2. GROW 3 GENETİK. Hadi bakalım hayırlısı :)

Knk eger dediğin gibi olursa simdi otolar kac günlük tahmini kalan süre ne ? Cok devasa bi kız olur düşündüğüm gibi olursa cicege soktugun gün boyutu neyse nerdeyse 1.5 katı daha büyüyecek cicekte bunları hesap ederek gitmelisin bence. Bu arada bu kız photo.
Valla kanka açıkçası bıraktım onu Allah’a emanet

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı cumalar

24 Aralık 48. Gün Cuma

Bebeklere bugün pH ayarlı boş sulamaları yapıldı
Geç kalınmış olan 50w grow ışığından 2 adet takviye yapıldı
Hafif budama yapıldı

Yapraklar saldı gene kendini, Hikmeti nedir anlamış değilim
ph mı? Sulama mı? Nem mi ?

1-) Jack Herer
F325888B-FDB4-4654-A97E-69FF69A2ED59.jpeg
—————————————

2-) Grand Daddy Purple
03E3E570-FDCB-449B-8782-14915381C85A.jpeg
————————————

3-) Big Bud
C2828666-BEA8-4436-911E-5555E0F717D6.jpeg
——————————

ÇADIR GENEL DURUMU
BB984802-5FB2-4F7D-B90F-CA553DBD7F63.jpeg
Hasatınız kaliteli, Dumanınız bol olsun.

TrayGamor

Yeni üye
Yapraklar genelde aşırı sulama yapıldığında yada sıcaklık düştüğünde kendilerini salarlar bunlardan birini yada her ikisini aynı anda yapıyorsun sanırım bro. Ben Photo bitkilerime 3 günde 1 olmak üzere 1,5 LT su veriyorum. Bunun üstündeki miktar aynı sende ki gibi yaprakların salmasına neden oluyor. Ayrıca verdiğin gübre miktarları neden biobizz tablosuna göre değil?

Yapraklar genelde aşırı sulama yapıldığında yada sıcaklık düştüğünde kendilerini salarlar bunlardan birini yada her ikisini aynı anda yapıyorsun sanırım bro. Ben Photo bitkilerime 3 günde 1 olmak üzere 1,5 LT su veriyorum. Bunun üstündeki miktar aynı sende ki gibi yaprakların salmasına neden oluyor. Ayrıca verdiğin gübre miktarları neden biobizz tablosuna göre değil?
Toprak kurumadan vermiyorum bro
Gübre miktarı az çok kaçtı farkındayım

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı pazarlar hayırlı tatiller

26 Aralık 50. Gün

1 numara Jack Herer trikom takibi (çekebildiğim kadar :))

BC76E7E3-D003-48C4-A2E2-7329FB6671D2.jpeg
D36C8F84-6D1A-4FEC-94B9-C4CA4CD128EE.jpeg
Dumanınız bol olsun

Tropikal

Yeni üye
Saksın kaç lt bro ve bitkiler kaç günlük?

cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime
Selamlar hayırlı günler

27 Aralık 51. Gün

4AFB80ED-ABAD-4571-A095-7E973BD4B4F5.jpeg962CCEE3-A12E-406F-B880-1F1BF4D60BEB.jpeg9F33CB2A-6B3C-4140-88AC-AF1875E7F268.jpegD3B38CCB-1AB5-44DF-8C68-A3C75A4AAE50.jpeg
1 numara Jack Herer Hasata doğru yaklaşırken

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı günler

Bugün bebeklere sulamaları yapıldı

1-) numara Jack Herer

Flush atıldı (hasata geliyoruz)

2-) numara Grand Daddy Purple (photo)

3lt su
12ml grow
12ml alg a mic
15ml heaven
3ml cal mag

3-) numara Big Bud

3lt su
12ml grow
12ml bloom
12ml alg a mic
10ml top max
15ml heaven
3ml cal mag

hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Resk10

Üye
Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı günler

Bugün bebeklere sulamaları yapıldı

1-) numara Jack Herer

Flush atıldı (hasata geliyoruz)

2-) numara Grand Daddy Purple (photo)

3lt su
12ml grow
12ml alg a mic
15ml heaven
3ml cal mag

3-) numara Big Bud

3lt su
12ml grow
12ml bloom
12ml alg a mic
10ml top max
15ml heaven
3ml cal mag

hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.
Reis im trikom kontrolü yapiyormusun? Biraz erken degilmi 51 gun ?

