4 auto 1 metrede

A

ALTINPİPO

Guest
selam çok iyi görünüyolar sorun suan hasatmı ? thc resımlerı varmı flussa basladınmı belırtirmisin

Metgen7

Kıdemli Üye
selam çok iyi görünüyolar sorun suan hasatmı ? thc resımlerı varmı flussa basladınmı belırtirmisin
Merhaba usta ii günler
Gorilla ve kritikal bu gün 2. Hafta överdrive verdım
Diğer og ile popo bi 10 gün geriden geliyor benım dert ettiğim og ile popo onların hiç yaprakları yüksek göremedim onlara flus atıp bi baksakmı ? tricom için tlf. Takınan zortzprtdan aldım gelirse atarım usta 25 aralıkda flush vs. Bıtmıs makası vurum diorum

A

ALTINPİPO

Guest
gorılla hasatlık olmuş zatende thc resmi olsa daha iyi olurdu ıllede kesceksen 2 gun karanlığa al ondan sonra kökten kes as karanlık yerde kurusun

Metgen7

Kıdemli Üye
Yok usta be duruyor 25 de kesmek istiyorum 17’sinde flush’a Başlamak istiyorum 25’ine kadar kurur sonra da keserim canını okuyacağım onun öyle gene dersen bakarım diğer günlerde zaten her gün bakar olucam sanki :p

A

ALTINPİPO

Guest
Yok usta be duruyor 25 de kesmek istiyorum 17’sinde flush’a Başlamak istiyorum 25’ine kadar kurur sonra da keserim canını okuyacağım onun öyle gene dersen bakarım diğer günlerde zaten her gün bakar olucam sanki :p
usttekı sankı 25 cıkmaya bilir rakı beyazı olmuş alttakınde sankı bıraz kahverengılesme var en ıyısı flusa sımdı basla thclerı gözlemle 2 gunde bır ambere cıkmasın dıkkat et

Trellion

Kıdemli Üye
en baştaki bitkin azot, mahnezyum vesaire eksikliği değil, toprağın ph ın bozulması kaynaklı kükürt eksikliği. Lenonardit menşeli humik fulvik asit yada solucan gübresi gibi bir gübreyle toprağı tekrar düzenleyip zenginleştirmen gerek. Toprakta biriken kiraçte buna neden olmakta. Bundan al bir tane her zaman işine yarar. 1 lt 2 ml kullanabilirsin.
kanka bütün konularına bakıyorum okuyorum en ufak ince ayrıntısına kadar elinize sağlık bizleri bilgilendiriyorsunuz ...
sorum şu : 1 - hasta olmayan bitkiye de topragın zenginleşmesi için 1 lt de 2 ml baştan sona uygulanabilir mi ?
2 - calmag ile verilebilir mi teşekkür ederim şimdiden

A

ALTINPİPO

Guest
He usta elimde orjn. Bi tane var ama hep an marka kullandık gübreleri extra terpinatör yaptım diosak bi marka gerekse hani bakım yoksa melass basıcam ama ne kadar olacak 12 lık saksı bez
5 lıtreye 2 cay kasığı koy ordan hesap yap ph ayarlı olacak

Metgen7

Kıdemli Üye
5 lıtreye 2 cay kasığı koy ordan hesap yap ph ayarlı olacak
Selam usta ii günler
Pazar günü bastım flushu 36 lt suya 5 yemek kaşığı melas kattım. Fakat ben bundan 2 hafta önce forum da bi konu okudum havalarda soğuduyu için ışığı 24 yaktım son 2 haftayı aşkın bi sürede full yanı bitkiler autoda ne diyorsun:) bi iş çevirdim

A

ALTINPİPO

Guest
Selam usta ii günler
Pazar günü bastım flushu 36 lt suya 5 yemek kaşığı melas kattım. Fakat ben bundan 2 hafta önce forum da bi konu okudum havalarda soğuduyu için ışığı 24 yaktım son 2 haftayı aşkın bi sürede full yanı bitkiler autoda ne diyorsun:) bi iş çevirdim
Sıkıntı olmaz autoda 24 iyidir herzaman ama 20 .4 de iyidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********