3 YAPRAKLI KÖFTECİ TOHUM BAŞINA GELEN?

Arkadaşlar selamlar herkese fotoğraf atmak istemiyorum acıkcası güvenlik acısından topraktan baş cıkalı yaklaşık 3 4 gün oldu ve normalde 2 adet cıkan ilk yaprak ve tohumun ilk cıkardıgı mercimek gibi bisey var oda dahil 3 adet cıktı başına gelen varmı cok nadir rastlanıyor diye duydum buna uğraşıp büyütüyüm sonucu kendim mi göreyim yoksa bu genetik Bi sorun mu? Tamamen 3 YAPRAKLI yonca gibi düşünün öyle cıkıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Benim de başıma geldi sana sonrasında olacak olanı göstereyim. Bende çok olduğu için saksıyı işgal etmesin daha sağlıklı olan kalsın diye söküp attım. Sende alternatif yoksa kalsın büyüt.
Böyle oldu.
Söküp attım yerine bunu ekmiştim
https://ibb.co/rxJkhMq şimdi büyük saksıya çektim

Brother

Doktor
Bebek yaprak - tek yaprak - 3 yaprak - 5 yaprak - 7 yaprak böyle gider dostum bitkin de bi sorun yok

Keske fotograf atabilme sansım olsa kankalar daha cok kücük yani sizin demek istediğiniz fideyken ki degil ilk cıkıyor ya daha tohumun kabuğunu atar atmaz 1 hatalıkken ki halinde 3 yaprak olabiliyor ama onu gördüm tek yaprak bile oluyor bazen bu bi garip cıktı dısarı Bi yere ekecem olmadı Bi tecrübe edinip gözlemlemek istiyorum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** *******
  • istr istr:
    ****** ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha** ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
    +1
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S stoner189:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ****** hahahaha* ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** *** hahahaha********* ******* ** hahahaha***** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** ******* ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha **
  • istr istr:
    ****** *** ***** ******** ****** **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** *******
    ******* **** ***** * ****** **** *** ***** ***** * ******** *** ******** ***** ** ******** ***** ****** hahahahahahahaha
    +1
    ***** **** ******* ***** ******** **** * ***** *** ** **** ** ****** ***** ***** *** *** ***** ***** ** **** ******* ***** ********** *** ***** ******** ******
    +1
    ***** ** ***** ** *** ******** ** ***** *** *** ****** ******** **** *** ****** **** *** ********* ****** ****** ********* **** ****** **** ***** *** ***** **** ***** ****** ****** ****** *** ****** hahahaha *** ****** ***** ***** ****** ** *** *** ****** ********* ***** ***** *** **** **** ******* *** **** ***** * *****
    +1
    ***** hahahaha ***** *****
  • istr istr:
    ** ***** **** ******* ***** ******** **** * ***** *** ** **** ** ****** ***** ***** *** *** ***** ***** ** **** ******* ***** ****
    *** ***** ******* ********* ********* **** ** ** **** **** *** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha ******* ****** ** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha * *******
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ******* ****** ***** ****** hahahaha **** hahahaha ****** ******* ***** ***** **
    +1
    *** ***** ******** * **** ***** ******* hahahaha ******* ****** ** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha * *******
    **** **** hahahaha***** ***** ******* ** ***** ****** ******* ***** ***** ******* ****** ***** ****** hahahaha **** hahahaha ****** ******* ***** ***** **
  • istr istr:
    *** ******** ***** ****** **** ********** **** ** ****** ****** ****** **
    +1
    istr istr: *** ******** ***** ****** **** ********** **** ** ****** ****** ****** ** +1