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı akşamlar

108FC05D-B73E-47A2-AFD8-0DAA562B0433.jpeg83F3A14A-2343-4B49-BC05-D2C1AB21730A.jpeg9893A799-77BC-4146-8DC7-57E98028E8F1.jpeg
53. Günde ilk hasat geldi.
Tabi, bi genetik nasıl berbat ediliri görüyoruz :)))
Kurutma işlemine aldım bakalım kaç günde kuruyacak
Isı 21 nem 49 da karanlık yerde klima ve kurutma çadırı ile beraber başbaşalar
İlk ne zaman tırtıklar da kafa notu alırım konusunda derin sabırlar içerisindeyim ))
Kurutma ve kür bu işin olmazsa olmazı, tavsiyelere açığım.
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun. İyi geceler

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kankacıım , öncelikle dumanın bol olsun. tüm forumdaki en sevdiğim günlük seninki. hem foto kaliten hem yükleme şeklin hem güncellemelerin hem ayrıntılarınla insana cannabis sevdirirsin vallahi :)

üstelik ilk growunda güzel iş çıkarttın, bunda da sıkıntılara rağmen iyi topladın. lakin naçizane bikaç yorumum var;

1- lst yapmıyorsun sanırım, yada file kullanmıyorsun. bu önemli bir eğitim. hem kızları açıp saçacaksın hem gelişimlerini olumlu etkileyeceksin. zira emilim artacak, ışıktan daha iyi faydalanacak, hem de köklere olumlu sinyaller yollayacak.

2- flush için verdiğin su yetersiz. saksın 10 litre ise 30 litre ile flush atacaksın. 15 litre ise 45 litre ile atacaksın. topraktaki bütün atıl gübre tuz ve elementler akıp gidecek.

3- ısı 30 azalt azıcık, nem 25 çiçeklenmede 40ı görse şahane olacak.

4- gübre miktarın çok yüksek. 15 mlden onca gübre veriyorsun hem kesene yazık hem bitkiye yazık. obez değil bu kızlar kankacıım 10 ml versen de alacak o gübreyi, gübre firmaları cetveli hep şişiriyorlar. ben asla cetvele göre vermiyorum hep bi tık altında gidiyorum hiç gübre problemi yada gelişim sıkıntısı yaşamadım (10 yıldır kendime yetecek kadar grow yapıyorum)

5- cal mag her zaman verme. fazlası çok yorar yavrucağı. ayda 1 bile versen inan yetecektir.

6- tüm bunlara rağmen bu kadar olumlu sonuçlar alıyorsun ki en önemli sonuç kafası olan bitkileri hasat edip keyifine bakmaktır, sen daha ilk growda bile harikalar yarattın, ince ayrıntılara da eğilince ilham olacaksın :)

dumanın da hasatın da bol olsun

Kankacıım , öncelikle dumanın bol olsun. tüm forumdaki en sevdiğim günlük seninki. hem foto kaliten hem yükleme şeklin hem güncellemelerin hem ayrıntılarınla insana cannabis sevdirirsin vallahi :)

üstelik ilk growunda güzel iş çıkarttın, bunda da sıkıntılara rağmen iyi topladın. lakin naçizane bikaç yorumum var;

1- lst yapmıyorsun sanırım, yada file kullanmıyorsun. bu önemli bir eğitim. hem kızları açıp saçacaksın hem gelişimlerini olumlu etkileyeceksin. zira emilim artacak, ışıktan daha iyi faydalanacak, hem de köklere olumlu sinyaller yollayacak.

2- flush için verdiğin su yetersiz. saksın 10 litre ise 30 litre ile flush atacaksın. 15 litre ise 45 litre ile atacaksın. topraktaki bütün atıl gübre tuz ve elementler akıp gidecek.

3- ısı 30 azalt azıcık, nem 25 çiçeklenmede 40ı görse şahane olacak.

4- gübre miktarın çok yüksek. 15 mlden onca gübre veriyorsun hem kesene yazık hem bitkiye yazık. obez değil bu kızlar kankacıım 10 ml versen de alacak o gübreyi, gübre firmaları cetveli hep şişiriyorlar. ben asla cetvele göre vermiyorum hep bi tık altında gidiyorum hiç gübre problemi yada gelişim sıkıntısı yaşamadım (10 yıldır kendime yetecek kadar grow yapıyorum)

5- cal mag her zaman verme. fazlası çok yorar yavrucağı. ayda 1 bile versen inan yetecektir.

6- tüm bunlara rağmen bu kadar olumlu sonuçlar alıyorsun ki en önemli sonuç kafası olan bitkileri hasat edip keyifine bakmaktır, sen daha ilk growda bile harikalar yarattın, ince ayrıntılara da eğilince ilham olacaksın :)

dumanın da hasatın da bol olsun
Dumanın bol olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ***** *** hahahaha *** ****** ******* ******* ******** ******
  • S sharkek:
    ***** ******** ****** ******** ***** ******* ** hahahaha
    hahahaha * ****** ****** ****** ******* ********* hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ****** *** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahaha ** *** **** ***** ********** ****** ******* ***** ******** ***** ********** ******** ******* ******* ******** ****** ** ***** ******** ** ******
  • M Marryhuana:
    **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** ***** ******** ***** hahahaha*** *** ******** *****
    ******* **** hahahaha ********* **
  • Sleepless Sleepless:
    **** **
  • Sleepless Sleepless:
    Sleepless Sleepless: *****