38/39 gündeler fikir alabilirmiyim grow lar

Yok evet senin dediğin doğru ama beni yanlış anlamışsın ... saksılarına baktığımda ağır olduklarını düşünürsek 40cm çiçeklerin altına bir kütük koyup hepsini 78cm çeksene altta duruyorlar ve az ışık alıyorlar bir şeylerle besle altını demek istedim
Işığı yaklaştırdım saksı altına bişey koymam zor ama ışığı yaklaştırdım

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Işığı yaklaştırdım saksı altına bişey koymam zor ama ışığı yaklaştırdım
ha yok yanlış yazmışım o yazdığım senin çiçeklerine değildi senin çiçeklerin muhteşem yok yok ışığınla oynama ama ölçtün mü kaç lümen alıyorsun ışığın merkezindeki saksıdan ? gerçi şu anki hali güzel hiç olsa bile bizim için iyi bir bilgi yoksa photo krono programı olan arkadaşmısın karıştırdım ama yide bir ölç derim

:) eyvallah dostum tamam dır photo korono programı ücret istedi hps ölçümü yapmak İçin ölçemedim nette baktım biraz program 45 TL istiyor lümen ışık ölçen aletler 160 TL den başlıyor ücretsiz program bulamazsam alıcam dursun her zaman lazım 20 gün sonra tekrar fotoğraf atıcam herkese kolay gelsin lümen işini çözünce bilgi veririm dostum

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Bişeyler yapmaya çalışıyorum bakalım nasip kanka
:) eyvallah dostum tamam dır photo korono programı ücret istedi hps ölçümü yapmak İçin ölçemedim nette baktım biraz program 45 TL istiyor lümen ışık ölçen aletler 160 TL den başlıyor ücretsiz program bulamazsam alıcam dursun her zaman lazım 20 gün sonra tekrar fotoğraf atıcam herkese kolay gelsin lümen işini çözünce bilgi veririm dostum
Kardeşim bende parayla almadım cep telefonuna play store'den indirebilirsin gayet te güzel ama hiç bir şey bilemedin cep telefonun aç *#0*# yaparsan bir menü açılır oradan da sensör yazana basıp ışığın altından ölçebilirsin ?

Fatihtam35

Yeni üye
muhteşemsin dostum çok iyi bendede tek çiçek var bugün 17 gününde onu sadece humik fulfik asitle besliyorum başka hiçbir şey vermiyorum.. resim atmayı öğreneyim inşallah paylaşırım dün ilk besinini yani ilk gübresini humik asidini verdim şu an çok iyi durumda lst yapıyorum bugününde fotoğrafını alıp teke tek inşallah gösteririm..
Bugün yine lst yaptım kızlarıma

Fatihtam35

Yeni üye
Bende bakıyordum da çok daha kalındı auto ışıkta aynı ama dikkat et gene stres yapmasın.
Ses problemini nasıl çözdün
Kanka vantilatör sessiz çalışıyo çıkış fanı ses yapıyo biraz ama sorun teşkil etmiyo zaten en üst katta oturuyorum bitkilerin dallarını yakından çektim bak bakalım nasıllar 28.gün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ***** ******** *** ****** ****** ******** hahahaha* ***** *** ****** hahahaha hahahaha** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** ****** **** *** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** ********** **** hahahaha **** ********* ***** **** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ** ******** ******** ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****