4 Bitki Koku anlaşılır mı yardim

RayTi

Yeni üye
S.a beyler outdoor için mekan hazirliyorum ev dubleks çatıda balkon var bitkilerin görünmesi imkansız fakat yan daireden falan kokudan korkuyorum 4 tane uzun dönem atmayı düşünüyorum koku problem olur mu 2 tane falan mı atsam tecrubeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka mis gibi kokar hemde :D
ben 2 tane photo yaptım geçen yaz canavar gibi koktu son 2-3 hafta. ama tabi genetiğe de bağlı diye düşünüyorum.

Brother

Doktor
S.a beyler outdoor için mekan hazirliyorum ev dubleks çatıda balkon var bitkilerin görünmesi imkansız fakat yan daireden falan kokudan korkuyorum 4 tane uzun dönem atmayı düşünüyorum koku problem olur mu 2 tane falan mı atsam tecrubeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
kanka çok güçlü kokanı da var
hiç kokmayanı da o yüzden genetiğini buna göre seç

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knk kokar kokmama ihtimali yok. hadi çiçeğin ortasında herma olsalar koku azalırsa o zaman azalır. ya da az kokan bir genetikle dene. yanlışım yoksa northern lights genetiği az kokuyor

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka ben boruyla camdan dışarı atıyorum. mobil klimalar için cam bağlantı aparatları var. hem dışarıdan gelen soğuğu kesiyor bir nebze hemde direk flexi boru bağlantısıyla dışarı atabiliyorsun.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
hiç dışarı vermeden çözümü mümkünmü kokunun peki ?
kanka iyi bir karbon filtre %90 filtreler. ama kirli havayı dışarı vermen gerekli, bitkilerin gelişimi için. hani olmaz mı tabi ki olur. ama burada millet ne bitkiler yapıyo arkadaş diye hayıflanırsın kanka. :D

Woppy

Ordinaryüs
Knk genetik tamamen hiç dısarı vermeden kokuyu kesmek tek çözüm karbon :) ben bi kac auto genetik yetiştirdim hiç kokmuyor sunan 4 adet 25 günlük photo kızlarım var 2 silver haze 2 si treawncrack öyle bişi acayip kokuyorşar şimdiden :)

Falçatta

Yeni üye
daiquiri lime auto 2 tane ekilmeyi bekliyor bu konuyu çözdümmü toprağa girecek peki bu genetik çok koku yaparmı

Ü

Üye silindi 20768

Guest
soğuğu harbiden kesiyor mu? Bende cama delik açtıracaktım. soğuk olayını kesiyorsa 2 ay için uğraşmayayım
kanka bir nebze kesiyor. hava sızdırmaz malzemeden yapılıyor bunlar. en nihayetinde oda içinde soğuk yüzey alanını arttırdığın için oda bir tık daha soğuk oluyor ama camı direk açık bırakmaktan daha iyi. cama delik açtırmak bence daha iyi bir çözüm.

C

Canna

Guest
Abi keşke bunu daha önce söyleseydin bende senden duya duya amnesia aldım daha ufacıkken kokmaya başladı soğuklardan da odama aldım buram buram kokuyor :))
Daha dur sen sömekler biraz daha gelissin, üzerinde öyle bir recine olacak ki üstünde elini degdigin zaman kokusu bütün evin icine yayilacak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****