku olusuyor oda cok problem olmuyor. Dedim gibi daha 25 günlük photolarım ve kokmaya basldı ve ben esrarım diye kokuyor.
Aralarından hangisinin kafası sence en güzel ve hasati verimli knk onu da de bari

Woppy

Ordinaryüs
Knk en güzeli bence white haze içimi kokusu kafası harika böyle narenciye limon tarzı bi koku var hasto gayet başarılı sömekler olgunlasınca morumsu oluyor seker yprakları ve claxyler korarıypr soğuk tan felanda degil 5 tane yetiştirdim hespi aynı. Kafa olarak amneziya hazede cok güzeldi yapıs yapıs tricomlu ımm olsada icsek canım cekti

Woppy

Ordinaryüs
Şimdiden iyi hasatlar knkm bi sıkıntı olursa seslenmen yeterli ;) bilgimiz dahilinde elden ne geliyorsa buradaki bütün knklarımda yardımcı olmaya calısır.

Cashh

Doktor
S.a beyler outdoor için mekan hazirliyorum ev dubleks çatıda balkon var bitkilerin görünmesi imkansız fakat yan daireden falan kokudan korkuyorum 4 tane uzun dönem atmayı düşünüyorum koku problem olur mu 2 tane falan mı atsam tecrubeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Ben bahçe de yaptım üç tane buram buram açık havada bile nasıl kokuyor sen dört diyorsun yan komşun net alır kokuyu. İki yi geçme dert sahibi olursun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
    Mordecai Mordecai: ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha...