38/39 gündeler fikir alabilirmiyim grow lar

38/39 . Gününde kızlar sıcaklık 25/29 arası kapalı 19/23 arası nem 38/50 arası ışık yükseklik en az 50 cm pH 6/6,5 arası 3 günde bir veriyorum 2 gübreli 1 calmag Li yapıyorum 4 güne yapraklar aşağı iniyor toprak çok kuru kaldığı İçin dayanamıyorlar 3 günde veriyorum gübre olarak 5 lt lik bidona hazırlayışım
Grow 2 ml / bloom 6 ml / heaven 5 ml /
alg a mic 3 ml / activera 5 ml / topmax 5 ml /
big bud 5 ml (bunu 4 gün önce ilk kez verdim )
Dün akşam su verdim lt ye 2 ml cal mag ekledim
Galiba daha 30/40 günüm var galiba yorumlar fikirler tespitler sağolun dostlar
Bu arada bit vardı %80 azaldı

Cabbar3434

Yeni üye
38/39 . Gününde kızlar sıcaklık 25/29 arası kapalı 19/23 arası nem 38/50 arası ışık yükseklik en az 50 cm pH 6/6,5 arası 3 günde bir veriyorum 2 gübreli 1 calmag Li yapıyorum 4 güne yapraklar aşağı iniyor toprak çok kuru kaldığı İçin dayanamıyorlar 3 günde veriyorum gübre olarak 5 lt lik bidona hazırlayışım
Merhaba hasatın bol olsun yapraklara budama mı yaptın

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
çok güzeller maşallah ellerine sağlık ama arkadaşa azda olsa katılıyorum biraz boya vermişler sanki ışık yetersiz mi kalıyor sanırım o ışığı tek bir çiçek altına koysan daha fazla hasat alırdın ama naçizane benim görüşüm........ ışığın güzel bir ışıksa yani bu çiçeklere yetecek bir ışıksa yükseklikle oyna biraz alta al ama çok güzel ve sağlıklılar...... bu yazdıklarımız sana tavsiye adına yoksa mükemmel olmuşlar bol hasat dilerim

çok güzeller maşallah ellerine sağlık ama arkadaşa azda olsa katılıyorum biraz boya vermişler sanki ışık yetersiz mi kalıyor sanırım o ışığı tek bir çiçek altına koysan daha fazla hasat alırdın ama naçizane benim görüşüm........ ışığın güzel bir ışıksa yani bu çiçeklere yetecek bir ışıksa yükseklikle oyna biraz alta al ama çok güzel ve sağlıklılar...... bu yazdıklarımız sana tavsiye adına yoksa mükemmel olmuşlar bol hasat dilerim
Ya evet dostum haklısınız ışığa göre fazla bitki yaptım önüm yaz kasım ayına kadar yapmicam o yüzden fazla yapayım ne çıkarsa kardır para vermekten iyidir 6 ay 3 ay yetiştirme toplam 9 ay geleceği görmek lazım dostum :)
yakmayayım diye ilk başlarda 40 cm kullandım biraz ısı stresine girdi o yüzden yüksek tuttum yanmasından iyidir diye düşündüm ama şu bi grubun ışığını alta alabilirim orada sıcaklık 25 i geçmiyor mantıklı eyvallah sağolun dostlar birde 1 ayı varmıdır daha

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Ya evet dostum haklısınız ışığa göre fazla bitki yaptım önüm yaz kasım ayına kadar yapmicam o yüzden fazla yapayım ne çıkarsa kardır para vermekten iyidir 6 ay 3 ay yetiştirme toplam 9 ay geleceği görmek lazım dostum :)
yakmayayım diye ilk başlarda 40 cm kullandım biraz ısı stresine girdi o yüzden yüksek tuttum yanmasından iyidir diye düşündüm ama şu bi grubun ışığını alta alabilirim orada sıcaklık 25 i geçmiyor mantıklı eyvallah sağolun dostlar birde 1 ayı varmıdır daha
en az 1 ay

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
400 altında 4 adet var Işığı ölçmedim onun üstünde hiç durmadım şu korono photo program var omu oysa telefona yükledim öyle duruyor :)
korono photo 'yu hiç duymadım :) ama lüx veya lümen ölçer bir programsa eyvallah şu an senin çiçeklerine ışığın tam altında duran çiçekten bahsediyorum en az 50.000 lümen veya lüx vermesi lazım ...benim şu an bazı yerler 65.000 en düşük yer ise 30.000

Fatihtam35

Yeni üye
korono photo 'yu hiç duymadım :) ama lüx veya lümen ölçer bir programsa eyvallah şu an senin çiçeklerine ışığın tam altında duran çiçekten bahsediyorum en az 50.000 lümen veya lüx vermesi lazım ...benim şu an bazı yerler 65.000 en düşük yer ise 30.000
Kanka bunlarda benim bitkiler 26 günlükler bi bak bakalım nasıllar

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Yanlış söyledim pardon dostum kızların boyu 40cm ile 75 cm arasında
Işığın yüksekliği ise 50/ 60cm arasında şimdi 45/55 ye indirdim
Yok evet senin dediğin doğru ama beni yanlış anlamışsın ... saksılarına baktığımda ağır olduklarını düşünürsek 40cm çiçeklerin altına bir kütük koyup hepsini 78cm çeksene altta duruyorlar ve az ışık alıyorlar bir şeylerle besle altını demek istedim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka bunlarda benim bitkiler 26 günlükler bi bak bakalım nasıllar
Muhteşem ötesi dostum çok iyi bir gelişim :) auto değil mi ? bide çiçeklenme gelişimi var benim için dört dörtlük dostum..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kankam auto pablo escobar 26 günlükler coco toprak 400 wat dobled
muhteşemsin dostum çok iyi bendede tek çiçek var bugün 17 gününde onu sadece humik fulfik asitle besliyorum başka hiçbir şey vermiyorum.. resim atmayı öğreneyim inşallah paylaşırım dün ilk besinini yani ilk gübresini humik asidini verdim şu an çok iyi durumda lst yapıyorum bugününde fotoğrafını alıp teke tek inşallah gösteririm..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ** hahahahahahahaha*****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ** ******** ****** ****** * ********** ******** ***** ********* ******** ******** **** ********** ****** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********* ****** ******** ********* ********** ******* **** **** ****** ****** ***** ****** **** hahahaha* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* ***** ***** ****** ******* ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* *** ***** ********* hahahaha ***** ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******* ********** ****** ******** ******** **** *** *** ***** ******* ******* ***** **** ******* hahahaha** ******* ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** **** ****** ***** ****** **** ****** ******* hahahaha** ******* **** ***** hahahaha* ***** ******* **** hahahaha** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******* hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** **** **** ***** hahahaha***** ******** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ******* ******* hahahaha **** ****** ******** ***** hahahaha* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ***** *** ********* ***** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha *** ********* hahahaha** ******* ********** ******** **** **** ****** ******** ******** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** **** ** **** **** ********* ********** ****** ****** ***** ****** **** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ****** ******* *** ******* ******* ******* *** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ****** ***** *** ******** *** ***** ********* ***** ***** ******* ****** ********* *****
    Bandaleros Bandaleros: *** **** ****** ***** *** ******** *** ***** ********* ***** ***** ******* ****** ********* *****